BETER HOREN BEGINT EIGENLIJK ALTIJD TE LAAT "Rond de veertig was ik, toen de oorarts mij adviseerde hoortoestellen te nemen. Die vleeskleurige lellen? Dat ging ik dus echt niet doen. Want dan ben je 'oud'. Zo heb ik jaren doorgelopen met gehoorverlies. Mijn werk als toneelregisseur werd steeds lastiger. Moest ik wéér vragen: wat zeg je? Dat is natuurlijk wel heel irritant. Vaak zei ik zomaar: ja! Pas tien jaar later kreeg ik mijn eerste hoortoestel. Opeens hoor je weer van alles. Klaterend water uit de kraan. Je hand die over je arm wrijft. Ze worden ook mooier, die toestellen. Je ziet er steeds minder van. Nu ben ik aan mijn derde paar bezig. Daar zijn de audicien en ik wel een paar maanden druk mee geweest. Het blijft toch een persoonlijk ding." Waarom zou u langer wachten? Onze audiciens staan elke dag voor u klaar om een oplossing te vinden voor uw hoorprobleem. Eerlijk is eerlijk: die is zelden in één keer perfect. Maar samen met u zoeken zij net zo lang door tot u 100% tevreden bent. Dat is onze kracht. Daar hebben we de mensen en middelen voor in huis. We zijn dan ook al meer dan 100 jaar dé hoorspecialist. Wilt u ook beter horen? Kom naar beterhoren.nl of doe een gratis hoortest in een winkel bij u in de buurt. Beter horen begint met Nelleke Verweij, Arnhem Lees het verhaal van Nelleke Verweij (58) op beterhoren.nl Daarom dé hoorspecialist gediplomeerde audiciens vergoeding door alle zorgverzekeraars gratis 5 jaar nazorg An amplifon company Horen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 32