IfilmSi/iorjiiri) Ik zoek een woord, een heel nieuw woord, een woord dat niemand kent. Ik zoek een woord dat zeggen wil dat jij de liefste bent. Voor ons toch nog plotseling is overleden mijn lieve moeder, schoonmoeder, onze oma en 'klein omaatje' 13-02-1920 Jans Krijger-van Eenige weduwe van Gerard Krijger Zierikzee 14-04-2015 Janny t Gerry t Rinus Leendert Laurien en Simon Ron en Sonja Martijn, Renico Denise, Tim Annemieke en Maarten Kitty Evelijn, Thijs, Siebe Anton en Tanja Sanne, Bas Marja en Pieter Brigitte, Yvonne Correspondentie-adres: Zevengetij straat 4 4301 EZ Zierikzee Marianne Gerard f Barbara en Rob Joep, Floortje De crematieplechtigheid zal gehouden worden op zaterdag 18 april om 10.00 uur in het crematorium aan de West Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wanneer u deze plechtigheid wilt bijwonen verzoeken wij u om 09.45 uur in de ontvangstruimte van het crematorium aanwezig te zijn. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid de familie te condoleren. "Onze dank gaat uit naar het personeel van Borrendamme voor de liefdevolle zorg aan onze moeder en oma. Jan Louwerse Grijpskerke, 8 september 1931 t Vlissingen, 14 april 2013 "Ik heb een goed leven gehad, maar aan alles komt een eind". De woorden van een hardwerkende en sober levende man, zoals onze geliefde broer en zwager Jan was. Weinig veeleisend, altijd goed gehumeurd, vriendelijk en belangstellend, kerkelijk meelevend. Tot een maand of twee geleden was hij nog druk bezig op zijn boerderij, kou en wind trotserend. Van de kwaadaardige ziekte die hem overviel kon hij het niet winnen. Hij heeft het aanvaard en dat zullen wij ook moeten doen. Wij zullen hem erg missen. Middelburg Lelystad Kaatsheuvel Wageningen Bets f en Jan t Vos - Louwerse Krijn en Marrie f Louwerse - Rijneveld Marten en Hanneke Louwerse - Dommisse Leijn en Clementine Louwerse - Schaap Correspondentieadres: Hartenseweg 4, 6705 BJ Wageningen De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 20 april om 13.00 uur in de Opstandingskerk, Jacob Catsstraat 7 te Grijpskerke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Grijpskerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. J Thijs den Engelsman Thijs den Engelsman - Afscheid is met zachte vingers wat voorbij is dicht doen en verpakker in goede gedachten ter herinnering. Na een werkzaam leven is onze Ome Jan overleden Els Bart en Manon Lenny Jelle en Jaiwey Adrie en Petra Danielle Natasja Middelburg, 14 april 2015 Adrie op 't Hof Nooit meer jij, maar liever dan dat te aanvaarden droom ik dat jij er nog bent, héél dicht bij mij. Nooit meer jij, de dood is onherroepelijk. Het besef doet schrijnend pijn van nooit meer wij. Nooit meer jij. Wat overblijft is de herinnering aan de liefde, zo warm en zuiver tussen jou en mij. Na een kort ziekbed hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, vader, opa en broer. Wij zullen zijn enthousiasme missen, iedere dag. Matthijs Fedde Nijmegen, 21 december 1941 t Goes, 14 april 2015 Goes Margot den Engelsman-Westhoff Bob en Petra den Engelsman Anne-Fleur Liselot Floris Nieuwleusen Gerhardie en Caroline de Boer- den Engelsman Pien Fedde Correspondentieadres: Marijkestraat 32, 4461 VH Goes De afscheidsdienst zal gehouden worden op maandag 20 april 2015 om 15.00 uur in Crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Om 17.00 uur heffen Margot en de kinderen het glas op Thijs in Eetmosfeer Het Elfde Gebod, Koningstraat 4 te Goes en is er mogelijkheid tot condoleren. Thijs zijn lievelingskleur was geel. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Verdrietig zijn wij om onze vriend Bob, omdat hij zijn vader moet missen in gedachten zijn wij bij de familie den Engelsman Bart en Virine Michiel en Marielle Arno en Tracy Jack en Mandy Pierre Menno en Frederique Olger en Marieke Jankees en Stephanie f Voor altijd in ons hart 16-4-2014 16-4-2015 Het gemis zal altijd blijven De lege plek, het doet zo'n pijn In gedachte en in ons hart Zal je altijd bij ons zijn Marg, Jan, Nicole, Anita en Marian Jan, Naomi, Marien, Marleen en Levi Overtoom Groen werk uit handen te nemen. Zodat emoties alle ruimte krijgen UZZL De mensen van Overtoom Groen weten door hun jarenlange er varing dat een uitvaart omringd moet zijn met zorg en respect. Vandaar dat wij aandacht hebben voor de kleinste details, en vooral ook de tijd nemen om de familie zoveel mogelijk regel- Uitvaart Zorgcentrum Zeeland telefoon (0118) 413 417 www.uzzl.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 66