OyarJailai) s J Familieberichten O Mensen inq.nl N Maria Louisa Bastiaansen Francina Hollestelle - Minnaard Marianne Bakker-Burger Marianne Bakker-Burger Grietje de Boks-van der Molen bloemenhandel de Boks Annette Wisse Franciena Hollestelle -Minnaard Francien Hollestelle-Minnaard Hedy Scheepe-de Rooij Hedy Scheepe-de Rooij kijk ook op Intens verdrietig zijn we nu onze lieve dochter, zus schoonzus en tante niet meer bij ons is. Dankbaar voor zoveel liefde en een liefdevol leven, laten we elkaar los om ooit weer samen te zijn. Onze gedachten gaan uit naar Peter en de kinderen. Goes: J.A. Burger J.W.A. Burger-Noordhoek Bolsward: Annemarie, in dierbare herinnering Frits en Greke Fem en Johan, Ruben en Jop, Sanne, Roos Goes: Hedwig en Peter Johanneke en Arthur, Ariana, Jeske en Matthias Sint Maarten: Wietske en Ewout Manon en Simon, Esmée en Burnargis, Lotte 19 april 2015 Veilig in Jezus'armen Onze lieve schoondochter, schoonzus en tante, heeft haar bestemming in de hemel gevonden echtgenoot van onze zoon en broer Peter Bakker In haar vasthoudendheid in vertrouwen, optimisme en haar creativiteit was ze met ons 19 april 2015 Goes: A.Bakker en J.E. Bakker-de Leeuw Dordrecht: Adri Bakker en Cecile Meeuwsen 's-Gravenpolder: Kees Westdorp en Karin Westdorp-Bakker Neven en nichten Verdrietig maar dankbaar voor alles wat zij voor ons en anderen heeft betekend, nemen wij afscheid van onze lieve moeder en tante. Zij was helder, kalm en vastberaden tot het einde. weduwe van Mattheus Abraham de Roo geboren, 20 april 1930 te Breskens overleden, 18 april 2015 te Terneuzen Adrie, in dierbare herinnering Annie Anita en Piet Jouk en Jacobo Marlies en Mare Judith en Ben Jeroen en Melany Correspondentieadres: Oostmaaslaan 181 3063 AT Rotterdam De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op donderdag 23 april 2015 om 15.30 uur in de aula van het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid te condoleren in de koffiekamer van bovengenoemd crematorium. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. 'Veilig in Jezus armen' Omringd door hen die haar lief zijn, is van ons heen gegaan mijn lieve vrouw, onze moeder, oma en overgrootoma Groningen f Middelburg 20 maart 1926 18 april 2015 Middelburg Chris en Paula Margot en Jeroen Petra en Ralph Christina en Edo; Robbin, Caressa Machiel Christiaan en Mariska; Fenna, Lana Duiven Baukje en Hugo Grada en Bernard; Mareen Marianne en Jeroen; Olav, Helena, Mathilde Jan-Willem en Maureen; Julian Voorschoten Okke en Marijke Christa en Dave Dorine en Wouter Tom Middelburg Piet en Betty Jorim en Mireille Aron Micha Gideon Los Angeles Ineke en Hertsel Orit Elinor en Dimos Adi Leerdam Margriet en Simon Dave Tamara De Dankdienst voor haar leven, welke geleid zal worden door ds. Scholte-de Jong, wordt gehouden vrijdag 24 april om 13.30 uur in de Hofpleinkerk, Hofplein 13 te Middelburg. Aansluitend zal omstreeks 15.00 uur de begrafenis plaats vinden op de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. In verband met het overlijden van onze moeder is de gehele week gesloten Chris en Paula Met verslagenheid ontvingen wij het bericht dat de Heere uit het leven heeft weggenomen, de vrouw van onze gewaardeerde collega, docent en mentor Ron Wisse, Onze bede is dat de God aller vertroosting Ron, de kinderen en de verdere familie met Zijn trouw en genade zal omringen. Dit bericht, waarin we ook mogen horen van hoop en genade, roept ons op om de Heere met ernst te zoeken. Namens personeel, leerlingen en de ouderadviesraad van het Calvijn College, locatie Goes C.J. van Duivendijk en G.E. Kamerik, locatiedirectie Goes, 17 april 2015 dinsdag 21 april 2015 37 Stil en verdrietig zijn wij bij het afscheid van onze lieve moeder, oma en overoma. Maar we zijn ook dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn. weduwe van Adriaan Hollestelle in de ouderdom van 94 jaar. f Heinkenszand: Jopie en Bram Schijndel: FoortenAlda Kapelle: Cor en Trees Kleinkinderen Achterkleinkinderen Goes, 18 april 2015 Correspondentieadres: A. Bolle Honingklaver 1 4451 TC Heinkenszand De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op donderdag 23 april om 14.00 uur in de aula van het rouwcentrum, Geldeloozepad 20 te Goes, waarna aansluitend om ongeveer 15.00 uur de begrafenisplechtigheid zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het rouwcentrum. Mochten wij vergeten zijn u een rouwbrief te zenden, gelieve u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde zus, schoonzus en tante weduwe van A. Hollestelle Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe in de komende tijd. Namens de familie S.P. Otte-Minnaard 1 s-Gravenpolder Wij zijn bedroefd om het overlijden van onze schoonzus Weduwe van Adriaan Hollestelle Cor Traas-Hollestelle Nellie Eversdijk-Hollestelle Johan en Truus Hollestelle-Minnaard Waar je ook gaat, neem je eigen stilte met je mee. Deepak Chopra Ons bereikte het verdrietige bericht dat op 63-jarige leeftijd is overleden onze gewaardeerde medewerkster We verliezen in haar een collega die jarenlang haar werk met grote inzet en accuratesse verrichtte. Daarnaast was zij een hartelijke, attente en loyale collega. Wij wensen haar man en verdere familie veel sterkte en Gods troost toe. Namens de Raad van Toezicht, het College van Bestuur, de medewerkers en de leerlingen van het Ostrea Lyceum te Goes drs. Jos A. Brand, rector/voorzitter College van Bestuur Wij zijn geschrokken van het verdrietige bericht dat onze lieve collega is overleden. We hadden haar zo graag nog mooie, gezonde en liefdevolle jaren gegund. De nabestaanden wensen we veel kracht, sterkte en de troost van mooie herinneringen toe. Addy, Annelies, Audrey, Bianca, Brenda, Carla, Christine, Esther, Hannie, Jeanne, Jolanda, Lian, Resy, Wendy en Wilma Ostrea Lyceum

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 49