Familieberichten O H1ensenlinq.nl OyafJailaii V 38 dinsdag 21 april 2015 Maria Louisa Bastiaansen Ivonne de Bleyser Grietje de Boks-van der Molen bloemenhandel de Boks Annette Wisse Ronny Peter Cruson Ronny Ronny Cruson Guust Blommaert Adrianus Johannes Bakx Adrie Jannie Anna Wolf kijk ook op 'Veilig in Jezus armen' Omringd door hen die haar lief zijn, is van ons heen gegaan mijn lieve vrouw, onze moeder, oma en overgrootoma Groningen 20 maart 1926 f Middelburg 18 april 2015 Middelburg Chris en Paula Margot en Jeroen Petra en Ralph Christina en Edo; Robbin, Caressa Machiel Christiaan en Mariska; Fenna, Lana Duiven Baukje en Hugo Grada en Bernard; Mareen Marianne en Jeroen; Olav, Helena, Mathilde Jan-Willem en Maureen; Julian Voorschoten Okke en Marijke Christa en Dave Dorine en Wouter Tom Middelburg Piet en Betty Jorim en Mireille Aron Micha Gideon Los Angeles Ineke en Hertsel Orit Elinor en Dimos Adi Leerdam Margriet en Simon Dave Tamara De Dankdienst voor haar leven, welke geleid zal worden door ds. Scholte-de Jong, wordt gehouden vrijdag 24 april om 13.30 uur in de Hofpleinkerk, Hofplein 13 te Middelburg. Aansluitend zal omstreeks 15.00 uur de begrafenis plaats vinden op de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. In verband met het overlijden van onze moeder is de gehele week gesloten Chris en Paula Met verslagenheid ontvingen wij het bericht dat de Heere uit het leven heeft weggenomen, de vrouw van onze gewaardeerde collega, docent en mentor Ron Wisse, Onze bede is dat de God aller vertroosting Ron, de kinderen en de verdere familie met Zijn trouw en genade zal omringen. Dit bericht, waarin we ook mogen horen van hoop en genade, roept ons op om de Heere met ernst te zoeken. Namens personeel, leerlingen en de ouderadviesraad van het Calvijn College, locatie Goes C.J. van Duivendijk en G.E. Kamerik, locatiedirectie Goes, 17 april 2015 Wij zijn verdrietig dat we veel te vroeg afscheid hebben moeten nemen van mijn lieve vriend en levenspartner, mijn zoon, onze broer, vader, oom, opa en vriend Oostburg, 5 juni 1962 Breskens, 18 april 2015 Breskens: Yolande Jacobs Oostburg: A.C. Cruson-Poissonier Goes: Marco Cruson Breskens: Peter Cruson Nienke Matthijs Cadzand: Marriët en Peter Tak-Cruson 7 Lucas Breskens: Elvira en Sebas Blok-Notebaart Senne Livia Mecx Terneuzen: Mariëlle Notebaart Junior Jackson Correspondentieadres: Dorpsstraat 5 4511 EA Breskens De samenkomst waarin we het leven van Ronny zullen herdenken zal plaatsvinden op donderdag 23 april om 13.00 uur in zaal "de Ontmoeting", Dorpsstraat 50, 4511 EG te Breskens. Aansluitend zal de begrafenisplechtigheid plaatshebben om 14.00 uur op de nieuwe algemene begraafplaats, Oude Rijksweg, 4511 HW te Breskens. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in zaal "de Ontmoeting". Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met verslagenheid hebben we kennis genomen van het plotseling overlijden van de partner van juf Yolande Wij wensen Yolande en familie heel veel sterkte toe. Team, leerlingen en ouders van Escaldaschool OBS De Berenburcht Verdrietig maar dankbaar voor alles wat zij voor ons en anderen heeft betekend, nemen wij afscheid van onze lieve moeder en tante. Zij was helder, kalm en vastberaden tot het einde. weduwe van Mattheus Abraham de Roo geboren, 20 april 1930 te Breskens overleden, 18 april 2015 te Terneuzen Adrie, in dierbare herinnering Annie Anita en Piet Jouk en Jacobo Marlies en Mare Judith en Ben Jeroen en Melany Correspondentieadres: Oostmaaslaan 181 3063 AT Rotterdam De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op donderdag 23 april 2015 om 15.30 uur in de aula van het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid te condoleren in de koffiekamer van bovengenoemd crematorium. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Sterven doe je niet ineens, maar af en toe een beetje en alle beetjes die je sterft, 't is vreemd maar die vergeet je. Het is je dikwijls ontgaan, je zegt ik ben wat moe maar op 'n keer ben je aan je laatste beetje toe. (Toon Hermans) Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons gedaan en betekend heeft, melden wij u dat op 94-jarige leeftijd van ons is heengegaan, mijn lieve vrouw, onze ma en oma mevrouw echtgenote van de heer Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid te nemen tijdens de uitvaartplechtigheid, die zal opgedragen worden in de kapel van O. L. Vrouw Ter Eecken te Kapel lebrug, op vrijdag 24 april 2015 om 10.30 uur, waarna wij haar begeleiden naar haar laatste rustplaats op de begraafplaats, van der Maelstedeweg te Hulst. Ivonne ligt opgebaard in rouwcentrum Waem, Hulsterloostraat 12 te Nieuw-Namen. Familieleden, vrienden en kennissen die wensen een laatste groet te brengen, zullen door ons ontvangen worden op donderdag 23 april 2015 van 19.OOtot 19.45 uur. Dit melden u: Hulst: Guust Blommaert haar echtgenoot Hulst: Marianne en Paul Kouijzer-Blommaert Dennis in herinnering Jesper en Rebecca Hulst: Annelies en Theo Baart-Blommaert Martijn en Tamara Michiel haar kinderen en kleinkinderen De families de Bleyser en Blommaert Graag schriftelijke condoleance Corr. adres: Refugium 12 4561 ET Hulst. Rouwcentrum Waem/Boonman, Nieuw-Namen, tel. 0114 345 695 Herinner mij niet in sombere dagen. Herinner mij in de stralende zon. Herinner mij hoe ik was, toen ik nog alles kon. Dankbaar dat hij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan onze zorgzame pa en opa weduwnaar van Hij overleed in de leeftijd van 79 jaar. Goes: Adrie en Maddy Middelburg: Mara en Roland Marijke en Stefan, Jasmijn, Marnix Mirijam en Benjamin Vlissingen: Esther Ron Vlissingen: Ron Vlissingen: Alex en Judith Sofia, Hannah Istvan en Zenna, Hagar 17 april 2015 Correspondentieadres: Gerbrandyhof 32, 4463 TT Goes De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 24 april om 12.30 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst kunt u de familie ook persoonlijk condoleren in de aula. Aansluitend is er een samenzijn in de koffiekamer. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 39