Familieberichten üi/erlailen Wil Pluijgers O IHensenlinq.nl 46 vrijdag 17 april 2015 André de Nood André de Nood kijk ook op Wil Pluijgers 25-09-1956 14-04-2015 Wil PIuijgers Wil Lieve Wil Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze collega Wij missen in hem een fijne collega, waarmee we vele jaren prettig hebben samengewerkt en wensen zijn vrouw, en onze collega, Margriet, kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit tragische verlies. Goes, 16 april 2015 Directie en medewerkers van DELTA N.V., DELTA Netwerkbedrijf B.V. en DELTA INFRA B.V. Een vrolijke goedemorgen groet moeten wij sinds dinsdag 14 april missen. Met het overlijden van Wil verliezen we één van ons. Wil was een betrokken collega, in voor een grap en heel prettig in de samenwerking. Wij zullen zijn aanwezigheid erg missen. Onze gedachten gaan uit naar Margriet, zijn kinderen en kleinkinderen, familie, vrienden en kennissen. De collega's van afdeling Aansluitingen, Rinus, Bert P., Carlo, Joop, Henk, Freddy, Remco, Ad, Piet, Bert S., Ron, Jan, Arend, Gido, Thijs, JaapJan, Annemarel, Anne-Marije, Ivana, Laura, Cokky, Marina, Roger, Kees, Corrie en Sera Woorden schieten te kort Wanneer een kind een herinnering word Lang heb je ons willen besparen voor dit verdriet Geef je een knuffel en kus aan ma wanneer je haar daar ziet? Maandag 13 april hebben we afscheid genomen van mijn zoon, onze broer en oom Bart van Burgh pa M. van Burgh ma W. van Burgh-Boersma t Broer, zussen, zwagers en schoonzus Neven en nichten Cornells Wijtze van Loon Cor Erg verdrietig, maar dankbaar voor de mooie tijd samen, geven wij u kennis dat we afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze pa, schoonpa en zoon Yerseke, 17 december 1959 f Goes, 15 april 2015 Germien Remco Lindy Walter Ma de Nood en Chris Trip Bob Marleylaan 29, 4462 LR Goes. E-mail: germiendenood@zeelandnet.nl De afscheidsbijeenkomst zal naar de wens van André in besloten kring plaatsvinden. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Wil Pluijgers In plaats van bloemen zouden wij het fijn vinden als u een gift zou schenken aan de KWF kankerbestrijding. Heden ontvingen wij bericht van het overlijden van ons lid Dhr. B. Janse Op de leeftijd van 90 jaar. Ben was een gewaardeerd lid van de vereniging en stond actief aan de ontwikkeling daarvan. Als lid van de evenementencommissie droeg hij bij aan het wel en wee van de haven. De duotocht, het 50 jarig jubileum, cursus sen marifoon en vaarbewijs zijn slechts een greep uit onze gecombineerde historie. Daarnaast was Ben watersporter en zeiler en hield hij ervan om grote tochten te maken. Bestuur en leden van de Jachthaven WW "Schelde" Vlissingen, wensen familie, vrienden en andere dierbaren veel sterkte en kracht bij het dragen van dit verlies. Bedroefd geven wij u kennis dat na een lange ernstige ziekte van ons is weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom Wij wensen Germien, Remco en Lindy, Walter veel sterkte toe. René en Rianne Santine en Arjen, Arne Paulin en Marilyn, Eva, Lize en Ryan Jurian en Franciska, Noa en Shalynn Renaldo en Karolien Willian, Marie-Louise en Maurice Kruiningen, 15 april 2015 Laat me, laat me Laatmem'n eigen gang maar gaan Laat me, laat me Ik heb het altijd zo gedaan. R. Shajjy Met al zijn levenslust, Wil's-kracht en doorzettingsvermogen heeft hij de strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met hem mochten beleven, hebben wij met intens veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn aller allerliefste man, vader, super opa en allerbeste maatje! 'Houden van is ook loslaten!' Those we love, don't go sway They walk beside us everyday Unseen, unheard, but always near, Still loved, still missed, still very dear. Tot ons groot verdriet is op 14 april 2015 overleden onze allerliefste schoonzoon, zwager en tevens maatje: We zullen je missen. I. Dekkers t P.M. Dekkers-Wouterse J. de Wijze Josje t Clementine Kees Aty Zo stil in mij Ik heb nergens woorden voor Zo stil in mij En de wereld draait maar door Stil en intens verdrietig zijn wij omdat lieve vriend en collega, niet meer in ons midden is. Thea en Ad Joost Tom Wij wensen Margriet en naaste familie veel sterkte toe met dit groot verlies. Wij voelen ons verdrietig door het verlies van onze lieve zoon en broer/zwager. rust zacht Ma Pluijgers Lex en Didi Pihl-Pluijgers Richard en Sandra Pluijgers-Tanasale en kinderen Bedroefd, maar dankbaar terugkijkend naar alles wat hij voor ons heeft betekend, hebben wij toch nog onverwacht afscheid moeten nemen van onze vader, schoonvader en opa weduwnaar van Jannetje Elise Sommeijer in de leeftijd van 84 jaar. Breskens: Jan van Loon Anja van Loon-Dreve Marijn Annabel Vlissingen: Leo van Loon Marja van Loon-van Noort Marlinde Christian 14 april 2015 Correspondentieadres: Paul Krugerstraat 13, 4382 MA Vlissingen Wij nemen afscheid van hem op maandag 20 april om 12.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Those we love, don't go away, they walk beside us, every day. Unseen, unheard, but always here, still loved, still missed, still very dear. Helaas hebben we veel te vroeg afscheid moeten nemen van onze vriend en soulmate Naast zijn liefde voor muziek, zon en reizen herdenken wij hem als iemand die zich altijd volledig inzette voor zijn gezin en voor zijn vrienden die altijd op hem konden rekenen. Wij wensen Margriet, Dennis, Cristy, kleinkinderen en familie heel veel sterkte toe met dit grote en onverwachte verlies. Max Coby John Janneke. Margriet Pluijgers-Dekkers ffenn'fs en Christie Pluijgers Binken Lois Correspondentieadres: sÊIndfegtstraat 2, 4386 AN Vlissingen Overeenkomstig de wens van Wil zal de tafsLlteidsbijeenkomst in besloten kring plaats vinden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 65