Lionsclub Vlissingen bedankt haar gasten en sponsoren voor de prachtige bijdrage aan het goede doei en_voor een geweldige editie van het Raab Karcher ZenC Wisse Totaal Installateur Sonoramuziek Biema BV Bsst De Fietsenmakker Culi consult Bas Mol Transport Vlissingen Afbouwnet BV Beachboom Bomont Lifestyle Cafe De Post Twice Interflex Vervaet- van Weele BV De Zeeuwse Alliantie, Notarissen Restaurant Het Streefkerkse Huis De Hypotheker Primera van t'Westende Van Ruiten Floresse AvWK Communicatie InZee Evenementen Producties Tandprothetisch praktijk Schippers Auto Garant Deinco Uitzendbureau BV Dijkwel Automobielbedrijf Kanaloabeheer Sport Leisure Van Keulen Transport Autohandel Rob Vlak 2W Logistiek BV Cafe De Concurrent Emté Supermarkten L.A. van der Zwan La Bonne Auberge Restaurant Osteopathie Walcheren Tandarts arratoon laboratorium R. Arratoon, tandarts Schinkel Assurantiën Patachou Boetiek Van Belzen Bloemenhandel keurslagerij Gillissen Installatiebedrijf Nescio De Kruitmolen A. Domani XL Herstaco BV J. Poppe Motosports Ponyhof Aagtekerke Aquarette Etos Parfumerie Augustijn LPV Primera Vlissingen De Feyter Forklift G. van Boven Keukens Rijwielhandel Kluyfhout Van der Kooij Edelsmeden L. Timmerman Zonen Nijsse Assurantiën Potter BV Caljouw Rademaker Verhuizingen VITA Event.nl Logus State of Art Beweegcentrum Doen Nilsson Van Hee Beheer bv AA Reiniging Zeeland Harrie Verkaik BV Trainingscentrum Vlissingen Moerdijk Beheer BV Danstheater El Toro Driekleur Thermphos Zeeland i-Personal Training HEBU Plus Wijnhandel de Moriaan Club Bellamy Brasserie Jong DA Drogisterij Kik Jerice International Wijnbazen Traas Ongediertebestrijding Rob Martens Consultancy Arnold Geluid en Licht D.W. Sound Netwakwou kapsalon Holland International Reisbureau John's Frituurshop Palazzo Domburg Repair Service Nederland Sips Verhuur Makelaardij Landbouwmechanisatie Lorier Hildernisse Henk Marijs Cafe T Schuttershof HCR Solskin De heer Joh. De Vries Freesia Bloemkado DermaTeam RBK Verhuur BV Echo Praktijk Zeeland De Ondernemer HDV Steigerbouw Wondergem Timmerfabriek Steketee Mode Schipper All Sports Body Gym Imaca BV Poppe Trucks Auto Poppe Walcheren Private Act. ROC Zeeland Fac. Profile Tyrecentre Subsiedievizier Restaurant Solskin Koole Controls Ava Electro v.o.f. Bed by the Sea Van Boven Advocaten Pfauth Logistieke Dienstverleners De Berk Uitzendbureau Hotel Restaurant De Leugenaar BAM Utiliteitsbouw Bas en Mar de Jager Stal de Groene Groep BV Uitgeverij Den Boer De Ruiter Oceanwide Safety at Sea Cine Cafe Schilderwerken Seybel De Jonge Hoek van Dijke Mabelis Jachthaven Oostwatering M.E. Vastgoed Beheer Theelen Partners Bandoeng Bouwbedrijf Joziasse Focus Optiek Middelburg Sligro Vlissingen P.Ce va al View49 F30 MAN Beveiliging De Jonge Knuist Vermogensadvies BV. Galerie de Blauwe Horizon Vlissingse Vishandel J. van Schaik Profactions Accountants- en adviesgroep Rijkse Cafe Soif Dijkpaviljoen de Punt Multra Ships Dijkwel Shopping Centre AOC BV Autobedrijf Joosse Sigma Personeelsdiensten Zeeuwse Visveilingen BV Hotel en Brasserie Katoen Boka Bizarro Beach Living by Blankenburgh Sanidirect Technisch bureau Grool Stadscafe de Dighter Breed Advies Realisatie W.T.I. Leo Zuidweg interim en projectmanagement RBH Riedam Sake Sushi Scherp Esso Macor BV Supermaritime BV JWG Administraties Moens Tegels en Sanitair Vlissingen Healthclub Wolter Dros BV Zeeland Zakelijk De Gulden Stroom Art in Hospitality BV Bera Natuursteen DB afdichtingstechniek Invar Survey BV Autobedrijf Cieraad Esprit BHV Training Zeeland Strand90 Media58 BV Cafe Triple Blond Laroes Loodgieters- en Install.bedrijf Hoveniersbedrijf Passieflora Sealake Terminal BV VDS Staal- en Machinebouw BV Huisman Advocaten Bakkerij Tullenaar Camping De Nolle Nancy Hairstyling Topline Kapperswinkel Kraanverhuur Melis v.d. Ameyde Marine BV Pwe Elektra Installatiebedrijf A.M. de Hond Melse Tweewielers Heineken Brouwerijen Zeeland Zes BV Electronic Repair Ritel BV Van Dommelen Bouwbedrijf Melse BV Amadore Vieuw 49 Vogel Verhuizingen Baarends Autoschadeteam Zuidwest Lease Gijssel RVS Bouwgroep Peters Walcheren Elektrotechniek UnitlT Solutions BV Pims Autobedrijf Alexander SZC Lungo Mare Jacco Haistyling Autobedrijf Kluijfhout Bestratingsbedrijf Eric Siegers Kleinman, melk- en zuivelhandel Scheepswerf Reimerswaal Ruud Kuzee BV Mondia Scholengroep Veersedam Auto BV Promopolitan Automotions Groep Maatschap ortopedie ADRZ Gezamenlijke Horeca Golden Tulip Westduin Provinciale Zeeuwse Courant Kloosterboer Auto Sturm Rabobank Fun en Voetbal JVOZ Deloitte Accountants Montalbano BV Letzer BV Kijkkamer Keurslagerij Mol Installatiebedrijf Spruijt Zonnenet Artec Interim Studio Ibizz SB effect Automatiseringsburo Middelburg Boogaard Advocaten Driekleur Verzekeringen Synto Installatiebedrijf Goes De Goese Golf Conversions Herder BV D.R.V. De Drukkerij Roosevelt Academy Accountantskantoor Van Stee Het ticketingsysteem is mogelijk gemaakt door LMG strategie+creatie

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 59