Colofon Familieberichten V DilJikoetuiijiripJ kükookop fllensenlinq.nl Johannes Stoutjesdijk Lieve Ome Wannes, Jonnie Weezepoel Ben Root Adri Verseput Jacoba Stouten-Stouten Geertje Verspoor-Koster nilieberichten "Hen die ik liefheb moet ik verlaten, om degenen die ik liefhad terug te zien. Na een periode van meer dan 65 jaar samenzijn hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader, lieve trotse opa en overgrootopa, Wannes 26-06-1923 Zierikzee 21-04-2015 Onze dank gaat uit naar het personeel van Buurtzorg en huisartsenpraktijk Speelman voor de liefdevolle zorg aan onze vader. T. Stoutjesdijk-van Liere Kor (in liefdevolle herinnering) en Elly Doreen en Barry Jill, Gwen Johan en Elvera Peter en Evelien Michael Zaagmolen 6 4301 NK Zierikzee De crematieplechtigheid zal gehouden worden op dinsdag 28 april om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wanneer u deze plechtigheid wilt bijwonen verzoeken wij u om 13.45 uur in de ontvangstruimte van het crematorium aanwezig te zijn. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid de familie te condoleren. Bedankt voor je vriendschap, liefde en genegenheid. Rust zacht. De kinderen van je broer: Riet Jopie Kees Coby Jaap Johannes Stoutjesdijk Sterven doe je niet ineens, maar af en toe een beetje en alle beetjes die je stierf, 't is vreemd, maar die vergeet je, het is je dikwijls zelfs ontgaan, je zegt ik ben wat moe, maar op een keer dan ben je aan je laatste beetje toe. Dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u met droefheid kennis dat is overleden mijn lieve man, onze vader en opa Nicolaas de Smit Vlissingen 22 december 1936 's-Heer Arendskerke 22 april 2015 's-Heer Arendskerke, Rie de Smit-Vermeule Bergen op Zoom, Martin de Smit Anne de Smit-Ovaa Timo, Davy, Luca Pijnacker, Rudi de Smit Ingrid de Smit-Bos Sanne, Ilse, Stijn, Coen, Palle Vlissingen, Nicole de Kam-de Smit Danny de Kam Yvette, Charlotte Met dank aan de buurtzorg die het mogelijk heeft gemaakt dat Nico de laatste periode van zijn leven thuis kon zijn. Oude Rijksweg 100 4458 AL 's-Heer Arendskerke Dinsdag 28 april van 12.30 uur tot 12.45 uur kunt u afscheid van Nico nemen in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, aansluitend is er een samenkomst in bovengenoemd crematorium, waarna u gelegenheid krijgt de familie persoonlijk te condoleren. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen mag u deze advertentie als zodanig beschouwen. 19-2-1946 Weet je wanneer ik je het meeste mis Als ik besef dat jouw liefde er niet meer is. Weet je wanneer ik je het meeste mis Als ik besef dat jouw troost er niet meer is. Weet je wanneer ik je het meeste mis Als ik besef dat altijd, altijd is. Weet je wanneer ik je het meeste mis Altijd. Lia 9 Voor alle belangstelling na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, grootvader en overgrootvader willen wij u hartelijk bedanken. Hanny Root-Gorter Rob en Betty Eveline en Maarten Lenneke, Jurre f Ronald en Sarah Amelie, Laurens Leo en Nelle Bart en Karlijn Tonca en Kjartan Zierikzee, april 2015 overleden op 8 maart 2015 Lieve familie, vrienden en kennissen, De grote belangstelling bij de uitvaart van Adri maakt het voor ons moeilijk u allen persoonlijk te bedanken, vandaar deze boodschap. Bedankt voor uw medeleven na het overlijden van mijn man, onze vader en opa. De vele lieve reacties en steunbetuigingen waren en zijn een grote steun voor ons bij de verwerking van dit verlies. Anny Verseput-Sitters kinderen kleinkinderen Renesse, april 2015 Langs deze weg willen wij u dankzeggen voor de vele blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze moeder en oma Coba Wim en Anneke Stouten Huib en Janny Stouten kleinkinderen en achterkleinkinderen Oosterland, april 2015 Voor al uw belangstelling en medeleven, in welke vorm dan ook, na het plotseling overlijden van onze geliefde moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder willen wij u hartelijk dank zeggen. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Bruinisse, april 2015 DE VLIEGER vrijdag 24 april 2015 47 Bedroefd geven we u kennis van het overlijden van onze zwager en oom echtgenoot van Tannetje van Liere, in de leeftijd van 91 jaar. A. Van Liere-Clement C. van Liere neven en nichten 24-4-2005 c? UITVAARTZORG Schouwen-Duiveland Wilgenstraat 12 4307 DA Oosterland info@uitvaartdevlieger.nl 0111 402 000 www.uitvaartdevlieger.nl (dag en nacht bereikbaar) Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail Telefoon Fax Internet pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl 088-013 9999 088-013 9990 www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 66