APP lPassword vow, ÜS Evides werkt samen met waterschap en gemeenten de Ondernemer Voor ondernemend werkend Zeeland Handelsweg 63 Kapelle 0113-316596 van de maand VLISSINGEN Waterbedrijf Evi- des heeft een samenwerkings overeenkomst getekend met Waterschap Scheldestromen en de dertien Zeeuwse gemeenten. Sinds 2013 werken de Zeeuwse gemeenten en waterschap Scheldestromen samen onder de naam Samenwerking Afval waterketen Zeeland (SAZ). Het doel daarbij is om de Zeeuwse afvalwaterketen te beheren als ware er sprake van één organi satie en één systeem. Met de toetreding van Evides Waterbedrijf is ook de drink watersector vertegenwoordigd. Partijen werken samen om de afvalwaterketen (het geheel van riolering en zuivering) zo goed mogelijk te beheren. Dankzij deze samenwerking wordt de kwaliteit van de waterketen gewaarborgd, de kwetsbaarheid van de organisatie verminderd en de stijging van de jaarlijkse kosten beperkt. "Op dit moment zijn de jaar lijkse kosten van de waterketen 90 miljoen euro. Door samen te werken, beperken we deze kos ten tot maximaal 100 miljoen euro per jaar in 2020. Als we niet samenwerken stijgen de kosten tot 112 miljoen euro. De SAZ+ levert een besparing op van 12 miljoen per jaar", aldus de wethouder van gemeente Goes en voorzitter van de SAZ+, Loes Meeuwisse. De nieuwe Participatiewet is er en dat betekent dat werkgevers en overheid zich gaan inzetten voor extra banen voor mensen met een arbeidsbeperking. Detacheren is een mooie opstap om mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt te integreren in het bedrijfsleven. Het streven is dat werkgevers uiteindelijk dermate tevreden zijn, dat ze het aandurven om ze ook in vaste dienst te nemen. BETONBORINGS- EN SLOOPBEDRIJF andidaten worden bijvoorbeeld binnen de Sociale Werkvoorziening (SW) opge leid tot gediplomeerd schoonmaakme- dewerker. Ze leren onder begeleiding om zelfstandig te werken. Vervolgens kun nen ze worden gedetacheerd naar een externe werk plek, of ze krijgen een arbeidsovereenkomst. Met het behalen van een diploma vergroten ze hun kans op werk. De ervaringen zijn positief. Vanuit een be schermde omgeving maken ze nu kennis met men sen in het reguliere arbeidsproces. Medewerkers uit de SW maken voor Stoffels Bleijenberg schoon op di verse locaties in de gemeente Vlissingen, variërend van het stadskantoor tot parkeergarages. Daarnaast houden ze zich ook bezig met zaken als bijvullen en schoonmaken van koffieautomaten, verzorgen van planten, vaatwassers in- en uitruimen, kantin ediensten, rokersplaatsen buiten schoonhouden en Tekst en Foto Henk van de Voorde Waardering: Beschikbaar: iPhone, Android en Windows Prijs: Gratis Je pincode, je DigiD, het wachtwoord op je werk dat om de drie maanden aangepast moet worden, je wifi-inlogcode, het wacht woord van je privé-emailbox, je wachtwoorden voor Facebook en Linkedln, de inloggegevens voor de applicatietool voor je lease auto... we moeten zo veel codes en wachtwoorden onthouden. Met de app lPassword ben je van alle verschillende inlogcodes en wachtwoorden af. Je beheert met 1 code alle andere inloggevens. Of zelfs een duimafdruk op je smartphone is al voldoende. De codegenerator van de app genereert de meest onmogelijke en dus veilige wachtwoorden voor al je accounts, dus het beveiligen van je accounts via deze app is nog extra veilig ook. En in je 'kluis' kun je ook de gegevens van documenten als paspoort, rijbewijs en con tracten bewaren. En als je als manager bepaalde codes wilt delen met je medewerkers dan is dat in een handomdraai geregeld met deze app. Kortom: een van de meest handige apps op dit moment! Laagdrempelig en

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 113