Familieberichten OyarJailen 30 maandag 20 april 2015 Hendrik Adriaan van der Hoeven kükookop q fflensenlinq.nl Rust zacht lieve Oma Baars - Henk - Henk van der Hoeven Wil Pluijgers Rie Potappel-Mallie Piet Post Piet Post Pieter Gerard Post P. Waverijn - Jacobse Johannis Martinus Weezepoel -Jo in de leeftijd van 87 jaar. Jo Weezepoel De Heer is mijn Herder Marja en Wilbert Mariella en Jordy Jorina en Jan-Rico William Wilco Karei Middelburg, 17 april 2015 In den beginne was Het Licht Het Licht blijft ook in de duisternis Onverwacht is van ons heengegaan mijn lieve, zorgzame man, onze oudste broer Tholen, Zoutelande, 4 oktober 1927 17 april 2015 "ik heb een mooi leven gehad, dank je wel" Trude van der Hoeven-Veldhuyzen van Zanten Tonny Rie Willem en Monika Adrie en Sietske De Bellink 10 4374 EH Zoutelande Henk is thuis. Mocht u afscheid van hem willen nemen, dan graag na contact met de familie. Donderdag 23 april om 10.30 uur is de dankdienst voor zijn leven in de Catharinakerk, Willibrordusplein 2 te Zoutelande. Aansluitend is er gelegenheid in de kerk om de familie te condoleren. De begrafenis vindt plaats in familiekring, oil. Onverwachts is onze buurman overleden. Wij wensen Trude en verdere familie veel sterkte toe. Mevr. K. Dingemanse-Roelse Fam. H. Heins Fam. K. Stroo-Schreijenberg Rob, Olga, Marissa en Stefan Rob en Christa Henk, Heieen, Vera en Casper Wim, Caroline, Nicole en Mark Zoutelande, 18 april 2015 Verbijsterd en verslagen zijn wij na het overlijden van onze goede vriend We koesteren de gezellige en mooie momenten die we samen met Wil en Margriet hebben beleefd. Margriet we zijn er voor jou. Paul en Jopie Verdrietig, maar vol bewondering voor haar levenslust, optimisme, betrokkenheid bij haar omgeving en sterk geloof, delen wij u mede dat na een kortstondig ziekbed op 17 april op 88-jarige leeftijd is overleden weduwe van Gerard Potappel Familie Potappel Correspondentieadres: Meidoornveld 61h, 2905 AA Capelle aan den IJssel Met pijn in ons hart hebben we afscheid moeten nemen van onze geliefde en sportieve zwager en oom Hij laat een grote leegte achter. We zullen hem missen. Kortgene Hans Vogelaar Ina Vogelaar-Post (in herinnering) Jan Manon Manja Johan Rob Liesbeth Verdrietig zijn we omdat we voorgoed afscheid hebben moeten nemen van onze zwager en oom echtgenoot van onze (schoon) zus Addie de Regt We wensen Addie, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit verlies. Corrie en Kees Hamelink-de Regt Jan de Regt Joke en Wilfried de Mul-de Regt neven en nichten. Axel, 18 april 2015. Het laatste beetje is nu op, veel was er te verduren. Verdrietig, maar met respect voor de wijze waarop hij met zijn ziekte omging, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame pa, trotse opa en mijn schoonzoon echtgenoot van Adriana Elizabeth de Regt Kortgene, 10-2-1944 f Axel, 18-4-2015 AxelAddie Post-de Regt Alphen a/d Rijn Ronald en Manuela BarendrechtChristian en Margery Noa Isabelle Thijs Axel L. de Regt-Verwei Robertstraat 47 4571 AS Axel De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 23 april om 14.00 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen, waarna de begrafenis volgt op de begraafplaats aan de Burchtlaan te Axel. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in 'De Halle', Rooseveltlaan la te Axel. Woensdag 22 april is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het uitvaartcentrum aan de Hughersluys. Onze dank gaat uit naar de doktoren Hoefman, Samandar en van Mackelenbergh en het personeel van Zorgsaam Thuis voor alle zorg en aandacht. Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde schoonzuster en tante M. A. Waverijn (in herinnering) A.F. Waverijn (in herinnering) S.C. Waverijn-Boone (in herinnering) F.J. Waverijn (in herinnering) C. Waverijn-Vermeulen |.C. Waverijn (in herinnering) 1. Waverijn-Meeuwsen (in herinnering) C.A.J. Lagendijk-Waverijn Th.J. Lagendijk (in herinnering) Neven en nichten 17 april 2015 Met groot verdriet, maar tevens vervuld van mooie herinneringen, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze trotse vader en opa Dien Weezepoel - Luijks Simone en Jan Jeanine en Nico Patrick 18 april 2015 J.R Coenstraat 12,4461 ZD Goes De afscheidsbijeenkomst zal gehouden worden op donderdag 23 april om 12:50 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Nadien is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Voorafgaand aan de bijeenkomst is er van 12:30 tot 12:45 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Bedroefd geven wij u kennis van het toch nog onverwachts overlijden van mijn zwager en onze oom Kees Luijks Nellie Luijks-Lockefeir f neven en nichten Goes, 18 april 2015

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 61