Familieberichten Pieter Herman Jansen Opa Jansen Lena Brouwer-Joppe Lies Gillissen kükookop fllensenlinq.nl 38 dinsdag 21 april 2015 Mijn tijden zijn in Uw hand. Psalm 31:16a Na een periode van afnemende krachten, heeft de Heere van ons weggenomen onze lieve zorgzame pa, opa, overopa en betoveropa sinds 14 december 2006 weduwnaar van Margaretha Jansen-Bongenaar in de leeftijd van 88 jaar. Sterke de Heere ons in dit grote verlies. Kruiningen: Meta en Tonny Kosten-Jansen Amsterdam: Rienk Jansen en Warunee Nongyai Goes: Jasper en Teuneke Jansen-Wagenaar Krabbendijke: Ada en Arie Koole-Jansen Krabbendijke: Marja en Sjaak Houtman-Jansen Krabbendijke: Pieter en Maja Jansen-Neels Krabbendijke: Hans en Anne-Mieke Jansen-de Visser Yerseke: Betsy en Rob Smaardijk-Zegers Klein-, achterkleinkinderen en achter achterkleinkind 18 april 2015 Correspondentieadres: Fam. A.J. Kosten-Jansen Huygensstraat 18 4416DK Kruiningen Onze vader en opa is opgebaard in rouwcentrum 'Waardig', Koninginneweg 2 te Waarde, alwaar dinsdag 21 april van 19.30 tot 20.30 uur gelegenheid is tot condoleren. De rouwdienst wordt D.V. donderdag 23 april om 13.00 uur gehouden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Hansweertsestraatweg 1 te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Na de begrafenis is er in genoemde kerk nog gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen We zijn dankbaar dat hij zolang in ons midden mocht zijn, maar ook verdrietig nu door de Heere werd weggenomen onze lieve (bet) (over) grootvader Margreet en Kees Richard en Kirsten, Mendy, Arjan Arno en Leny Corry en William - Noa, Anthonie en Claudia, Jan, Ame TanjaenHans Marinda, Joost Peter en Dirkine Anton, Jacco, Lennart, Myrthe, Christel Leon Corné en Willianne Pedro en Gerardine Erica en Jan Jan, Elize Marjan en René Christian, Julia Anita en Martien Jordy, Jarno, Joëlle Jacelien en Pawel Marita en Peter Lars, Myrthe Andrea en Rien Lianne en Alexander Wesley, Jesse Jorinda en Marcel Ricardo Monica en William Julian en Alice Reza, Lieva Mariska en Hans Veerle Melinda en Rolf Patrick Nelanie en Kees Evina Rebecca Damian Shyna Kruiningen, 18 april 2015 En nu, wat verwacht ik, o Heere! Mijn hoop die is op U Psalm 39:8 Verdrietig, maar vol fijne herinneringen en dankbaar dat zij zo lang in ons midden was, delen wij u mee dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze lieve moeder, oma en overoma sinds 8 maart 1999 weduwe van Willem Brouwer in de gezegende leeftijd van 90 jaar. Wij hopen dat God ons de kracht geeft om dit verlies te dragen. Grijpskerke: Jos Brouwer Tineke Brouwer-Poppe Schore: Heieen van der Weele-Brouwer Wim van der Weele Middelburg: Wim Brouwer Johanna Brouwer-Minderhoud Wassenaar: Bram Brouwer Astrid Brouwer-Kükler Middelburg: Sari Boogaard-Brouwer Adri Boogaard Middelburg: Matty Buijs-Brouwer Maurice Buijs Berkel en Rodenrijs: Tineke Storm Klein- en achterkleinkinderen Middelburg, 19 april 2015 Correspondentieadres: S. Boogaard-Brouwer, Diamant 20, 4337 MD Middelburg. Gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op woensdag 22 april, Briandlaan 6 te Middelburg van 19.15 tot 20.00 uur. Er zal een rouwdienst worden gehouden voor genodigden en belangstellenden op D.V. donderdag 23 april om 10.30 uur in de "Zuiderkerk", Schoutstraat 1 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 11.30 uur op de begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk te Middelburg. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in bovengenoemde kerk. Geen bloemen en graag gepaste kleding. Bedroefd en verdrietig delen wij u mede dat is overleden onze lieve zus, schoonzus en tante A.W. Koole-Antheunisse Nans 26 juli 1929 19 april 2015 Middelburg Sommelsdijk F. Mol-Antheunisse in herinnering C. Mol in herinnering Sprang-Capelle: J. Antheunisse B. Antheunisse-Beenhakker Bilthoven: M.A.F. dc Boer-Antheunisse in herinnering D. de Boer M. van Ahee Middelburg: W.J. Antheunisse M.J. Antheunisse-Poortvliet in herinnering Doesburg: H. Danker-Antheunisse H.M. Danker Deventer: J.J.M. Antheunisse Neven en nichten Verdrietig zijn we door het plotseling overlijden van onze zus Wij wensen Stefan, Richard en familie veel sterkte toe met dit verlies. Kees Nel in herinnering Jo Richard in herinnering Kinderen en kleinkinderen Leijn Sturm Aagtekerke: Leijn Sturm Met veel verdriet delen wij u mee dat, na een ernstige ziekte, door de Heere uit ons midden is weggenomen onze geliefde vader en opa sinds 26 oktober 2006 weduwnaar van Suzanna Wilhelmina Dekker in de leeftijd van 83 jaar. Wim en Janneke Sturm-Sinke Suzanna en Jacob, Maaike en Dennis, Abel, EdenLeo en Astrid, Eline en Marijn, Ardjan en Elsemarie, Mirjam, Joost, Lydia, Maurits Serooskerke: Jos en Ina Sturm-Willemse Lennard en Eveline, Joël, Evan, Jaap en Andrea, justin, Sennah, Sanneke en André, Surén, Jeroen en Tabitha, Marieke en Pedro, Willemijn Middelburg: Marita Sturm Aagtekerke: René en Anine Sturm-Jumelet Sentia, Jade Meliskerke: Hans en Marja Sturm-Francke Leonard, Janno, Wilko, Johan, Richard, Sandra, Elma, Mark, Hanna Aagtekerke: Liesbeth en Cees Roubos-Sturm Mariëlle, Lisanne, Jesse Aagtekerke: Adriaan en Annelies Sturm-Slabbekoorn Jurian, Arno, Rosanne, Maurice 18 april 2015 Prelaatweg 33 4363 NC Aagtekerke Er is gelegenheid tot condoleren op donderdag 23 april van 18.45 tot 19.30 uur in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente, Prelaatweg 1 7 te Aagtekerke. Voorafgaand aan de rouwdienst is er nog gelegenheid tot afscheid nemen, indien mogelijk, van 12.55 tot 13.15 uur. De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden op D.V. vrijdag 24 april om 13.30 uur in bovengenoemd kerkgebouw. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om omstreeks 14.30 uur op de Algemene Begraafplaats te Aagtekerke. Ook na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in de kerk. Gij ziet het immers. Psalm 70: 14a Met verdriet delen wij u mee dat de HEERE uit onze familiekring heeft weggenomen onze geliefde oudste broer, zwager en oom op de leeftijd van 83 jaar. Weduwnaar van Suzanna Wilhelmina Dekker We bidden om troost voorde kinderen en verdere familie. Zeist C. Hopman P.E. Hopman-Sturm A. Riemens Middelburg E.P. Midavaine-Sturm I. Midavaine Aagtekerke J.J. Sturm Dordrecht J.C. Sturm Middelburg B. Sturm L. Sturm-Lievense Vlissingen A. Sturm P. Sturm-Maljaars Amemuiden F. Tanis-Sturm J.J. Tanis St. Laurens G. Sturm E.C. Sturm-Provoost Aagtekerke W. Sturm M.C. Sturm-Karman Neven en nichten (in herinnering) (in herinnering) (in herinnering) (in herinnering) Middelburg, 18 april 201 5

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 50