U'VsrJïïilen Familieberichten kükookop q fflensenlinq.nl f 46 vrijdag 24 april 2015 lakoba Geluk-Ciisouw Cobi Geluk-Cijsouw Pieter van der Hoek Janna Hendrikse-Kuyper 21 mei 1927 20 april 2015 Janna Hendrikse - Kuyper Mien Rijkse - Maas Engel Augustijn Slabbekoorn Engel Augustijn Slabbekoorn De Uitvaart Informatie Hulplijn De Uitvaart Informatie Hulplijn is op de volgende manieren te bereiken: t. 0800 - 4444 OOO "Gute Nacht, Freunde Es wird Zeitfür mich zu gehen (Reinhard Mey) Opgelucht dat aan haar lijden een einde is gekomen, maar bedroefd omdat wij haar moeten missen, geven wij kennis van het overlijden van onze moeder, schoonmoeder en oma Cobi Weduwe van Herbert Jean Geluk A Westkapelle, 16 juli 1934 f Zoutelande, 22 april 2015 Onze speciale dank gaat uit naar al het verzorgend personeel van woning 25 van verpleeghuis Ter Reede en naar het team van de Levenseindekliniek. Hans Geluk Erin Anne Marie Geluk en Pieter Marijnus Correspondentieadres: Weideweg 24 3711 BT Austerlitz Wij zullen Cobi begeleiden naar haar laatste rustplaats op de Algemene Begraafplaats aan de Molenweg te Zoutelande, zaterdag 25 april om 11.00 uur, waar wij haar zullen gedenken met woorden en muziek. Aansluitend zal de bijzetting plaatsvinden in het familiegraf waar ook haai man rust. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en informeel samenzijn in Hotel Willebrord, Smidsstraat 17 te Zoutelande. Verdrietig hebben we afscheid genomen van onze zus, schoonzus en tante. Huib in herinnering en Ella Ander Henny en Kitty, Damian Tony en Katrin Robert Westkapelle, 22 april 2015 Go nooit weg zonder te groeten ga nooit heen zonder een zoen Met veel verdriet geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader, groot- en overgrootvader in de leeftijd van 71 jaar. E. van der Hoek - de Rijke kinderen, klein- en achterkleinkinderen. 4335 JD Middelburg, 20 april 2015 Nieuwe Vlissingseweg 88 De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Sterven doe je niet ineens, maar af en toe een beetje en alle beetjes die je stierf 't is vreemd, maar die vergeet je. Het is je dikwijls zelfs ontgaan je zegt ik ben wat moe, maar op 'n keer dan ben je aan je laatste beetje toe. Toon Hermans Na een lang en niet altijd gemakkelijk leven is overleden onze wilskrachtige en standvastige moeder, schoonmoeder en oma Bert Hendrikse Suus Hubregtse Wilma Hendrikse Joke Hendrikse Marloes Fabian en Sandra Haneweg 3,4305 AA Ouwerkerk We nemen afscheid van haar op vrijdag 24 april om 11.30 uur in het Dorpshuis, Ring 42 te Ouwerkerk. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren. Hierna zal de naaste familie haar begeleiden naar het crematorium. Janna hield veel van kleurige bloemen. Bezige handen en een sterke wil, vielen na een bewogen leven stil. Heden overleed zacht en kalm onze (schoon)zus en tante Marknesse: Trien Beije - Kuyper Kees Beije t Kapelle: Kees Kuyper Annie Kuyper - Deïst Neef en nichten Enige en Algemene kennisgeving. We hopen dat je nu rust hebt gevonden bij je broers, bij wie je zo graag wilde zijn... Geheel onverwacht is overleden onze lieve zus en tante in de leeftijd van 74 jaar Bep van Gemert-Maas Francien en Henk de Roos-Maas Sylvia en Richard Henk Maas Richard Bianca Tonny en Jannie Maas-de Korte Vlissingen, 211 april 2015 Correspondentieadres: Veerweg 116, 4493 AV Kamperland De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dinsdag 28 april om 11.30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Ik ben de wijnstok, gij zijt de ranken. Wie in Mij blijft, gelijk Ik in hem, die draagt veel vrucht, want zonder Mij kunt gij niets doen. Johannes 15: 5 In vol vertrouwen op zijn Heiland heeft de Here tot Zich genomen mijn lieve man en maatje, onze lieve zorgzame vader en opa echtgenoot van Cornelia Rachel de Pooter Kapelle-Biezelinge, 30-8-1929 f Zaamslag, 22-4-2015 Zaamslag Corrie Slabbekoom-de Pooter Oostburg Dorothy (in herinnering) en Rinus Corianne en Alexander - Julian Martine en Niels Elianne en Ruben Zaamslag Ko en Marjan Carolien (in herinnering) Agnes en Daniël - Evi Vera en Bas Zaamslag Wim en Karin Liesbeth en Melroy Christiaan Mark en Linde Ruben Abel Zaamslag Johan Axelsestraat 84 4543 CL Zaamslag Dinsdag 28 april is er van 13.00 - 13.50 uur gelegenheid tot condoleren in de Christelijke Gereformeerde Kerk, Axelsestraat 9 te Zaamslag, waarna om 14.00 uur de dank dienst voor zijn leven aanvangt. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Zaamslag. Na de begrafenis kunt u de familie nog ontmoeten in de kerk. Engel is thuis. Ps. 146: vers 5 De HEER heeft heden tot zich genomen onze geliefde broer, zwager en oom A 30 augustus 1929 f22 april 2015 Terneuzen: M.P. Slabbekoorn Biezelinge: A.E. Slabbekoorn H.J. Slabbekoorn-Nieuwenhuize Zaamslag: P.J. Slabbekoorn in herinnering) M. Slabbekoorn-de Pooter Etten-Leur: J.M. Slabbekoorn (in herinnering) Neven en nichten Uitvaart Informatie Hulplijn Telefonisch: U kunt ons gratis bellen: 0800 - 44 44 OOO. 24 uur per dag, 7 dagen per week. Per email: U kunt uw vraag mailen: info@uitvaartinformatiehulplijn.nl Binnen enkele dagen wordt uw vraag beantwoord. Via de website: Kijk op: www.uitvaartinformatiehulplijn.nl Voor folders, vragen en andere informatie. Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg 24 uur per dag 7 dagen per week J

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 65