f j| IDensenljnq.nl Familieberichten Johanna Boone Nely van den Broeke - Matthijsse Nellie Govers - Wisse M. Deurwaarder-Simonse Lion Polak 9 TB Een heel klein eiland; maar de boer die ploegt het veld, en de leewrik fluit er. Issa Uit de bundel 'Haiku-Een jonge maan' Vert. J. van Tooren, 1973 Na een lang leven, getekend door dienstbaarheid en vertederd door de kleine dingen, is teruggekeerd naar de Bron -JOOp- In leven verbonden met Hendrik van der Werf Middelburg, 28 mei 1923 f Utrecht, 9 april 2015 Jan Fetze van der Werf en Alet van den Bosch Sietske Adriaan Salomon van der Werf en Anette Pet Fedde JoAnna Onze dank voor de jarenlange liefdevolle verzorging gaat uit naar de medewerkers van 'De Mauritshof', zorgcentrum Albert van Koningsbruggen en 'Woning 44', zorgcentrum De Ingelanden, Axioncontinu. De crematie heeft in kleine kring plaatsgevonden. Correspondentieadres J.F. van der Werf Woldbergstraat 14 1333 ZS Almere Lein Alewijnse Henk Bonarius De hartverwarmende blijken van medeleven, zowel persoonlijk als schriftelijk, betoond na het overlijden van onze zus, schoonzus en tante zijn voor ons tot grote steun en troost geweest. Hiervoor willen wij u hartelijk danken. Namens de familie Matthijsse en familie van den Broeke Middelburg, april 2015 Lies Wij willen iedereen bedanken voor de hartverwarmende belangstelling die wij ontvingen tijdens het ziek-zijn en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve (schoon)moeder en trotse oma De leegte blijft nog moeilijk, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. Piet Govers Sandra en John Jens en Mand Monique Marco en Joke Anouk en Kim Goes, april 2015 Tonny Merison Maatje Clement - de Smit Voor uw blijk van medeleven na het overlijden van onze moeder, oma en opoe Willen wij u oprecht dank zeggen. Nettie en Wim Annelies en Cees Wilma en Ad Kleinkinderen en achterkleinkinderen Oost-Souburg april 2015 kijk ook op zaterdag 18 april 2015 55 Enige en Algemene Kennisgeving Met grote verslagenheid geven wij u kennis dat ten gevolge van een noodlottig ongeval uit ons midden is weggerukt mijn geliefde partner, onze broer, zwager en oom Middelburg 23 maart 1932 Zierikzee, 14 april 2015 Richard Akkermans Ada en Henk Overman - Polak Bram Majtlis en Nick Gold Rosa-Marie en Uwe Bartling-Majtlis en kinderen Ingrid Galed - Tak en kinderen René Akkermans en kinderen Correspondentieadres: Augustalaan 132 4615 HP Bergen op Zoom De begrafenis heeft op vrijdag 17 april plaatsgevonden op de Joodse Begraafplaats te Middelburg. Mirjam en Chris De overweldigende belangstelling en het meeleven, in de vorm van bezoek, kaarten, brieven en telefoontjes na het overlijden van mijn man, onze vader en opa heeft een diepe indruk op ons gemaakt en heeft ons zeer goed gedaan. Katrien Alewijnse kinderen en kleinkinderen Westkapelle, april 2015 Vlissingen, april 2015 Voor de hartverwarmende belangstelling, de bloemen, de vele kaarten, brieven, telefoontjes en bezoeken na het overlijden van mijn innig geliefde en zorgzame man, onze lieve pa, opa en overgrootvader willen wij u oprecht bedanken. Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren dat hij bij zo velen geliefd was. Namens de familie: Annie Bonarius-Dreef Na het aandachtig doornemen van de vele rouw betuigingen naar aanleiding van het overlijden van mijn lieve zou ik bij iedere kaart een verhaal kunnen schrijven. Ik ben geraakt door de warmte die mij zeker zal helpen een nieuw begin te maken. Vergeten doen we haar nooit. Mijn persoonlijke dank gaat uit naar de afdeling O en F van het ADRZ ziekenhuis Goes, Huisartsenpraktijk SENS en huisarts Rijken voor de zorgvuldige en aandachtige verzorging. Niets was hen te gek. Niette vergeten: Ellen Koopen en Margreet Roijers van Zorgmaatschap Goes. Bedankt, jullie gaven ons de mooiste vakantie-weken thuis door jullie verzorging.Top! Er zullen zeker namen zijn die ik vergeet, maar ik wil jullie allemaal hartelijk bedanken. Corvan de Zandt. Na het overlijden van mijn man, onze vader en opa Hebben we veel steun en medeleven ontvangen. Wij bewaren hieraan mooie herinneringen en het was fijn te ervaren dat hij in het leven van velen iets heeft betekend. J.J. Merison-van Wijck Ed Merison Els en Theo Knippers en kleinkinderen Aagtekerke, april 2015 Wij willen u voor uw aanwezigheid, aandacht en lieve woorden bij het afscheid van onze lieve moeder en oma hartelijk bedanken. Het heeft ons erg goed gedaan. Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Kamperland, april 2015

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 138