'Een kans onszelf als ondernemers te laten zien' m Walchers Donker 1.50 1 IBS 3SE 11 BIE 11 IE 3E3B 1 BBBIBBBSBBIEBBBB0BBBB1 WALCHEREN 29 Festival Kingsday afgelast wegens bommelding DE SMAAK VAN TOEN - weekendaanbieding - Wandeling langs bomen binnenstad Onder begeleiding van een IVN-natuurgids wordt zater dag gewandeld langs bijzon dere bomen in de monu mentale binnenstad van Middelburg. De tocht begint om 13.30 uur vanaf de Markt vóór de Drukkerij en duurt 1,5 tot 2 uur. Aanmelden is niet nodig. Meer informatie: www.ivn.nl/walcheren Kankerbestrijding zoekt coördinator De afdeling Koudekerke van de KWF Kankerbestrijding is op zoek naar een coördina tor, omdat de huidige, An nette de Vries-de Troije, na ruim dertig jaar haar werk beëindigt. Informatie over het werk is te verkrijgen via: de regiocoördinator (EVeelen@kwf.nl) of Annet te de Vries-de Troye (clavan@zeelandnet.nl) En dat is nu net wat het vijftal niet wil bieden. De Deckere ver koopt met Blaauw in Aktie design kleding voor dames. Haar zoon Se- bastiaan bedient heren in hetzelf de segment met NOBS Fashion for Men. Z Life voegt daar cosmeti ca op basis van Zeeuwse grond stoffen aan toe. Chocolategiftshop en Zeeuwse Sieraden (van Mar leen Breen) maken het aanbod compleet. De winkel zit sinds gisteren in de Geere Passage, op het hoekje aan de kant van de Korte Geere. „Wij zien mogelijkheden om deze pas sage op te leuken", vertelt Hilde de Deckere. Ook al is het maar kort, want de Beleefwinkel blijft maar dik twee weken, tot 9 mei. Geen van de vijf ondernemers heeft nu een eigen winkel. Ze heb ben allemaal andere banen; De Deckere zelf is projectcoördinator bij Humanitas. Wel verkoopt ze op parties thuis design kleding, die ze heeft opgeslagen in een loods. „We doen dit allemaal vanuit on ze passie. En ikzelf vind het leuk om het tijdelijk te doen. Ik heb tij delijke winkels gehad in de Lange Delft, de Lange Viele en de Se- geersstraat. En nu dus hier. Een echte vaste winkel zou ik niet wil len. Ik heb er ook geen tijd voor. Voor de andere vier is dit vooral een kans zich als ondernemer te laten zien. Ze zijn allemaal en- Een echte vaste winkel zou ik niet willen. Ik heb er ook geen tijd voor thousiast over deze kans. Het is even iets anders dan normaal", zegt De Deckere. Pop up stores vestigen zich meest al maar kort in een winkelpand. Dat geldt nu ook voor De Deckere en haar partners. „Maar we den ken erover na om misschien ook als seizoenswinkel open te gaan. Bijvoorbeeld twee maanden in de zomer." VLISSINGEN - Het Kingsday Festi val dat morgen op het Baskens- burgplein in Vlissingen zou plaatsvinden, is afgelast. De orga nisatie zou een brief hebben ont vangen met daarin een bommel ding. De organisatie meldt op haar Face- bookpagina dat mensen die reeds kaartjes hadden gekocht, hun geld terugkrijgen. Alleen schrijft ze nog niet te weten hoe. Het feest is afgelast door de orga nisatie zelf, en niet in samen spraak met politie en gemeente. Burgemeester Letty Demmers be nadrukt dat die niet op de hoogte waren gebracht van de bommel ding. Dat is ongebruikelijk. „De or ganisatie moet zich dan ook reali seren dat zij de consequenties van de afgelasting, zoals verkeerspro blemen door mensen die toch ko men, volledig zelf draagt." De politie zou inmiddels een 'briefje' met daarin de bommel ding hebben gezien. VRIJDAG 24 APRIL 2015 - ambaéhtelijk puur - LANGEVIELE 67 MIDDELBURG utoschadeteam.nl Kijk op www.checkjeschade.nl MIDDELBURG KOUDEKERKE Hilde de Deckere opende met vier andere ondernemers de tijdelijke Beleefwinkel in de Geere Passage in Middelburg. „We doen dit allemaal vanuit onze passie." foto Ruben Oreel MIDDELBURG - Ze opent nu voor de vierde keer een tijdelijke winkel in de binnenstad van Middelburg. Hil de de Deckere betrok er deze keer vier collega's bij. „Daarom noemen we het ook een Beleefwinkel, en geen pop up store. Aan pop up sto re kleeft toch het imago van lagere kwaliteit." Hilde de Deckere De Beleefwinkel wordt vandaag om 15.00 uur officieel geopend door Jo- han Aalberts, wethouder economi sche zaken. De winkel is t/m zaterdag 9 mei open op maandag van 13.00 tot 17.30 uur en op dinsdag t/m zater dag van 10.00 tot 17.30 uur. door Wendy Wagenmakers schade herstellen is vaak goedkoper dan je denkt pure produdien uit een authentieke bakkerij M2makelaars.nl Westerzicht 92 Vlissingen Kom morgen kijken tijdens het Open huis in deze woning en in Westerzicht 260. Aanmelden niet no dig. Leuke tussenwoningen met voorzieningen in de buurt. Geheel dubbel glas en kunststof kozijnen. Uw bezoek waard! d'l.l-kk Koopsom 127.000,- k.k.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 29