PROFILE NASSAU PZo TECHNISCH MEDEWERKER MONTEUR - 38 UUR PER WEEK fiets en fitness 18 Commercieel gastheer/gastvrouw Servicemonteur truck ZEELAND Commercieel directeur PZC/Zeeland Area Manager Industriële bedrijfsdeuren (m/v) Area Manager Service (m/v) by Jeremiasse - Bewerkingsgebied West NL (Drechtsteden), Brabant, Zeeland - De Persgroep Nederland is een toonaangevende uitgever op het gebied van nieuws, opinie, cultuur, inspiratie en ontspanning; een moderne, professionele uitgever met passie voor media, zowel print als online, voor lezers, website bezoekers en adverteerders. Voor ons Dagblad PZC en onze H-a-H bladen in Zeeland zijn wij zijn op zoek naar een: Commercieel directeur Zeeland DE PERSGROEP www.fietsenfitness.n I zaterdag 18 april 2015 Gezocht! BANDEN VELGEN APK ONDERHOUD REPARATIE AIRCO Profile Car Tyreservice Zeeland B.V. is gespecialiseerd in bandenservice voor alle soorten voertuigen en compleet onderhoud van personenauto's. Met A vestigingen in Zeeland zijn wij al 50 jaar toonaangevend in onze regio. Voor onze vestigingen in Hulst en Terneuzen zijn wij op zoek naar een: In deze 'fulltime' baliefunctie ben je verantwoordelijk voor het contact met de klanten, het maken van offertes voor banden, velgen, auto-onderhoud, inkoop van goederen en het inplannen van de werkzaamheden in de werkplaats. Jij bent de persoon binnen ons bedrijf waar de klanten op kunnen vertrouwen en de collega monteurs op kunnen rekenen zodat de continuïteit in het werk op een professionele wijze wordt gewaarborgd. Je hebt geen 9 tot 5 mentaliteit, bent stressbestendig, representatief en communicatief vaardig. Als jij je aangesproken voelt, en jij jezelf ziet als de 'gastheer of 'gastvrouw' voor onze klanten, dan ben jij misschien wel de persoon naar wie wij op zoek zijn. Voor onze nieuwe vestiging in Terneuzen zijn wij op zoek naar een: In deze fulltime functie ben je mede verantwoordelijk voor de uitvoering van ban denservice op locatie, langs de weg of bij onze klanten. Belangrijk is dat je onze klanten snel weer op weg helpt, zowel binnen als buiten de standaard openings tijden. Profile Zeeland beschikt hiervoor over een compleet uitgeruste mobiele service unit. Ook het uitvoeren van werkzaamheden in de ruim opgezette werk plaats en wagenparkcontroles behoren tot jouw werkzaamheden. Daarnaast behoort ook het monteren van landbouw- en industriebanden tot je taken. Je dient te beschikken over een rijbewijs B Rijbewijs E en C is een pré. Ben jij iemand die weet van aanpakken, houd jij van je vak, ben je enthousiast, kan je zelfstandig werken en ben je stressbestendig, dan zijn wij op zoek naar jou. Je hebt geen 9 tot 5 mentaliteit, bent representatief, communicatief vaardig en draag je zorg voor jouw werkomgeving. Wij bieden een uitdagende en veelzijdige functie in een leuk team met een goed salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Lijkt deze baan iets voor jou? Bel, mail of schrijf ons dan zo snel mogelijk! Postbus 8048, 4-330 EA Middelburg T 0118 624 739 Ewerken0profilezeeland.nl Goes Hulst Middelburg Terneuzen www.profilezeeland.nl Nassau Indus Deur bv (Oosterhout nb) is onderdeel van het Deense Nassau Door A/S. Al ruim 30 jaar produceert, vermarkt en onderhoudt zij bedrijfsdeuren voor de industriële markt in Nederland. Naast advies, ontwikkeling en montage staan de ruim 80 medewerkers voor een excellente totaalservice: 24 uur per dag, 7 dagen per week, 365 dagen per jaar. Zij streven voortdurend naar kwaliteit en duurzaamheid in de klantrelatie. INDUS DEUR Ter opvolging en uitbreiding van het verkoopteam zoeken wij: en een Ben jij een succesvolle representatieve en ervaren commerciële techneut uit de industriële 'deurenbanche'? Klantgericht en ondernemend? Dan zijn wij op zoek naar jou! Werkzaamheden: Na een gedegen inwerkperiode word je verantwoordelijk voor het onderhouden en ontwik kelen van je rayon. Wij en onze klanten verwachten o.a. van jou: een zorgvuldige en zeer klantgerichte behandeling van aanvragen dat je de relatie met hen op professionele wijze onderhoudt dat je potentiële klanten actief zoekt en benadert en het bestaande klantenbestand uitbreidt Wij vragen: minimaal een MBO-diploma (en/of door ervaring) met bouwkundige affiniteit minimaal 5 jaar buitendienst verkoopervaring in de industriële 'deurenbranche' een goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal dat je woonachtig bent in bovengenoemd rayon en geen 8 tot 5 mentaliteit. Nassau Indus Deur BV biedt jou de kans om je commercieel te bewijzen binnen een zelfstandige, verantwoordelijke functie in onze informele organisatie met korte communicatie lijnen. Reageren op deze vacature? Mail ons je CV met recente foto en een compacte motivatie ter attentie van: mathilda.vanspaandonk@nassau-indus.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Je functie De Commercieel directeur geeft leiding aan de commerciële organisatie en huis-aan-huis weekbladen redactie. In deze rol initieer, ontwikkel, coördineer en voer je het commerciële beleid binnen de regio uit. Je zorgt voor een efficiënte bedrijfsvoering en het verder ontwikkelen van de organisatie en het productportfolio met als doel het realiseren van de commerciële ambities. Nu en in de toekomst. Jij Hebt minimaal een afgeronde HBO opleiding bij voorkeur in de richting bedrijfskunde en/of marketing Hebt minimaal 10 jaar ervaring in het aansturen van commerciële teams Hebt overtuigende kennis en ervaring op het gebied van sales performance management Hebt bij voorkeur naast aantoonbare sales ervaring kennis van online marketing Bent in het voordeel als je ervaring hebt in de advertentiemarkt Kunt jezelf het beste beschrijven als ondernemend, besluitvaardig en resultaatgericht Bent goed op de hoogte van (online) media in brede zin, thuis in veranderprocessen en people management en bent een echte netwerker Bent in de provincie Zeeland woonachtig of op maximaal 1 uur reisafstand van Vlissingen Wij bieden Een verantwoordelijke en uitdagende functie binnen de meest toonaangevende speler in het medialandschap. Je salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn marktconform en passend bij de stevige verantwoordelijkheid van deze functie. Echt iets voor jou? Lees verder op www.persgroep.nl/vacatures NEDERLAND Fiets en Fitness XXL is de grootste speciaalzaak op het gebied van merkfietsen en fitnessapparatuur van Zuid-West Nederland. Daarnaast hebben wij een zeer ruime keuze in accessoires, onderdelen en kleding. Op gebied van service en onderhoud bieden we de hoogste kwaliteit. Wij zijn per direct op zoek naar: Functieomschrijving: Je bent verantwoordelijk voor de aanname en het uitvoeren van reparaties van alle soorten fietsen en fitnessapparatuur. Tevens verricht je ondersteunend technisch balie- en magazijnwerk en draag je zorg voor de netheid van de werkplaats. Voor deze functie geldt het volgende profiel: Je hebt affiniteit met fietsen, technisch inzicht, bent representatief, communicatief vaardig en hebt een dienstverlenende instelling. Verder ben je gemoti veerd, heb je sportieve interesses, beschik je over computervaardigheden en ben je een teamplayer. Wij bieden jou: Een leuke en dynamische werkomgeving, groei mogelijkheden en prima arbeidsvoorwaarden. Heb jij passie voor fietsen en fitness en pas je in het profiel? Stuur dan je sollicitatie met foto naar: Fiets en Fitness XXL t.a.v. Dhr. M.J. Jeremiasse Van der Spiegelstraat 82 4461 LN GOES of per e-mail: goes@fietsenfitness.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 18