Grootste toeristen informatiemagazine van Zeeland www.badk£€ri€r.nl Professionals in facilitaire dienstverlening Gastro support Maandelijkse verspreiding in alle toeristische gebieden. Pietersl^ëdia www.supportservicegroup.nl www.gastrosupport.nl Service Facilitaire dienstvi per voor Leisure en Links Ruud van Houten, rechts Remco den Ouden De Zeeuwse Leisure en Hospitality bedrijven noteerden afgelopen jaar een stijging van 17% (bron: CBS). Dat is goed nieuw voor de sector! Groei is prettig, maar het heeft ook consequenties voor de interne organisatie. De hedendaagse gast vraagt om 'beleving' in zijn of haar verblijf of uitje. In de Hospitality en Leisure sector is dat een aspect om rekening mee te houden. En dat vraagt om snellere vernieuwing en meer flexibiliteit van uw personeel. Facilitair dienstverlener Support Service Group uit Goes kan u hiermee op weg helpen! Horeca- en leisure services Remco den Ouden en Ruud van Houten zijn de directeur/eigenaren Support Service Group gevestigd in Goes. Support Service Group is toonaangevend in facilitaire dien stverlening in de regio Zuidwest. De Group heeft nu vier divisies; Hospitality support, Gastro support, Cleaning support en Legal support. De concepten zijn ontwikkeld op basis van een ruime ervaring en een scherp inzicht in de behoefte aan ondersteuning van ondernemers in de Hospitality en Leisure branche. Nieuw; Gastro support Ondernemers Remco en Ruud heb ben een ruime ervaring in de horeca en het toerisme in Zeeland. Zij ver taalden dit de laatste jaren succesvol in nieuwe facilitaire services op personeelsgebied. Door de praktijk ervaring in hun succesvolle service 'Hospitality Support', de partner in personeelsbeleid, ontwikkelden Ruud en Remco een nieuw innovatief con cept; Gastro support. "Een camping beheren is een andere discipline dan een kwalitatieve horecavoorziening uitbaten," benadrukt Ruud. "Maar in de gastenwaardering is de kwal iteit van de horecavoorziening een belangrijke factor voor een positieve beoordeling. Wij onderkennen dit knelpunt voor de camping- of park beheerder. Gastro support is onze totaaloplossing voor horecagelegen heden op campings en parken." Het vinden van een vakbekwame pachter is lastig en exploitatie in eigen beheer vraagt specifieke hore- cakennis. Daarbij moet de beheerder ook vakkundig personeel selecteren en aannemen. Supply Support Group biedt via haar divisie Hospitality Support een volledige HRM service met werving en selectie, uitzending, personeelsplanning en detachering. Sprong voorwaarts "Wij hebben in de afgelopen jaren een forse sprong voorwaarts gemaakt. Ons bedrijf heeft haar dienstverlen ing verder uitgebreid met juridische ondersteuning in Legal Support en Cleaning Support, want ook schoon maken is een vak op zich! Met onze dienstverlening in Hospitality sup port en het nieuwe concept Gastro support kunnen wij die zorg voor de horeca en bij de camping- of park beheerder volledig overnemen. Het extra voordeel van Gastro Support is dat wij echt alles uit handen kunnen nemen; inkoop, samenstellen menu, uitstraling en natuurlijk een team van gastvrij en vakkundig personeel onder leiding van een professionele beheerder. Deze formule verwachten wij over heel Nederland uit te rollen. (onderdeel van Support Service Group) Anthony Fokkerstraat 79 4462 ES GOES T 085 9022 933 info@ supportservicegroup.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 109