k Colofon (J) IDensenljnq.nl Overladen Familieberichten Jaap Melcher Willem Danker Meulenberg - Wim - Jakomijna Antonetta Bij de Vaate-Legemate nilieberichten Rudolph Wijnand van Hoeijdonck Rudy Met droefheid geven wij kennis dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom Kees Houmes in de leeftijd van 69 jaar. Jannie Houmes Heieen Blokpoel-Houmes Piet Blokpoel in herinnering Corrie Oostdijk-Houmes Joop Oostdijk Neven en nichten Middelburg, 12 april 2015 Suze Maas-Rotte Enige en algemene kennisgeving Heden overleed onverwacht Bussum, 17 oktober 1936 Goes, 19 april 2015 Namens de familie Correspondentieadres: Erven van dhr J. Melcher p/a Meijling Sameel notarissen Postbus 27 4450 AA Heinkenszand Er is gelegenheid tot afscheid nemen van Jaap op zaterdag 25 april van 11.00 tot 11.45 uur in het uitvaartcentrum van Van der Hooft uitvaartzorg, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. Tevens is er gelegenheid tot afscheid nemen, op dinsdag 28 april van 13.30 tot 14.00 uur in de afscheidskamer op de Algemene Begraafplaats, Nieuwe Hilversumseweg 70 te Bussum. Aansluitend zal Jaap worden bijgezet in het familiegraf. Uitsluitend gelegenheid tot schriftelijk condoleren. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, bezorgdheid en liefde is plotseling van ons heengegaan mijn lieve man, onze lieve pa en opa Wolphaartsdijk, 3 augustus 1948 f 's-Gravenpolder, 21 april 2015 Marianne Meulenberg-van Dalen Mare en Ester Esmee, Bo, Stijn Eric en Talitha Sam id Egelantierstraat 58, 4431 EP 's-Gravenpolder. De afscheidsbijeenkomst zal in besloten kring plaatsvinden. Verdrietig, maar met dank in het hart voor alles wat zij voor ons allen heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Mijntje Sinds 15 augustus 1999 weduwe van Cornelis Bij de Vaate in de leeftijd van 93 jaar. "Wij zijn de verzorgenden van Borrendamme uitermate dankbaar voor de liefdevolle zorg aan onze moeder en oma betoond. Jaap en Cocky Bij de Vaate Piet en Ella Bij de Vaate Jan en Gunni Bij de Vaate Cees en Corrie Bij de Vaate Jeannette Bij de Vaate klein- en achterkleinkinderen Zierikzee, 20 april 2015 Borrendamme 88e Correspondentie-adres: C.P. Bij de Vaate Heereweg 18 4317 AK Noordgouwe De dienst van Woord en gebed voor familie en belangstellenden zal worden gehouden op vrijdag 24 april om 10.00 uur in de Chr. Geref. kerk aan de Zevengetij straat 11 te Zierikzee. Aansluitend, omstreeks 11.00 uur zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene begraafplaats aan de Stapelshofweg te Zierikzee. Na de begrafenis is er in het zalencentrum van genoemde kerk gelegenheid de familie te condoleren. WIM MEULENBERG Jan Provoost kijk ook op Voorbereid, maar toch nog geschokt, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve broer, zwager en oom Vlissingen, 26 november 1936 Goes, 16 april 2015 Jovan Belzen-van Hoeijdonck Joos van Belzen -in herinnering- Ron en Diana, Jorrit, Milou Rens en Ina, Timo, Dieko Erica van Hasselt-van Hoeijdonck Bert van Hasselt Correspondentieadres: Galgeweg 7A, 4384 RA Vlissingen Naar de wens van Rudy heeft de crematie plechtigheid in besloten kring plaatsgevonden. We zijn verdrietig dat onze lieve, hartelijke zus en schoonzus is overleden Haar vrolijkheid en gastvrijheid zal ons altijd bijblijven. Wil en Jaap (in herinnering) Jo en Tanny Aart en Lenie Ineke en Jaap (in herinnering) Elly en Maurits Bep en Jaap Oostkapelle, 19 april 2015 donderdag 23 april 2015 39 Je was een man van weinig woorden, herkenbaar voor degenen die bij je hoorden Plotseling moeten wij afscheid nemen van onze zwager en oom Marianne, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toegewenst Wemeldinge: Jaap en Coby van Dalen Martijn Remco Goes: Ina van Dalen Natasja en Barry 21 april 2015 Omdat het voor ons onmogelijk is ieder persoonlijk te bedanken voor het medeleven na het overlijden van onze vader en opa willen wij u langs deze weg hartelijk danken. Familie Provoost. Domburg, april 2015. Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail Telefoon Fax Internet pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl 088-013 9999 088-013 9990 www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 62