Dyarlailsf) cgp ino Edwin van Sorge ino ino Edwin van Sorge Ino van Sorge Ino van Sorge INO VAN SORGE INO INO VAN SORGE Liefde is sterker dan de dood Met intens verdriet hebben we afscheid genomen van onze lieve man en papa. Zo optimistisch en positief als hij altijd was, heeft hij met opgeheven hoofd het leven verlaten. We zijn dankbaar voor een prachtige tijd met hem. We gaan hem missen om alles wat hij aan ons leven heeft toegevoegd. In onze herinnering leeft hij voort. r 17 maart 1965 f 16 april 2015 Astrid Lisa en Jop Maarten Als jij er niet meer bent dan doen we alles toch voor jon. Driekoningenlaan 21 4301 HK Zierikzee Woensdag 22 april om 15.00 uur gedenken we het leven van Ino tijdens een samenkomst in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na het afscheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. Wij willen jullie vragen een schelp mee te nemen om als herinnering bij Ino te leggen. Intens verdrietig, maar met grote bewondering voor zijn manier van leven, hebben we afscheid genomen van onze zoon, broer, zwager, neef en oom Jan van Sorge Leny van Sorge-Vercammen (in herinnering) Arjan van Sorge Birgit Pedersen Ouca en Mirl Paul van Sorge Meia en Juno Lies Adriaansen-van Sorge Simon Adriaansen (in herinnering) Severina Adriaansen Henk van Sorge Ali van Sorge-Wille Jopie van Leeuwen Sylvia Bodbijl Iris Pronk Intens verdrietig, maar vol bewondering voor de manier waarop hij heeft gestreden tegen zijn ziekte, hebben we toch nog onverwacht en veel te vroeg, afscheid moeten nemen van onze creatieve en onvergetelijke schoonzoon, zwager en oom Zierikzee: Zuidzande: Richard en Tilly Roctus Rob en Karin Roctus Sawinah Ximena Ino van Sorge Ondanks zijn positieve instelling en enorme vechtlust heeft hij dit niet mogen winnen. je was tekort op deze aarde maar van onschatbare waarde! We zullen je missen! Astrid, Lisa, Maarten, we zijn er voor jullie! Ron, Christel Michael, Kevin Carlos, Gijs Kayleigh Huib, Christel Thomas, Julia, Bram Chris, Odet Nino, Romeo Ron, Sonja Denise, Tim voor altijd in ons hart Ino Verdrietig zijn wij over het overlijden van onze medewerker Ino van Sorge Ino heeft zich 26 jaar ingezet voor de liuurders van Zeeuwland. Wij wensen Astrid, Lisa, Maarten, familie en vrienden veel sterkte toe. Namens de Raad van Commissarissen en de verenigings raad van Zeeuwland Antoine de Ceuster directeur/bestuurder We hebben veel respect voor de strijd die je bent aan gegaan. Verdrietig zijn we dat we je vanaf nu als collega moeten missen. Ino van Sorge Wij wensen Astrid, Lisa, Maarten, familie en vrienden veel sterkte toe. Collega's van Zeeuwland: Abco in 't Anker, Albert Bogaard, Alex van den Dries, André Smits, Annegien Schonis, Antoine de Ceuster, Diane Bal, Ellen de Jonge, Geerd Dijkstra, Gérard van Wanrooij, Gert fan de Jong, Hanneke Brokke, Hans van der Zwet, Heidi Lafeber, Irma Verstrate, lacolies Koster, Jan Hogendoorn, Jeanette Steendijk, Jeffrey van Doorenmalen, John IJzelenberg, Jolanda Bos, Jorg van Silfhout, Jos van der Werf, Julian Verhage, Kyra van der Vrie, Leo Kodde, Lex van de Vijver, Marianne van Dongen, Marja Penning, Marjolein van Dijke, Michiel Kruithof, Nico Donselaar, Pierre Ruyssenaars, René Dekker, Robert Tak, Ron Verhage, Sabina Adelaar, Sharona Volwerk, Sonja Smit, Suzan Oxener, Yvonne Klaverkamp Vanwege de crematie van Ino van Sorge is het kantoor van Zeeuwland gesloten op woensdag 22 april aanstaande vanaf 12.00 uur ->v Het vuur is gedoofd... Stil en diep bedroefd zijn wij door het toch nog plotseling overlijden van onze vriend en collega Bewonderenswaardig was je plek in onze ploeg. Je creatieve ideeën en ludieke plannen, waardevolle herinneringen koesteren wij, zeker je woorden, aanwezigheid en afscheid op je laatste oefenavond. Onze gedachten zijn bij Astrid, Lisa Jop, Maarten, familie en vrienden. Wij wensen hen veel sterkte met dit enorme verlies. Vrijwillige Brandweerpost Zierikzee Leden, Partners, Oud en Jeugd leden Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze gewaardeerde collega Ino van Sorge Ino was sinds 1993 werkzaam als brandweervrijwilliger. Wij wensen de nabestaanden veel kracht toe bij het dragen van dit verlies. Bestuur en directie Veiligheidsregio Zeeland, en collega's, namens deze, Gerrie Ruijs Directeur Commandant Brandweer Veiligheidsregio Zeeland Bedroefd en verslagen namen wij kennis van het overlijden van onze lieve, vrolijke, getalenteerde schildervriend Ino van Sorge Astrid, Maarten en Lisa veel sterkte toegewenst. Schilderclub "Tussen de Havens", Zierikzee Ons bereikte het treurige bericht dat echtgenoot van onze medewerkster en collega Astrid is overleden. Wij wensen Astrid, haar kinderen en familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Burgemeester en wethouders van Schouwen-Duiveland, M.K. van den Heuvel gemeentesecretaris G.C.G.M. Rabelink burgemeester Stil en verdrietig zijn wij door het overlijden van man van onze collega Astrid en vader van Lisa en Maarten. Wij denken aan jullie! Heel veel sterkte! Cora, Francien, Jeanet, Marjan, Nathalie, Sonja, Hanneke, Henk, Jan, Peter, Ria, Ruud, Ton, Annelies, Jopie, Tonnie, Jeanet, Inge en overige collega's van de afdeling Werken, Wonen en Leven en de gemeente Schouwen-Duiveland. zaterdag 18 april 2015 Beste Ino, ontzettend bedankt voor alles wat je voor ons hebt gedaan. Je was een fantastisch mens, en we zullen je missen. Lieve Astrid, Lisa en Maarten, we zijn er voor jullie. Jelle, Sander, Olaf, Robbert, Rik, Colin, Hidde, Tim, Sam Dick, Nicolette, Lennert, Lise, Tom Quant Zeer bedroefd zijn wij na het overlijden van onze lieve buurman Namens alle buurtjes wensen wij Astrid, Lisa Job, Maarten, beide ouders, familie en vrienden heel veel sterkte toe. Buurtjes Driekoningenlaan Rene Mariska Fred Anja Cees Nel George Elisabeth Coen Lydia Hans Linda Marc Anet Ernesto Greetje Yvon Germain Marianne en onze kinderen Zierikzee, 16 April 2015

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 135