Ring 3 7, Ouwerkerk I t WONEN 5 Arie van Driellaan 6, Middelburg 498.000 k.k. Herendreef 30, Aardenburg 499.000 k.k. "C VRIJDAG 17 APRIL 2015 Riante vrijstaande wo ning (875 m3) met in pandige garage gelegen in de wijk Klarenbeek. Het perceel ligt goed in de zon en de tuin heeft veel privacy. De woning is groter dan de buiten zijde doet vermoeden en biedt vele mogelijk heden zoals werken aan huis. Goed onderhouden landhuis uit 1984 met tuinhuis, carpoort, ver warmd binnenzwembad en sauna. De woning ligt aan de rand van Aar denburg op 10.000 m2 eigen grond. Het huis beschikt over zes ka mers waarvan vier slaap kamers. Geschikt als bed and breakfast. woonhuis Wat viel er op? „We zijn ontzettend lang bezig ge weest met het leegruimen van het pand. Alles stond nog op dezelfde plek als in de bakkerij." „De ovens en koelcellen waren niet be paald makkelijk te verplaatsen. Maar, nu valt juist op wat voor moois je van een oud, onbewoonbaar pand kunt ma ken." Hoe lang duurt de verbouwing? "In september 2014 kreeg ik de sleu tel, maar toen zijn we niet meteen be gonnen. Begin dit jaar startten we echt. Als we er voor de aankomende winter in kunnen ben ik erg blij. Maar dat moet lukken, we lopen op schema. Ik werk nu drie dagen per week. De an dere dagen besteed ik meestal aan het huis." Het houten skelet staat. De wanden moeten nog geïsoleerd worden, foto s Dirk-Jan Gjeltema Via openslaande deuren aan de achterkant loop je zo de tuin in.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 53