I* r Familieberichten r kükookop q fflensenlinq.nl 54 zaterdag 18 april 2015 Veel heb je ons gegeven Veel heb je voor ons betekend Plotseling uit ons leven gedreven Blijf je in onze harten leven Na een leven dat gekenmerkt werd door liefde, goedheid en eenvoud, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve en zorgzame moeder, oma en overoma Pieternella Wave rijn-Jacobse sinds 19 december 1997 weduwe van Hendrik Francois Waverijn in de leeftijd van 87 jaar. Jan en Willie Waverijn-Slabbekoorn (in herinnering) Ellen en Johan Niels-Jan Jealinde en Martinus, Sophie, Loïse Adrian Anne-Hilde en Jeroen Marilyse Angelique Erik en Miranda Jearnelle Annelou Artièn Loran Andrieke en Joost Jeannelie Jordian Amylin Peter Waverijn (in herinnering) Kees en Saar Waverijn-Overbeeke Patricia en David, Romy, Kim Carola en Benny, Justin, Mitchell Henk Waverijn Ilona en Frank, Jayden, Mauro Ilse Frank Elly en Leo van Ast-Waverijn Evy Conny en Huib Murre-Waverijn Colin Barry en Annet, Nick, Fleur Huib en Tamara, Megan Peterjan en Manon Krabbendijke, 17 april 2015 Zorgcentrum Ter Weel. Correspondentieadres:Stenge 30,4401 ER Yerseke De rouwdienst wordt D.V. dinsdag 21 april om 14.00 uur gehouden in het verenigingsgebouw Molenlaan la te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lieve moeder Pietje Je blijft voor altijd in mijn hart Saar Lieve oma Pie, Bedankt voor alle gezellige momenten die we samen hebben gehad. We zullen je NOOIT vergeten! Kus, Patricia en Carola Lieve Oma Pie, Achter iedere traan van verdriet, schuilt een glimlach van herinnering. Colin Barry en Annet Nick,Fleur Huib en Tamara Megan Peterjan en Manon Al ging ik ook in een dal der schaduw des doods, ik zou geen kwaad vrezen, want Gij zijt met mij; Uw stok en Uw staf, die vertroosten mij. Psalm 234 Met veel verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw en onze bijzonder geliefde (pleeg)moeder Annette Wisse-Dijkers in de leeftijd van 48 jaar. Zij is Thuis gehaald. Oost-SouburgRon Wisse Rieke en Timo Lisa en Bastiaan Marthe Nick Maria en Gary 17 april 2015 Burg. Stemerdinglaan 100 4388 KA Oost-Souburg Er is gelegenheid tot condoleren op dinsdag 21 april van 19.00 tot 20.00 uur in de Marnixkerk, Marnixplein 41 te Vlissingen. In deze kerk zal ook de rouwdienst gehouden worden op D.V. woensdag 22 april om 09.45 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Molenweg te Oost-Souburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Maar de Heer' zal uitkomst geven, Hij, Die 's daags Zijn hulp gebiedt; 'k Zal in dit vertrouwen leven, En dat melden in mijn lied. Psalm 42:5 (berijmd) Met grote droefheid delen wij u mee dat de Heere onze innige geliefde dochter en (schoon)zus heeft Thuis gehaald. Annette Wisse-Dijkers Piet en Riekie Dijkers - de Jong Suzet en René Besuijen - Dijkers Maartje Pieter Denise Sarah Aartjan Daan Wilda en Leo Huibregtse - Dijkers Eva Noa Kay Natha Wim-Pieter en Ciska Dijkers - Francke Jesse Tobias Nathan Els van Putten - Dijkers (in liefdevolle herinnering) Rob en Rianne van Putten - van de Geest Björn Lars Hugo Simon In vertrouwen geven wij haar over in de hand van de Heere. 'k Zal dan gedurig bij U zijn. (Psalm 73) Met dit verlangen in haar hart en de vaste zekerheid van het geloof dat zij nu voor altijd bij haar Heere en Heiland is, nemen wij na een ernstige ziekte afscheid van onze lieve oud-collega Annette Wisse-Dijkers op de leeftijd van 48 jaar. Van 1987 tot 2014 drong de liefde van de Heere Jezus haar om op onze school de kinderen aan de voeten van Jezus te brengen. Zij was voor ons allen een leesbare brief van Christus. Wij wensen Ron en de kinderen de troostvolle nabijheid van de Heere toe, Die het beloofd heeft: "Mijn oog zal op u zijn(Psalm 32). Namens alle betrokkenen van de Graaf Jan van Nassauschool, H. (Harrie) Roubos Directeur-bestuurder Vlissingen, 17 april 2015 Oost-Souburg, 17-04-2015 Door haar Vader thuisgehaald, onze lieve vriendin, Annette Wisse Wat een vreugde zal dat wezen. Nu vereend te zijn met Hem. In die stad met paarlen poorten. In het nieuw Jeruzalem. Wij wensen Ron, Rieke, Timo, Lisa, Bastiaan, Marthe, Nick, Maria en Sylvia Gods liefde toe. Hendrik en Ria Peter en Jacqueline Harrold en Karina Frans en Arenda Peter en Maja Rinus en Carien Ruud en Thea Richard en Bianca en onze kinderen Annette Wisse-Dijkers De Uitvaart Informatie Hulplijn Voor wie zijn we er? j uitvaartinformatiehulplijn.nl r A1 0800 - 4444 000 J *^1 info@uitvaartinformatiehulplijn.nl "gij zijt verlost, God heeft u welgedaan! Psalm 116 Verdrietig zijn we nu onze altijd optimistische en meelevende schoondochter, schoonzus en tante is overleden. Wij wensen Ron, Rieke en Timo, Lisa en Bas, Marthe, Nick van harte sterkte toe. Vlissingen: Corry Wisse-Davidse Vlissingen: Addy en Rinus Verhage- Wisse Beekbergen: Ineke en Leen van der Heijden-Wisse Middelburg: Jan-Willem Wisse en Angelique Franse Vlissingen: Christina en Huib Schot- Wisse neven en nichten Vlissingen, 17 april 2015 De Uitvaart Informatie Hulplijn is er voor iedereen. Heeft u op dit moment Uitvaart te maken met een sterfgeval? Dan kunt u bij ons terecht. Wilt u rustig op Informatie uw gemak vooraf een aantal zaken voor uw uitvaart regelen? Of heeft u Hulplijn juist na de uitvaart een vraag? Ook dan kunt u bij ons terecht. Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg 24 uur per dag 7 dagen per week

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 137