M Familieberichten 0 IHensenlinq.nl Maddox OyarladefJ 42 donderdag 16 april 2015 Hendrik Jan Barentsen Hendrik Jan Barentsen Henk Barentsen Henk Barentsen Johan Karei Le Conté Jo Jacobus Fierloos BEN JANSE Er zijn geen woorden voor een vader van wie je weet: "hij redt het niet". Je streelt zijn hand, je ziet zijn ogen, je bent bevangen door verdriet. Toch ben je dankbaar voor het einde, dat na zoveel moedig strijden kwam. Omdat het niet alleen zijn leven, maar ook zijn lijden overnam. Heel verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven en dankbaar dat hem verder lijden bespaard is gebleven, laten wij u weten dat wij afscheid hebben moeten nemen van de vader van mijn kinderen, onze lieve vader, grootvader en overgrootvader 20 april 1930 14 april 2015 Martina van Son Ria Le Conté Henk en Manon, Sharon, Ginger Martine en Patrick, Ryanne Dorus en Riet Le Conté Deborah Justin Rowena Dianne en Henk Rokven Sjoke en Tina, Tygo, V Johan en Tessa, Sam Tineke Jos Le Conté (in liefdevolle herinnering) Nicolette Mijnsbergen Kimberly Bradley Een speciaal woord van dank voor de mensen van Iriz Thuiszorg voor de liefdevolle aandacht, aan hem besteed. 14 april 2015 's-Heer Hendrikskinderenstraat 77, Goes Correspondentieadres: 's-Heer Hendrikskinderenstraat 79,4461 BT Goes Jo is thuis. Daar is gelegenheid om nog even bij hem te zijn op vrijdag 17 april van 19:00 tot 20:00 uur. De afscheidsbijeenkomst zal gehouden worden op maandag 20 april om 14:00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst kunt u de familie in informele sfeer ontmoeten in Restaurant De Landbouw, Grote Markt 38 te Goes. U bent van harte welkom. Bedroefd geven wij u kennis dat geheel onverwachts is overleden mijn lieve zorgzame man en onze vader -Co- 5 juni 1940 - f 14 april 2015 Ria Fierloos-Peters Andreas Lenie Rein en Jeanet Eendracht 16 4417 CB Hansweert De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op maandag 20 april om 13.15 uur in het dorpshuis "Kaj Munk", Schoolstraat 5 te Hansweert. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Hansweert. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "Kaj Munk". Marianne Kouwijzer Augustijn Josephus Vervaart Guus kijk ook op Wij verwelkomen kleinkind nr. 14 Prachtzoon van Margje Berkouwer Patrick Sonke Willem en Margriet van Dam Je hebt er alles aan gedaan om zolang mogelijk bij ons te blijven, maar nu moeten we toch veel te snel afscheid van je nemen 14 maart 1955 13 april 2015 Anja Barentsen - van Gemert Vincent en Wiepke Collin en Glenn Manon en Sjors Tijn en Ise We zullen Henk gedenken met woorden en muziek in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg op zaterdag 18 april om 11.00 uur. Aansluitend is er een informeel samenzijn in de koffiekamer van het crematorium. correspondentieadres: Zaanstraat 25, 4388 TA Oost-Souburg Veel heb je voor ons betekend Gewoon door wie je was Voor altijd op een speciale plaats In ons hart Verdrietig nemen wij afscheid van mijn lieve zoon, onze lieve broer, zwager en oom A. Barentsen (in herinnering) R. Barentsen - de Koning Wim en Anita Arnold en Blanca Guldo en Vivian Peter en Jolanda Myrthe en Jimmy Na een ernstige ziekte is overleden onze lieve en sportieve schoonzoon en zwager Oost-Souburg Mevr. Van Gemert-Stroo Middelburg John en Lia van Gemert Met groot verdriet nemen we toch nog onverwacht afscheid van Zondagmiddag nog intens genoten van een rondrit in de haven van Rotterdam. Nu helaas niet meerin ons midden. Henk een douaneman in hart en nieren. Gedurende ruim 40 jaar heeft hij zich met grote vakkundigheid en toewijding ingezet voor de missie van de Douane. Zorgvuldig in zijn werk, gericht op ontwikkeling en altijd oog voor zijn medemens. We zullen zijn liefde en aandacht voor het douanewerk en optimisme ontzettend missen. We wensen Anja, kinderen, kleinkinderen en familie heel veel sterkte en kracht bij het verwerken van dit grote verlies. Alle medewerkers regiokantoor Douane Roosendaal Het was vloed, het werd eb, de Schelde stroomt verder ondertussen kwam er een eind aan het leven van Bernardus Johannes Beverwijk 17-08-1924 Vlissingen 13-04-2015 zorgzaam, betrouwbaar, eigenzinnig, aanwezig, onvoorwaardelijk, doener zijn vrouw Martha Janse-Beentjes zijn kinderen en schoondochter Ruud en Wilna, Marrigje, Dick zijn kleinkinderen Mare, Joest, Lizze, Rins, Tessel De crematie vindt plaats op vrijdag 17 april 2015 te Middelburg om 11 uur, West Oude Havendijk 3. Na afloop treffen we u graag aldaar. Ter nagedachtenis aan Ben is er de gelegenheid een glas met elkaar te drinken. correspondentieadres Willem Klooslaan 58, 4383AW Vlissingen Wij ontvingen het droeve bericht dat onverwacht is overleden Wij verliezen in haar een gedreven voorzitter van onze vereniging. Wij wensen Chris en de familie veel sterkte toe. Loterijvereniging Hoedekenskerke "Mijn herder is de Heer, nooit zal het mij aan iets ontbreken. Psalm 23 Bedroefd, maar dankbaar voor het vele goede dat wij van hem mochten ontvangen, geven wij kennis dat, na een liefdevolle verzorging in verpleeghuis Weyevliet te Vlissingen, van ons is heengegaan onze lieve papa, schoonvader en opa weduwnaar van Phemie Vervaart-Schoffelmeijer 28-01-1925 's-Gravenhage Malden: Goes: 14-04-2015 Vlissingen Loes en Marcel Patrick, Sharon Hans en Wanda Correspondentieadres: Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20, 4382 NA Vlissingen De uitvaartdienst zal worden gehouden op maandag 20 april om 11.00 uur in de RK H. Maria en Magdalenakerk, Singelstraat 9 te Goes. Aansluitend zal om 13.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in de condoleanceruimte van het crematorium.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 65