Eerste Zeeuwse <seats2meet' opent in Goes Rolf Benz bij Interieur Paauwe! PAAUWE BEVELANDEN en THOLEN 31 'Leuke meiden' moeten Tholen gaan promoten Lamb Weston investeert in Bergen op Zoom Gisteren werden de 'seats2meet'- werkplekken geopend door wet houder Loes Meeuwisse. Mis schien gaat ze de vergaderruimte een keer reserveren voor het spreekuur van donderdagavond, zegt ze. „Dat geeft toch een ander effect dan het Stadskantoor." In de bibliotheek staan twee lan ge werktafels bij het raam, met ruimte voor ongeveer tien men sen. Er is gratis wifi en koffie is voor een kleine prijs te koop. Ook is er een kleine, meer afgesloten ruimte, waar je in stilte kunt wer ken of met maximaal vier men sen kunt vergaderen. De bibliotheek is de eerste 'seatsnneet'-locatie in Zeeland, er zijn er zo'n zestig in Nederland. Seats2meet is een concept dat ge richt is op kennis delen. Op hun website kun je zien waar werk plekken en vergaderruimtes be schikbaar zijn. Om daar gebruik van te maken, moet je reserveren en aangeven wat jouw specialis me is. Anderen die reserveren, we ten dan wat andere aanwezigen doen en of zij elkaar misschien kunnen helpen. In oktober deed de bibliotheek een peiling, waaruit naar voren kwam dat er veel behoefte is aan flexibele werkplekken in Zeeland. Dat heeft Lilian Remijn ook. Zij is zelfstandig grafisch vormgever en woont in de binnenstad van Goes. „Ik werk vanuit huis, maar de bibliotheek leek me altijd al een fijne plek om te werken. Ik Ik werk vanuit huis, maar ik ben zeker van plan hier af en toe te gaan zitten ben zeker van plan hier af en toe te gaan zitten. Dan kan ik bijvoor beeld eens ter inspiratie in de kunstboeken kijken. Het lijkt me ook interessant om in contact te komen met anderen en kennis te delen." Dat 'kennis delen' vindt de biblio theek belangrijk om te stimule ren, vertelt projectleider Monique van Kol. „Gebruik maken van de plekken is gratis, het enige wat we vragen is 'sociaal kapitaal.' Ge bruikers kunnen hier met elkaar in contact komen en elkaar hel pen en versterken." Of het een succes wordt, vindt ze moeilijk in te schatten. „Maar vanochtend zat er al iemand te werken, terwijl het nog niet eens officieel geo pend was." Werkplek reserveren kan via www.seats2meet.c0m. Dames kunnen zich tot 30 april aanmelden. Volgens de website waarop ze zich kunnen inschrij ven, moeten ze ouder dan 18 zijn en bovendien fris, representatief en communicatief. Na een stemronde via onder meer Facebook zal een jury onder lei ding van projectwethouder Frank Hommel bepalen welke dames het gezicht van de gemeente en het nieuwbouwproject worden. De dames zullen op het moment dat ze als gastvrouw van Tholen aan het werk zijn niet hun eigen naam dragen. Ze gaan op die mo menten door het leven als Suze en Anna. Hoewel de gemeente de functie omschrijft als een erebaan tje, belooft ze dat er 'een nette ver goeding' tegenover staat. BERGEN OP ZOOM - De eerste vijf tien nieuwe medewerkers heeft Lamb Weston/Meijer al aangeno men. En het nodige voorwerk is de afgelopen maanden ook al ver richt. Nu begint daadwerkelijk de uitbreiding van de fabriek van Lamb Weston aan de Vierlingh- weg in Bergen op Zoom. Het bedrijf, dat zijn Europese hoofdvestiging heeft in Kruinin- gen, investeert 120 miljoen euro in de Bergse fabriek. „We zijn hier heel blij mee na het kolossale banenverlies dat we vo rig jaar hadden", stelt wethouder Ton Linssen, doelend op de slui ting van sigarettenfabrikant Phi lips Morris. De vestiging Bergen op Zoom is straks de modernste fabriek van het bedrijf. Lamb Weston maakt behalve voorgebak ken diepvriesfrites ook tal van spe ciale aardappelproducten. VRIJDAG 24 APRIL 2015 In de bibliotheek in Goes kunnen sinds gisteren flexibele werkplekken en een vergaderruimte (foto) worden gebruikt, foto Marcelle Davidse door Joanne Karkman GOES - „De bibliotheek was altijd de plek waar je kennis vandaan haalde. Nu kan iedereen alles op in ternet opzoeken. En door je eigen kennis met anderen uit te wisselen, doe je weer nieuwe kennis op", licht Jannie van Vugt, directeur van de openbare bibliotheek, de komst van de flexibele werkplekken in de bibliotheek van Goes toe. Hier kun je gratis een dag(deel) werken. Lilian Remijn, grafisch vormgever SINT-ANNALAND - De gemeente Tholen en de ontwikkelaar van woonwijk Suzannaland in Sint-An- naland zijn op zoek naar 'leuke mei den' die het nieuwbouwproject en de woonkwaliteiten van Tholen als geheel het komende jaar gaan pro moten tijdens evenementen. www.suzannaland-tholen.nl Het bekende Rolf Benz brengt comfort en kwaliteit in één meubel. Ontdek nu de nieuwste modellen die toegevoegd zijn aan de uitgebreide Rolf Benz-collectie in onze showroom te Zonnemaire. Speciaal voor u heeft Paauwe nu een topaanbieding op de Rolf Benz-collectie. Zo kost de Linea 2-zitsbank nü geen 2.416,- maar 1.450,-*! Andere maten/uitvoeringen op aanvraag. *Vraag naar de voorwaarden in de winkel. Zuidweg 20a 4316 LB Zonnemaire T (0111) 40 13 18 E info@interieur-paauwe.nl www.interieur-paauwe.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 70