Mooi Makkum aan het IJsselmeer 1 effeweg.nl Manaï Vanaf €589," Singlereis Toscane Noord-Spanje C Slechts vanaf Voortreffelijk genieten in Beach Hotel de Vigilante Prijs 3-daags:€ 79,00 p.p. 5-daags:€ 158,00 p.p. Boek nu deze lezersreis pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen 10 daagse Geen 1-persoons kamer toeslag 10 daagse busreis V Highlights V 589,- 659,- Boek nu deze lezersreis pzc.nl/webwinkel reizen dinsdag 21 april 2015 15 Hier geniet u van een voortreffelijk culinair diner in een moderne ambiance. Voor de late uurtjes is er een gezellige bar met 4 bowling banen. Sportievelingen hebben in dit hotel genoeg te doen: midgetgolfen op het naast gelegen Beach Resort of kano's en waterfiet sen huren bij Bikes Boats. Inhoud arrangement: 2 x overnachting in een charme kamer landzijde 2 x uitgebreid ontbijtbuffet lof2x2-gangen diner (aankomstdag) lxAmbachtelijkijsmetslagroom Fiets-en wandelroutes Routekaart van Aldfaers Erfroute Gebruik van WiFi Exclusief Reserveringskosten: 12,50 per boeking Toeristenbelasting: 3,- p.p.p.n. Parkeren: 5,- per auto per verblijf Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel of boek via www.marrea.nl/wegenerofneemtelefonisch contact op metMarrea Hotelarrangementen op telefoonnummer 0571-277744. Ontdek het ultieme vakantiegevoel in het leuke watersportplaatsje Makkum. Dankzij de ligging aan het IJsselmeer, met zelfs een eigen boulevard, is het hier altijd gezellig. Beach Hotel de Vigilante ligt direct aan deze boulevard, met het zandstrand voor de deur. Makkum heeft een rijke historie als voormalige vissersplaats met fraaie koop manshuizen uit de 17e eeuw met mooie gevels en ornamenten. Aan de boule vard vindt u leuke winkeltjes en gezellige res taurants met terrassen. Even varen op het IJsselmeer? Ga dan eens met de rondvaart boot mee van Stavoren naar Enkhuizen. Blijft u liever op de wal? Volg dan de Aldfaers Erf Route. Deze route brengt u van Makkum naar Bolsward en Workum en laat zien hoe kruide niers en boeren vroeger leefden. Tip: een dagje naar Terschelling of Vlieland kan prima. Het hotel ligt op 15 minuten afstand van de haven. Met dit arrangement verblijft u echt op een uniek plekje in Friesland. Strand, natuur, Friese meren, Friese stadjes en dit alles in een prachtig strandhotel. Beach Hotel de Vigilante (4*) ligt direct aan het zandstrand van het IJsselmeer in de watersportplaats Makkum. Alle kamers zijn voorzien van fijne box-spring bedden, LCD flatscreen tv en een aparte badkamer. Dankzij de mooie ligging heeft u in het res taurant een prachtig uitzicht over het meer. Prijs p.p. o.b.v. een 2-persoonskamer. Toeslag alleengebruik: 35,00 p.n. Toeslag bij aankomst op vrijdag of zaterdag: 10,00 p.p. Extra toeslag alle dagen in juli en augustus: 15,00 p.p. Dit arrangement is geldig t/m december 2015, m.u.v. feestdagen. Speciaal voor alle alleenstaanden heeft Effeweg.nl deze busreis samengesteld naar de fantastische Italiaanse bestem ming Toscane. Toscane in Italië heeft naast een prachtig heuvellandschap een heerlijk mediterraan klimaat en een enorme culturele rijkdom. Toscane is beroemd om zijn kunst, geschiedenis en aansprekende groene land schap. Maak kennis met het echte Italiaanse leven, la dolce vita! Highlights Bezoek Romeins dorpje San Gimignano Scheve toren van Pisa Excursie marmergroeven Carrarra Dagtocht eiland Elba Kennismaking met kunststad Florence Bezoek Siena met 'Piazza del Campo' Wijnchateau Aiola Dagtocht nationaal park Cinque Terre Vertrekdata en prijzen Mei, 4nu vanaf €569,- Jun, 1, 8nu vanaf 589,- Jul, 13, 20van €589" voor €549,- Aug, 3,17, 31van f5589" voor 549,- Sept, 21van €589 voor 549,- Okt, 10van €549 voor 509,- Okt, 17van €499 voor €459,- luuiuaici Verblijf in 3* hotels o.b.v. halfpension Stadswandeling Florence o.l.v. gids Vervoer per Comfort Class touringcar Maak kennis met het relatief onbekende Noord-Spanje. Geniet van de verrassend groene natuur en prachtige cultuurschatten die dit gebied rijk is. Ontdek Baskenland met steden als San Sebastian en Bilbao. Met mooie kust lijnen, historische steden als Santander en Burgos en een indrukwekkende natuur is Noord-Spanje een schitterende bestemming. Bezoek Bilbao met het Guggenheim museum Kennismaking met middeleeuws Santillana Bezoek aan oudste grot van Spanje; Altamira Kasteel El Capricho van Gaudi Kennismaking met Santander Nationaal park Caberceno Historisch Burgos Nationaal park Picos de Europa Bezoek aan San Sebastian Inclusief Verblijf in 3* hotels o.b.v. halfpension Vervoer per Comfort Class touringcar Vertrekdata en prijzen Mei, 25nu vanaf Sept, 14, 21nu vanaf Meer informatie en boeken: ga naar onze webwinkel of naar www.effeweg.nl/weg of bel 0529 - 46 96 67. Alle fouten voorbehouden. Prijzen zijn vanaf en p.p. Exclusief excursie- en entreegelden en 18,- reserveringskosten per boeking.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 15