Colofon (j) Ulensen inq.nl Familieberichten Bl Digit ijj Hedy Hedy Hedy riilieberichten kijk ook op Positief tot het laatst Na ruim een jaar van strijd tegen een slopende ziekte en vele dapper ondergane behandelingen is overleden mijn lieve vrouw, onze lieve Hedy Roseline Scheepe-de Rooij Yerseke, 8 oktober 1951 t Goes, 18 april 2015 Goes: Jaap de Rooij Gordon (Australië): Dominique en Liz Ella, Aidan Barcelona (Spanje): Mathieu en Sandra Chloe, Alexia, Julia Woerden: Raoul en Véronique Louise, Fleur Odijk: Aimée en Thijs Roos 's-Gravenpolderseweg 72,4462CH Goes De crematieplechtigheid zal gehouden worden op woensdag 22 april om 15:00 uur in crematorium Zoomstede, Mastendreef 5, te Bergen op Zoom. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en elkaar ontmoeten in de condoleanceruimte van het crematorium. Onze dank gaat uit naar de doktoren en het personeel van het ADRZ in Goes en Vlissingen, in het bijzonder naar dokter Kunst, doktoren en personeel van het ZRTI in Vlissingen, dokter Oortman en de medewerkers van Allévo voor de liefdevolle verzorging. Geen bezoek aan huis. zo gemist zo dierbaar in herinnering Hedy Roseline Scheepe-de Rooij dochter, (schoon-)zus en tante van: Yerseke E. Scheepe-Dias Ungerer G.F.H. Scheepe t Haarlem Edwin Scheepe Monique Beelen Juliette, Chendrik Jaidanny Kapelle Robert Mayke Scheepe Raoul Liana Yadira Amsterdam Richard Suetra Scheepe Serena Goes, 17 april 2015 En altijd is het zo geweest dat de liefde haar eigen diepte niet kent dan op het uur van de scheiding. Kahlil Gibran Met veel verdriet hebben we te vroeg afscheid moeten nemen van onze lieve A.T. de Rooij - Hirdes J. de Rooij in herinnering Rita en Kees in herinnering Judith en Marcel Véronique, Valérie Mirjam en Patrick Chloé, Cas Jan en Anita Chantal en Gert Jan Michael, Damian Nikki, Davi Michel en Carolein Als een roos die buigt. Na een slopende ziekte is stil van ons weggegaan Wij wensen Jaap en de familie veel sterkte. Frans en Anneke Kapelle Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Hedy Scheepe-de Rooij echtgenote van Jaap de Rooij. Wij wensen Jaap en familie veel sterkte met dit verlies. Bestuur en leden Nederlandse Oester Vereniging Lieve mensen, Hartelijk bedankt voor de vele kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn man, onze vader en opa Jan van Iwaarden Het voelt als een warme deken om ons heen. Tineke van Iwaarden - Boot Kinderen en kleinkinderen Kruiningen, 20 april 2015 Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Hedy Scheepe-de Rooij echtgenote van Jaap de Rooij. Wij wensen Jaap en familie veel sterkte met dit verlies. Raad van commissarissen, directie en medewerkers Nederlandse Mosselveiling B.V. Bestuur, leden en medewerkers Producentenorganisatie van de Nederlandse Mosselcultuur Bestuur en leden Vereniging van Importeurs van Schelpdieren Bestuur en leden Vereniging van mosselhandelaren 'De Mosselhandel' Bestuur en leden Stichting Kwaliteitszaken Schelpdieren Uitvaartverzorging H. Jobse 0118 46 22 05 maandag 20 april 2015 31 Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail Telefoon Fax Internet pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl 088-013 9999 088-013 9990 www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl www.hjobse-uitvaart.nl www.basisuitvaart-zeeland.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 62