Rolf Benz bij Interieur Paauwe! Teun Rentmeester naar Goes PAAUWE 36 SPORT Laatste thuiswedstrijd Groene Ster Joey Grochal verdedigt rapidtitel Cruciaal duel voor Oemoemenoe Wim van Brink de te kloppen speler ïrïjiir De zaalvoetballers van Groene Ster Vlissingen spelen vanavond de laatste thuiswedstrijd van het seizoen in de eredivisie. De Zeeuwse club hoeft zich geen zorgen meer te maken over de gradatie en ook naar boven toe is er niets meer te halen, de thuiswedstrijd met Hovocubo (af trap 21.30 uur in de Vlissingse Baskensburg) kan daarom gezien worden als een galaduel ter afsluiting van het seizoen. Volgende week speelt Groene Ster Vlissingen op vreemde bodem het allerlaatste duel, op bezoek bij FC Mariene in Fleerhugowaard. Voor de zesde keer wordt zaterdag het Open Zeeuws kampioenschap rapidschaken gehou den. Na vijf keer Goes wordt het kampioen schap nu gehouden in het 's-Heer Hendriks huis in 's-Heer Hendrikskinderen. De aanvang is 11.00 uur. De voorgaande drie kampioenschap pen werden gewonnen door Joey Grochal van schaakvereniging Goes. De eerste twee titels kwamen op naam van Matthieu Freeke (2010) en Henrik Porte (2011). Er worden zeven rondes gespeeld, waarbij elke speler twintig minuten bedenktijd krijgt per partij. De rugbyers van Oemoemenoe spelen zaterdag een cruciale wedstrijd in de degradatiepoule van de ereklasse, de zogenaamde plate-poule. De Middelburgers gaan in Amsterdam op be zoek bij Ascrum, dat met evenveel punten als Oemoemenoe op de laatste plaats staat. Oemoe menoe heeft wel een wedstrijd minder ge speeld. De nummer laatst uit de plate degra deert. In de eerste ontmoeting tussen beide in deze poule was Oemoemenoe met 22-15 de sterkste. In biljartcentrum De Lovenhoek in Hoek wordt zaterdag het formele slot van het seizoen van de Zeeuws Vlaamse Biljartbond gehouden. In de Grand Final komen de beste vier van de eer der gehouden kampioenschappen in de spel- soorten libre, bandstoten en driebanden tegen elkaar uit. De spelers worden in poules van drie ingedeeld en strijden in elke spelsoort tegen el kaar. Zaterdag zijn om 11.00 uur de kruisfinales. De finales zijn om cir ca 16.00 uur. Wim van Brink van CBC verdedigt zijn titel. Van den Houten mag terugkomen bij Telstar Voetballer Thomas van den Houten mag volgende week nog twee trainingen komen volgen bij profclub Telstar. De verdediger van topklasser Hoek maakte deze week dusda nig indruk bij de eerstedivisio- nist dat hij mag terugkomen. Voor ploeggenoot Gert-Jan van Leiden eindigde het Tel star-avontuur deze week. Van 't Westende nadert Europees toptoernooi Judoka Sam van 't Westende uit Vlissingen kan zich over twee we ken in Zagreb plaatsen voor de Eu ropese Spelen in Bakoe. Hij heeft aan de internationale eis voldaan in de klasse -73 kilo, maar moet nu nog aan de nationale norm vol doen. De bond maakte gisteren de ploeg bekend voor de Europe se Spelen (vervanger EK). Van 't Westende zit in de wachtkamer. Teun Rentmeester komt vol gend voetbalseizoen uit voor zondag-eersteklasser Goes. De verdedigende middenvelder komt over van derdeklasser Nieuwdorp. Rentmeester, die in het verle den ook uitkwam voor hoofd klasser Kloetinge, is de vijfde nieuweling van Goes met het oog op volgend seizoen. Mart de Kroo (Dauwendaele), Ruben Hollemans (Kloetinge), Tom de Bonte (Dosko) en Tim de Win ter (JVOZ) gingen hem voor. De verdedigers Menancio Wee- da en Shannon Braafhart blijven Goes trouw. Hiermee is de selec tie voor volgend seizoen bijna rond. De club is nog op zoek naar een rechtsback. Van der Gaag wint monsterloop Aruba Souverein van der Gaag heeft een opmerkelijke prestatie gele verd. De Vlissinger won na vier maanden trainen de Ron de van Aruba, een hardloop wedstrijd over bijna 75 kilome ter op het eiland. Na zeven uur en tien minuten passeerde hij als eerste de finish. Van der Gaag werkt als korporaal bij de Korps Marniers op Aruba. Titels Sportpub Goes en Tencezaman De zaalvoetballers van Sport pub Goes en Tencezaman zijn in het Goese Omnium Zeeuws kampioen geworden. Sportpub Goes was de beste bij de kam pioenen uit de vier regiocom petities, terwijl Tencezaman de beste was bij de bekerwin naars. De Hulster ploeg ver sloeg onder meer JWK waar de broers Bouzambou meededen. VRIENDSCHAPPELIJK Kijk voor de volledige agenda op www.pzc.nl/sportagenda De sportredactie van de PZC geeft elke week tips over belangrijke of bijzondere evenementen in de regio. Tips voor de rubriek Hotspo(r)ts kunt u mailen naar sport@pzc.nl VRIJDAG 17 APRIL ZATERDAG 18 APRIL IJMUIDEN GOES VLISSINGEN ARUBA GOES r»! Z- <j y(\ ep SAN ANTONIO - Buitenaards uitgedost volgt een Mexicaanse voetbalfan de UlLClIttttl Li O» C verrichtingen van zijn land tegen de Verenigde Staten. Door goals van Jordan £1 Morris en Juan Agudelo verloor Mexico het vriendschappelijke duel in San An- LCI tonio met 2-0. Fifa-baas Sepp Blatter maakte vrienden in de Concacaf-regio door een extra WK-ticket in het vooruitzicht te stellen als hij wordt herkozen. Rolf Benz Linea voor 1.450,-" Het bekende Rolf Benz brengt comfort en kwaliteit in één meubel. Ontdek nu de nieuwste modellen die toegevoegd zijn aan de uitgebreide Rolf Benz-collectie in onze showroom te Zonnemaire. Speciaal voor u heeft Paauwe nu een topaanbieding op de Rolf Benz-collectie. Zo kost de Linea 2-zitsbank nü geen 2.416,- maar 1.450,-*! Andere maten/uitvoeringen op aanvraag. *Vraag naar de voorwaarden in de winkel. Zuidweg 20a 4316 LB Zonnemaire T (011140 13 18 E info@interieur-paauwe.nl www.interieur-paauwe.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 61