Van der Heijden Groeve verdient meer bezoek Live uitzending marathon Citymarketing heeft nieuwe stadsmanager i ZEEUWS-VLAANDEREN 29 WOON I NIEUW NAMEN - Bezoekers weten de weg naar de Van der Heij den groeve nog maar mondjesmaat te vinden. Hoewel het natuurmonu ment de laatste vier jaar beter te bewonderen is dan ooit tevoren, neemt het aantal bezoekers af. Tot verdriet van voormalig beheer der Richard Bleijenberg. Hij woont vlakbij de groeve en zag met Pasen, traditioneel de ope ning van het seizoen, een handje vol mensen de poort binnengaan. Weemoedig: „Vroeger stuurde ik altijd een berichtje naar de media om te laten weten dat de groeve weer open was. Dan kwamen er, afhankelijk van het weer, altijd honderd tot 250 mensen." Bleijenberg wijt het minimale aantal bezoekers aan het gebrek aan promotie voor de groeve. „In de omgeving van Nieuw Namen is geen verwijsbordje te vinden, terwijl hier zo'n bijzondere attrac tie is te zien. Er komen studenten uit de hele wereld, maar scholie ren uit de directe omgeving - be halve uit het dorp zelf - zie je niet of nauwelijks", weet Bleijenberg. Boswachter Peter Maas meldt dat al vaker is bekeken hoe mensen naar de groeve kunnen worden ge leid. „Bij de grens met Kieldrecht staat een woud van verwijsbord- jes. Naar omringende dorpen, voor fietsroutes en naar het Ver dronken Land van Saeftinge. Het is nog niet zo makkelijk om daar een duidelijke signalering voor te maken. Maar we overleggen nog eens met de gemeente Hulst." Het rondleiden van mensen tij dens excursies staat op 'een laag pitje', omdat er nu geen boswach ter voor Zeeuws-Vlaanderen is. Maar Maas benadrukt dat Staats bosbeheer na de reorganisatieperi kelen meer aandacht geeft aan het ontvangen van mensen. „We den ken ook aan lespakketten voor scholieren. Samen met de ge meente en Natuur Zo zouden die ontwikkeld kunnen worden." Het betrekken van sponsorbedrij- ven bij de groeve - zoals het part nerschap van Dow met de Braak man - is een andere wens, die Staatsbosbeheer graag vervuld zou zien. TERNEUZEN - Terneuzen FM volgt zaterdag de marathon Zeeuws- Vlaanderen op de voet. De live uit zending begint om 10.00 uur bij de start in Terneuzen. De eerste lopers worden rond 13.15 uur al bij de finish in Hulst verwacht. Ter neuzen FM, onder meer te horen via etherfreqeunties 107.8 (Ter neuzen), 106.1 (Biervliet) en 105.8 (Westdorpe) en www.terneuzen- fm.nl, zendt uit tot 15.00 uur. Besseling was eerder actief als marketing- promotie- en salesme- dewerker bij de VVV Zeeland. In die functie hield ze zich al bezig met onder meer de promotie van Terneuzen. Besseling treedt vrij dag in dienst van de stichting. Ze gaat nauw samenwerken met de pas benoemde citymarketeer- Tanya Joustra. Het Citymarketing- kantoor is gehuisvest in de biblio theek aan de Oostkolk. Besseling volgt Eef Janssens op, die vorig jaar aan de slag ging voor de stich ting Centrum Management, die vorig najaar werd opgeheven en nu is opgevolgd door de stichting Citymarketing. De gemeente le vert aan het marketingkantoor een beleidsmedewerker. Geza menlijk moeten ze Terneuzen op de kaart zetten als havenstad aan het water en met een bruisend centrum. Wethouder Jack Begijn, ook voorzitter van Citymarkering spreekt van 'een sterk duo'. Clingse fanfare geeft lenteconcert Fanfare Weldoen door Ver maak (WDV) uit Clinge geeft morgen haar jaarlijkse lenteconcert. De percussie groep onder leiding van Luc van Hoorick en het fanfare orkest onder leiding van Dirk Verholle treden allebei op in de zaal van Malper- tuus in Clinge. De aanvang is 20.00 uur. Rockmuziek in 't Oude Raedhuis De band Second Sight rockt morgenavond in café 't Oude Raedhuis aan de Graaf- jansdijk in Westdorpe. De coverband bestaat uit zes muzikanten en zij spelen voornamelijk rocknummers van onder anderen Pink Flo yd, Toto, Supertramp en An ouk. De aanvang van het op treden is 21.30 uur. Country Trail Band speelt gospel De Country Trail Band is sinds 1985 vermaard om zijn country gospel. Zondag speelt de groep in Terneu zen. Bij Evangelische Ge meente de Kandelaar aan de Van Cantfortstraat 36 in Ter neuzen, worden vanaf 15.30 uur onder meer eigen num mers ten gehore gebracht. De toegang is gratis. Voorjaarsconcert Vereenigde Vrienden Harmonie de Vereenigde Vrienden uit Sas van Gent geeft zaterdagmiddag een voorjaarsconcert met Konin- lijke Muziekvereniging Vero nica uit Zuidzande. De orkes ten brengen vanaf 14.00 uur een gevarieerd programma ten gehore. Locatie is multi functioneel centrum De Sta tie in Sas van Gent. De toe gang is gratis. Benefietconcert voor protestantse kerk Muziekvereniging ENZK uit Hoek geeft zaterdag om 19.30 uur een benefietcon cert in het dorpshuis in Hoek. De opbrengst komt ten goede aan de herbouw van de 1 januari afgebrande protestantse kerk. De clip 'Laat de klok van Hoek weer luiden' wordt ook gepresen teerd en de Klezmer-groep uit Sas van Gent treedt op. De entree is vijf euro. www.wooncoach.nl WE Beheer VRIJDAG 17 APRIL 2015 De groeve ligt er verlaten bij op een mooie voorjaarsdag. Richard Bleijenberg zou het graag wat drukker zien. foto's Camile Schelstraete Uit het exploot d.d. 13-04-2015 van gerechtsdeurwaarder A.A.A.M.G. van Damme te Terneuzen, blijkt dat ten verzoeke van Adrianis van Kaam, wonend te Terneuzen, aan Remco Horace Raimondo Oberon Tieleman, zonder bekende woon- of verblijfplaats binnen en buiten Nederland, is betekend het afschrift van de beschikking d.d. 08-04-2015 gegeven door de Rechtbank Zeeland-West-Brabant, familierecht, zittingsplaats Middelburg, tussen requirant als verzoeker en gerequireerde als gerequestreerde, waarbij o.m. werd uitgesproken de echtscheiding van het tussen partijen gesloten huwelijk. Van dit exploot kan belanghebbende afschrift verkrijgen op onderstaand adres. VAN DAMME C.S. GERECHTSDEURWAARDERS Alvarezlaan 1 4536 BA Terneuzen Saai van Zwanenbergweg 11 5026 RM Tilburg 0115 613651 deurwaarders@vandamme-holland.nl door Wout Bareman TERNEUZEN - De stichting Citymar keting Terneuzen heeft een nieuwe stadsmanager benoemd. Corina Besseling uit Terneuzen gaat vrij dag in die functie aan de slag. Ze gaat zich bezighouden met promo tie-activiteiten en evenementen. CLINGE WESTDORPE TERNEUZEN SAS VAN GENT HOEK o IDOOOOODOOOOOO

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 72