J
MEDIA 37
Veronica
RTL7/
ZATERDAG 18 APRIL 2015
j VANDAAG
Motorsport
Live: GP Argentinië, training, kwa
lificatie Moto3, Moto GP, Moto2.
Eurosport, 13.45 uur en 17.30 uur
i
Turnen
Live: het EK in Montpellier.
NPO 1, 16.30 uur
Sportjournaal
Met autosport (samenvatting For
mule 1, GP Bahrein kwalificaties)
en turnen (EK in Montpellier).
NPO 1, 18.50 uur
Snooker
Live: het WK in Sheffield, dag t.
Eurosport, 21.00 uur
Voetbal
Samenvattingen eredivisieduels:
AZ-ADO Den Haag, PSV-SC Hee
renveen, Vitesse-FC Dordrecht en
Willem II-FC Groningen.
NPO 1, 22.35 uur
Studio Sport
Met ijshockey (WK), paarden
sport (WB dressuur Las Vegas),
turnen (EK Frankrijk), autosport
(Fi Bahrein) en schermen (NK).
NPO 1, 23.30 uur
FOTW: TELEVISIE
Buitenland
COMEDY 1VM1H3D
08:55 That'70s Show 09:20
Melissa Joey 09:45 Melis
sa St Joey 10:05 Married with
Children 10:30 Married with
Children 10:55 South Park
11:20 South Park 11:40 Me
lissa St Joey 12:00 That 70s
Show 12:25 That 70s Show
12:50 That 70s Show 13:10
American Dad! 13:35 Bob's
Burgers 14:00 Brooklyn Ni
ne-Nine 14:20 Brooklyn Ni
ne-Nine 14:45 Brooklyn Ni
ne-Nine 15:05 Brooklyn
Nine-Nine 15:30 Brooklyn
Nine-Nine 15:55 Brooklyn
Nine-Nine 16:20 Brooklyn Ni
ne-Nine 16:45 Brooklyn Nine-
Nine 17:05 Brooklyn Nine-Ni
ne 17:30 Brooklyn Nine-Nine
17:55 Brooklyn Nine-Nine
06:00Teleshop 7: CarTracks
06:30 Teleshop 7: Ochtend
Fit 07:00 Teleshop 7: Willie.nl
07:30 Teleshop 7: Tommy Tele-
shopping 09:50 Teleshop 7: Car
Tracks 10:05 Teleshop 7: Tom
my Teleshopping 13:00 On
dernemend Nederland 13:30
De succesfactor 14:00 Vis TV
14:30 Billy the Exterminator
15:00 RTL GP:Supercar Chal
lenge - Zandvoort 15:30 RTL
GP: GT4 European Series -
Frankrijk 16:00 RTL GP: Super-
bike - Spanje 17:00 RTL Trans
portwereld 17:30 Volvo Ocean
Race: Helden op zee
11:12 Minuscule 11:14 Bibi
StTina 11:39 Ernst, Bobbie en
de rest 11:52 Burgers' Zoo en
waarom 11:59 Super 4 12:11
Super4 12:24 Marathon: Robin
Hood 12:36 Marathon: Robin
Hood 12:49 Vipo 13:02 Mons-
key 13:06 Vipo 13:19 Mons-
key 13:22 Littlest Pet Shop
13:46 Littlest Pet Shop 14:10
Oggy en de kakkerlakken 14:19
Oggy en de kakkerlakken 14:27
De Daltons 14:35 De Daltons
14:45 Draken: Rijders van Berk
15:09 Draken: Rijders van Berk
15:30 Wonderschool 15:43 De
Daltons 15:52 Minuscule 15:54
Naranjina en de kadekapers
16:07 Hallo K3 16:34 Ghost
Rockers 16:47 Ghost Rockers
17:05 Royal Pains
06:00 Loop: Hart van Neder
land 07:50 Loop: Hart van Ne
derland 07:55 American Pickers
08:55 Tommy Teleshopping
10:55 Astro TV 12:55 Tom
my Teleshopping 13:55 Poh's
Kitchen 14:30 Extreme Home
Makeover 15:25 VT wonen
16:25 Extreme Home Make
over 17:20 Extreme Home Ma
keover
07:55 Kick Buttowski 08:20
Numb Chucks 08:45 Phineas
and Ferb 09:10 Boyster 09:35
Camp Lakebottom 10:00 Star
Wars Rebels 10:20 Wanders
Wereld 10:45 Wanders Wereld
11:10 Packages from Planet X
11:35 Packages from Planet X
12:00 American Dragon: Jake
Long 12:25 American Dragon:
Jake Long 12:50 Kick Buttow
ski 13:10 Kick Buttowski 13:35
Phineas and Ferb 14:00 Crash
Bernstein 14:20 Crash
Bernstein 14:45 Les 7N 15:10
Les 7N 15:35 Wanders We
reld 15:55 Kirby Buckets 16:20
Marvel Avengers Assemble
16:45 Hulk and the Agents of
S.M.A.S.H. 17:10 Star Wars Re
bels 17:35 Ultimate Spiderman
06:00 Loop: Hart van Neder
land 09:05 Drukte in de die
rentuin 09:30 Drukte in de
dierentuin 09:55 Drukte in
de dierentuin 10:20 Tracks
Trails 10:45 Ready Steady
Cook 11:30 Ready Steady Cook
12:15 Tommy Teleshopping
13:45 Astro TV 15:30 Robs gro
te tuinverbouwing 16:15 Hui
zenjacht 16:55 Huizenjacht
17:40 Huizenjacht
18:00 Helden van 7: Ice Road
Truckers, Reality
19:00 Stop! Politie, Docusoap
18:00 The Nanny, Comedy
18:30 The Nanny, Comedy
19:00 Off Their Rockers, Komi
sche show
19:30 Off Their Rockers, Komi
sche show
18:10 Castle, Misdaadserie
19:05 Castle, Misdaadserie
18:00 Dumbest Stuff on
Wheels
18:20 Veronica Formule 1 up
date (h)
18:25 The Big Bang Theory (h)
18:50 Formule 1 update (h)
19:20 Two and a Half Men (h)
19:45 The Big Bang Theory (h)
18:30 Single, Sitcom
19:05 Single,Sitcom
19:35 Gouden Bergen, Drama-
18:20 Brooklyn Nine-Nine, Co
medy
18:45 Brooklyn Nine-Nine
19:05 Brooklyn Nine-Nine
19:30 Brooklyn Nine-Nine
19:55 Brooklyn Nine-Nine
00
20:00 Marked For Death, Ac
tiefilm
21:50 Born to Raise Hell, Actie-
thriller
20:00 CSI: Crime Scene Investi
gation, Misdaadserie
20:55 CSI: Crime Scene Investi
gation, Misdaadserie
21:50 CSI: Miami, Misdaadserie
20:00 The Mysteries of Laura,
Dramaserie
20:55 Forever, Dramaserie
21:50 Body of Proof, Misdaad
serie
20:15 The Big Bang Theory (h),
Comedy
20:40 The Big Bang Theory, Co
medy
21:05 Two and a Half Men (h),
Comedy
21:30 Two and a Half Men (h),
Comedy
20:30 Brooklyn's Finest, Actie-
thriller
20:20 That 70s Show, Comedy
20:50 That 70s Show, Comedy
21:10 Family Guy, Animatiereeks
21:35 South Park, Animatiereeks
23:50 Volvo Ocean Race: Hel- 22:45 CSI: Miami, Misdaadserie 22:45 Flashpoint, Actieserie 22:00 Fire Down Below, Ac- 23:05 Possession, Romantisch 22:05 Stand-up:, Komische show
den op zee, Watersport 23:40 The Glades, Misdaadserie 23:35 King, Misdaadserie tiefilm drama 23:00 Tosh.0, Comedy
23:25 Workaholics, Comedy
23:55 Broad City, Comedy
O
(N
(N
00:20 The Vanishing, Thriller
02:20 Teleshop 7: Willie.nl,
Homeshoppingprogramma
03:00 Teleshop 7: Nachtlounge
- Flirts, Erotisch magazine
actualiteiten sport film
00:35 Nachtlounge - Holland
se Meiden, Erotisch ma
gazine
02:01 Nachtlounge - Holland
se Meiden, Erotisch ma
gazine
00:30 The Mysteries of Laura,
Dramaserie
01:25 Forever, Dramaserie
02:10 Astro TV, Magazine
03:10 Loop: Hart van Neder
land, Nieuws
00:05 InsideGamer(h), Video
spelletjes magazine
00:20 Veronica Formule 1 up
date (h), Magazine
00:25 Lizard Lick Towing, Rea
lity-show
00:50 Dumbest Stuff on
Wheels (h), Show
00:40 Mayday!, Documentaire
01:20 Tommy Teleshopping,
Homeshoppingprogramma
03:50 Astro TV, Magazine
01:55 South Park, Animatiereeks
02:25 South Park, Animatiereeks
02:55 Family Guy, Animatiereeks
03:20 Family Guy, Animatiereeks
03:40 South Park, Animatiereeks
04:00 South Park, Animatiereeks
04:20 South Park, Animatiereeks
04:40 Tosh.0, Comedy
i
If
Omroep Zeeland
07:00 Zeeland Nu, ZLM Roompot
tour, Het Weer, Tour de Zélande,
Verzeeuwigd, Zeeland Nu, ZLM
Roompot tour 07:51 Het Weer 07:53
Tour de Zélande 07:58 Verzeeuwigd
08:00 programma als 07:00 08:51
Het Weer 08:53 Tour de Zélande
08:58 Verzeeuwigd 09:00 Omroep
Zeeland Tekst-tv 18:00 Zeeland
Nu, Zeeland de week, Muziekclip,
Verzeeuwigd, Zeeland Nu, Zeeland
de week, Muziekclip 18:58 Verzeeu
wigd 19:00 programma als 18:00
19:58 Verzeeuwigd, Zeeland Nu,
ZLM Roompot tour, Muziekclip,
Verzeeuwigd, Zeeland Nu, ZLM
Roompot tour 20:55 Muziekclip
20:58 programma als 19:58 23:55
Muziekclip 23:58 Verzeeuwigd 00:00
Zeeland Nu
een
09:00 Lentebeelden 12:10 Groen
land 12:30 TV Brussel 13:00 Het
Journaal 13:25 Het Weer 13:30 A
Touch of Frost 15:10 Pandora and the
Flying Dutchman 17:15 Clips 17:30
Zoo Australië 17:55 Kijk uit 18:00
Het Journaal 18:10 Vlaanderen va
kantieland 19:00 Het Journaal 19:30
Het Weer 19:35 ledereen beroemd
20:05 Joker+ en Lotto 20:10 Dieren
in nesten 20:45 Invictus 22:55 Het
Journaal 23:11 Winst Joker+ Lotto
23:12 Keno23:13 Euromillions wins
tverdeling 23:15 Het Weer 23:20
Profilage 00:15 ledereen beroemd
00:45 Journaallus
Canvas
09:00 Terzake 09:35 Lentebeelden
12:30 Rolkrant 17:10 Programma
van MTRO 17:40 Programma van
PR018:00 Puur muziek 19:30 Hoera
cultuur! 20:00 Het Journaal 20:10
Vranckx 20:40 Den Fördömde 22:10
Henning Mankell's Kurt Wallander
23:40 Liberté 01:30 Canvaslus
BBC1
07:00 Breakfast 11:00 Saturday
Kitchen Live 12:30 Paul Hollywood's
Bread 13:00 BBC News - Weather
13:10 Football Focus 14:00 Live
Gymnastics 16:30 Live Formula 1
Bahrain Grand Prix - Qualifying 18:05
Match of the Day Live 20:25 BBC
News 20:35 BBC Regional News and
Weather 20:45 Atlantis 21:30 The
National Lottery: In It to Win It 22:20
Casualty 23:10 BBC News - Weather
23:30 Match of the Day 00:37 The
National Lottery Update 00:40 The
Football League Show
BBC2
07:25 The Silver Darlings 08:45
Animal Farm 10:00 FA Cup Rewind:
Semi-Final Classics 11:00 Live
Snooker: The World Championship
12:55 Michel Roux's Service 13:55
Live Formula 1Bahrain Grand Prix
-Third Practice 15:05 Live Snooker:
The World Championship 17:30 Final
Score 18:15 Escape to the Continent
18:45 Flog It! 19:30 Gardeners'
World 20:00 Live Snooker: The
World Championship 21:00 Dad's
Army 21:30 Jane Eyre 23:20 Ql XL
00:05 Snooker: World Championship
Snooker Highlights 00:55 Snooker:
World Championship Extra
ARD
07:10 Kinderprogramm: Paula und
die wilden Tiere 07:35 Kinderpro
gramm: Motzgurke.tv 08:00 Kinder
programm: Checker Can 08:25 Kin
derprogramm: Neuneinhalb 08:35
Kinderprogramm: Die Pfefferkörner
10:00 Tagesschau 10:03 Kinderpro
gramm: Zoo-Babies 10:45 Kinder
programm: Schatzsuche im Schloss
11:30 Kopfball 12:00Tagesschau
12:05 Abenteuer Diagnose 12:50
Tagesschau 13:00 Mensch Mama!
14:30 Die Gipfelstiirmerin 16:00
W wie Wissen 16:30 Reportage im
Ersten: Marcelo - Kampf um ein Le-
ben 17:00 Tagesschau 17:10 Brisant
17:47 Das Wetter im Ersten 17:50
Tagesschau 18:00 Sportschau 19:57
Lotto am Samstag 20:00 Tagesschau
20:15 Verstehen Sie SpaR? 22:45
Tagesthemen 23:05 Das Wort zum
Sonntag 23:10 Die Lincoln Verschwö-
rung 01:00 Tagesschau 01:05 Spur
aus dem Jenseits
ZDF
07:10 Wickie... und die starken
Manner 07:35 Das Dschungelbuch
07:55 Robin Hood - Schlitzohr von
Sherwood 08:05 12 oder 3 08:30
Bibi Blocksberg 09:20 Heidi 09:45
Bibi und Tina 10:10 Mia and me
10:35 Das Haustiercamp 11:00
Heute 11:05 Die Kiichenschlacht -
der Wochenrückblick 13:05 Heute
13:10 Forsthaus Falkenau 14:40
Rosamunde Pilcher: Liebe im Spiel
16:15 Lafer! Lichter! Lecker! 17:00
Heute 17:05 Landerspiegel 17:45
Menschen - das Magazin 18:00 ML
Mona Lisa 18:35 Hallo Deutschland
19:00 Heute 19:20 Wetter 19:25 Der
Bergdoktor 20:15 Der Samstagskrimi:
Die Wallensteins 21:45 Ein Fall für
Zwei 22:40 Heute-journal 23:00 Das
aktuelle Sportstudio 00:25 Heute
00:30 Heute-show 01:00 Filmnacht
im ZDF: Dracula
WDR
07:20 Sehen statt Hören 07:50 Planet
Wissen 08:50 West.art 09:30 Neue
Liebe, alte Wunden 10:30 Aktuelle
Stunde 11:10 Die Sendung mit der
Maus 11:35 Die Sendung mit dem
Elefanten 12:00 Erlebnisreisen-Tipp
12:15 Blago U Srebrnom Jezeru
14:00 FuRball 3. Liga live 16:05 Ge-
heimnis Burg Vogelsang 16:50 Sport
im Westen 17:20 Kochen mit Martina
und Moritz 17:50 Land und lecker
18:20 Hier und Heute 18:50 Aktuelle
Stunde 19:30 Lokalzeit 20:00 Tages
schau 20:15 Tatort 21:45 Carolin Ke-
bekus: PussyTerror TV 22:45 Ladies
Night 23:30 NightWash 23:55 Che
01:55 Der Elefant - Mord verjahrt nie
TV5
07:00 Thé ou café 08:00 Journal
Radio Canada 08:25 Tv5monde, le
journal 08:40 OUTRE-Zapping 09:05
Flash Info 09:10 Mily Miss Ques
tions 09:20 Zoobabu 09:25 Brigade
animo 09:35 Les Dalton 09:45 Art
investigation 10:10 Foot 2 rue 10:35
L'oreille des kidsla culture urbaine
11:00 Flash Info 11:05 7 jours sur la
planète 11:30 Cap Sud-Ouest 12:00
Flash Info 12:05 Epiceriefine 12:30
Pardonnez-moi 13:00 Falo 13:30
Journal RTBF 14:00 Midi en France
15:00 DTner a la ferme 16:00 Ten
dance XX116:30 Acoustic 17:00 Flash
Info 17:05 200 millions de critiques
17:55 Vestiaires 18:00 64', Ie monde
en francais, 1 re partie 18:20 Météo
18:25 Terriennes 18:30 Thalassa
20:25 Frères d'armes 20:30 Journal
France 2 20:55 Météo 21:00 Les
années bonne humeur23:00 Journal
TSR 23:25 Tv5monde, le journal
Afrique 23:45 TV5, l'invité 23:55
Météo 00:00 La vie en miettes 01:30
Acoustic
Discovery
07:15 What Could Possibly Co
Wrong? 08:05 Dealers 08:55 Strip
N' Rip 09:45 The Magic of the Big
Blue 10:35 Years of Living Danger
ously 11:25 Dual Survival 16:55 The
Liquidator 17:50 Toy Hunter 18:15
Mind Control Freaks 18:45 How It's
Made 19:10 Outback Truckers 20:05
Cold Rush 21:00 Overhaulin' 22:00
American Chopper 23:00 Street Out
laws 23:55 Billy Bob's Gags to Riches
00:45 The Unexplained Files 01:35
Overhaulin'
National Geographic
07:35 Megafactories 08:25 The Dog
Whisperer 09:10 Ultimate Survival
Alaska 10:00 Science of Stupid 10:25
Brain Games 10:50 Real Time Disaster
11:40 Highway Thru Hell 12:30 Kiss
inger 13:25 The War Generals 15:10
Area 51 16:05 Russia's Mystery Files
18:00 Access 360° World Heritage
19:00 Man V Lion 20:00 Man V Chee
tah 21:00 Future Cat 22:00 Tiger
Wars 23:00 Terror in the Skies 00:00
Drugs Inc. 01:00 Underworld Inc
Animal Planet /TLC
07:15 Tanked 10:55 Meet the Or
angutans 11:50 Cute to Killer 12:45
Shamwari: A Wild Life 13:40 Wildest
Africa 14:35 Gangland Killers 15:30
Shamwari: A Wild Life 17:00 90
Days to Wed 17:10 Wildest Africa
18:10 Fabulous Baker Brothers: A
Bite of Britain 19:10 What Not to
Wear 20:05 Prom Wars 21:00 My
Crazy Italian Wedding 21:30 Worst
Tattoos in America 22:00 My 600lb
Life: Where Are They Now? 22:55
Sex Sent Me to the ER 23:45 Truth Be
Told 00:35 Mob Wives
Nickelodeon
Outback truckers. Discovery, 19.10 uur. foto PR