Badhuis wordt kroon vernieuwd Cadzand-Bad Rolf Benz bij Interieur Paauwe! Kennismaking met sportclubs PAAUWE ZEEUWS-VLAANDEREN 31 SPORTWEEK De ideeën voor Het Badhuis wa ren al globaal bekend. Faas lichtte de plannen woensdag verder toe. Het Badhuis komt op de huidige plek van restaurant Cadzandria, op de duinen naast hotel De Blan ke Top. Er komen 33 appartemen ten en drie horecaruimten in. In één daarvan komt Cadzandria te rug. Zowel het gebouw als de apparte menten worden zeer luxe. „We zetten iets neer in een categorie die Cadzand-Bad nog niet kent", verklaart Faas. De prijs van de ap partementen, die 70 tot 200 vier kante meter groot worden, be draagt vier ton tot anderhalf mil joen euro. In het gebouw, dat de inmiddels voor Cadzand kenmer kende 'landhuisstijl' krijgt, ko men ook een sauna en een zwem bad. Die grandeur is overigens een eis van de gemeente Sluis. Die vindt dat de drukste duinop gang van Cadzand-Bad momen teel niet de uitstraling heeft die hij verdient. Het Badhuis dient dan ook aan een flinke lijst kwali teitseisen te voldoen en parkeren moet natuurlijk ondergronds, liet Faas weten. De appartementen gaan in mei in de verkoop. De belangstelling is volgens Faas overweldigend. „We hopen komend najaar met de bouw te beginnen." Tijdens de drukbezochte bijeen komst zetten de gemeente en ini tiatiefnemers alle ontwikkelingen in Cadzand-Bad op een rijtje. Nieuwe plannen zijn er niet, maar een opsomming van de be kende initiatieven blijft indruk wekkend. Naast Het Badhuis wor den er de komende jaren bij el kaar bijna 150 appartementen ge bouwd aan het Duinplein en zes tig appartementen plus 29 wonin gen in Duinhof-Oost (bij 'de kik kerput'). Verder krijgt het kust dorp volgend jaar een jachthaven, breiden alle grote hotels fors uit en wordt Boulevard de Wielingen opgeknapt. Daarnaast zijn er nog flink wat kleinere initiatieven en springen ondernemers in op de re cent verkregen badstatus van het kustdorp. Eerder al bouwde Roompot in Cadzand-Bad 450 va kantiehuizen en werden er ruim 150 appartementen gebouwd. Het draagvlak voor de plannen is groot. Heel veel kritische vragen of opmerkingen waren woensdag avond niet te horen. Twirlster in equipe International Cup Lieke van der Veeken heeft zich tijdens selectiewedstrij den in Zoetermeer geplaatst voor de International Cup Baton Twirlen in Canada. De 13-jarige Steense doet mee aan het onderdeel één baton. In de zevenkoppige Nederlandse equipe, die deelneemt aan het Baton Twirlen in Abbotsford, zit ten nog drie Zeeuwse deel neemsters. AARDENBURG Garagesale in straten 'Oude Stad' In de 'Oude Stad' in Aarden burg doen ruim dertig bewo ners morgen van 9.00 tot 16.00 uur mee aan een gara gesale, waar tweedehands spullen worden verkocht. Het gaat om bewoners van de Hoogstraat, Voorstraat, Zuidpoortstraat, Akkerstraat en Hanzestraat. Post Nieuw Namen officieel Bevers De brandweerposten van Nieuw Namen en Kiel- drecht (B) zijn nu officieel één. Gisteren werd in de brandweerkazerne in Kiel- drecht de samenwerkings overeenkomst op papier ge zet. Nieuw Namen valt nu officieel onder het korps Be- veren. De twee posten wer den samengevoegd omdat ze allebei kampten met een dalend aantal vrijwilligers. Sinds 1 december rukken Nieuw Namen en Kiel- drecht al samen uit. Spaanse muziek van Palabras de Amor Palabras de Amor houdt zon dag een concert in 't kerkje aan de Molenstraat in Water landkerkje. Sopraan Lies Ver holle, dwarsfluitiste Stefa- nie van Leuven en gitarist Bram Vermeire brengen Spaanse en Latijns-Ameri kaanse muziek. Verder draagt Bernadette Vanderho- ve gedichten voor. Aanvang 14.30 uur, toegang 10 euro. VRIJDAG 24 APRIL 2015 HULST - Leerlingen van het Reynaertcollege in Hulst kun nen deze week kennismaken met verschillende sportver enigingen. Dat gebeurt in het kader van de Nationale Sportweek. Hulst in Beweging had de clubs uitgenodigd om over hun sport te vertellen en presentaties te doen. Afgelopen maandag was het de beurt aan tafeltennisvere niging SAR '72, die ook vandaag een presentatie geeft. Woensdag en donderdag werden de lessen verzorgd door handbalvereniging HV Novitas (foto). Hulst in Beweging had voor dit project ook andere sportverenigingen bena derd; voor hen bleek het lastig om voor de doordeweekse dagen vrijwilligers te vinden, foto Camile Schelstraete door Martijn de Koning CADZAND-BAD - Het moet figuur lijk, en bijna ook letterlijk, de kroon worden op alle vernieuwings plannen in Cadzand-Bad: het hoog op de duinen gelegen, luxe apparte menten- en horecagebouw Het Badhuis. Initiatiefnemer Jan Pieter Faas presenteerde het plan deze week tijdens een informatiebijeen komst over ontwikkelingen in de kustplaats. SINT JANSTEEN KIELDRECHT (B) WATERLANDKERKJE Rolf Benz Linea voor 1.450,-' Zuidweg 20a 4316 LB Zonnemaire T (0111) 40 13 18 E info@interieur-paauwe.nl www.interieur-paauwe.nl Het bekende Rolf Benz brengt comfort en kwaliteit in één meubel. Ontdek nu de nieuwste modellen die toegevoegd zijn aan de uitgebreide Rolf Benz-collectie in onze showroom te Zonnemaire. Speciaal voor u heeft Paauwe nu een topaanbieding op de Rolf Benz-collectie. Zo kost de Linea 2-zitsbank nü geen 2.416,- maar 1.450,-*! Andere maten/uitvoeringen op aanvraag. *Vraag naar de voorwaarden in de winkel.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 74