Nieuwe hoop familie MH17 Stedentrip Gent Gooische Vrouwen 2 'beste film' PSV is na zevényjaai? weer kampioen Wellness biedt Zeeland kans 18 en 19 Domburg en Cadzand-Bad voldoen aan Duitse en Europese eisen en hebben grote plannen Het team van forensisch experts heeft gisteren op de crashsite in het Oost-Oekraïense dorp Hrabo- ve aanzienlijk meer menselijke res ten gevonden dan de dagen er voor. Dat sterkt volgens Michiel Marchand, politiecommissaris en woordvoerder van de experts ter plekke, de verwachting dat de laat ste slachtoffers uiteindelijk geïden tificeerd worden. „We weten waar ze in het vliegtuig hebben gezeten en we weten dat dat stuk op deze locatie is neergekomen", aldus Marchand. Dat gegeven, gepaard aan de vele stoffelijke resten, zou uiteindelijk kunnen leiden tot identificatie. De ongeveer 25 foren sisch experts uit Nederland en Ma leisië, bijgestaan door tien man van de rampenbestrijding uit het naburige Torez, hebben het hele weekeinde doorgewerkt om de si te in Hrabove schoon te krijgen. Dat is grotendeels gelukt, al zal het nog enkele dagen of weken du ren totdat het werk klaar is. „We willen nogmaals het hele veld een keer afgaan, ook waar het vlieg tuig niet is gecrasht maar waar wel persoonlijke eigendommen zijn neergekomen. Zodat we echt zeker weten dat er niets achter blijft", aldus Marchand. MAANDAG 20 april 2015 Filmjournalist René Mioch reikte de prijzen gisteravond uit in het Hampshire Hotel American in Amsterdam. Het Nederlandse publiek heeft de afgelopen tijd massaal gestemd. Oorlogsgeheimen is bekroond als 'Beste jeugdfilm'. In de categorie 'Beste buitenlandse film' is de winnaar 12 Years a Slave en in de categorie 'Beste buitenlandse ac trice' Angelina Jolie voor haar rol in Maleficent. De titel voor 'Beste buitenlandse acteur' ging naar Leonardo DiCaprio voor zijn rol in het spectaculaire en absurde The Wolf of Wall Street. De Ere Rembrandt Award ging dit jaar naar Gijs Scholten van Aschat. De Rembrandt Awards zijn de eni ge Nederlandse publieksprijzen voor nationale en internationale films, acteurs en actrices. BgBIJatHKW Autovakantie België Kras.nl/26053 of bel 0900-96977ocPg Schipper omgeslagen zandschip gevonden door onze correspondent Joost Bosman HRABOVE - De hoop dat de laatste twee Nederlandse slachtoffers van de ramp met de MH17 kunnen worden geïdentificeerd, is in het af gelopen weekeinde flink toegeno men. pagina 4 en 5: Wrakstukken in museum zijn gestolen 257e jaargang nr. 92 Los nummer 1,95 Abonneeprijs €1,11 Editie: Walcheren Fraaie lentedag AMSTERDAM - Gooische Vrouwen 2 is bij de toekenning van de Rem brandt Awards 2015 maar liefst drie keer in de prijzen gevallen. Als 'Beste Nederlandse film', met Linda de Mol als 'Beste Nederlandse actri ce' en Nothing Really Matters van Mr. Probz als 'Beste filmhitsong'. DE STELLING Reageeroppzc.nl Zeeuwse badplaatsen moeten zich ongestoord kunnen ontwikkelen zie pagina 18 en 19 UW MENING 348 reacties Ik wil ook honderd worden ma - vr 'm EENS ONEENS HOOFDPLAAT - Meer dan twee maanden was hij vermist, Rick Broekmeulen (35) uit Moerdijk, schipper van het begin februari bij Hoofdplaat gekapseisde zandschip Rick. Zoekacties leverden niets op. Aan alle onzekerheid is zondag een einde gekomen. Een wandelaar trof tegen half twaalf zondagochtend een levenloos lichaam aan bij de steiger langs de Westerschelde bij Hoofdplaat, vlakbij de plek waar de Rick was omgeslagen. Al snel sprak de politie de verwachting uit dat het om Rick Broekmeulen zou kunnen gaan. Tegen acht uur zondagavond kwam de bevestiging. Het is bijzonder dat zo dicht bij de plek van het ongeval het stoffelijk overschot is gevonden. De eb- en vloedbeweging ter plaatse is groot. Aan boord van de Rick waren ten tijde van het ongeval drie opvarenden: Rick Broekmeulen, diens vader en een matroos. De matroos sloeg overboord en werd direct al gered. De vader van Rick Broekmeulen kon na acht uur uit het gekapseisde schip worden bevrijd door een duiker. Hij overleefde in een luchtbel. I Plaats zinken Rick Hoofdplaat^^r Het stoffelijk overschot van Rick Broekmeulen wordt weggedragen om naar het mortuarium te worden gebracht. foto Ronald den Dekker Klantbeoordeling 8,9 2-5 dagen al v.a. Het super-de-luxe 4-sterren Hotel Marriott Ghent ligt in het centrum tegenover de Graslei, één van de mooiste straten in Gent. Inclusief luxe ontbijtbuffet en gratis gebruik wifi Tip: maak een boottocht over de river de Leie! Prijzen p.p. o.b.v. 2 personen excl. reserveringskosten en Calamiteitenfonds

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 1