OyarJailaii Familieberichten O IHensenlinq.nl 42 donderdag 16 april 2015 Camille van den Bos - Miel - Rosette Maria Lense - de Wandel Jan Louwerse k Grijpskerke, 8 september 1931 t Vlissingen, 14 april 2015 "Ik heb een goed leven gehad, maar aan alles komt een eind". De woorden van een hardwerkende en sober levende man, zoals onze geliefde broer en zwager Jan was. Weinig veeleisend, altijd goed gehumeurd, vriendelijk en belangstellend, kerkelijk meelevend. Tot een maand of twee geleden was hij nog druk bezig op zijn boerderij, kou en wind trotserend. Van de kwaadaardige ziekte die hem overviel kon hij het niet winnen. Hij heeft het aanvaard en dat zullen wij ook moeten doen. Wij zullen hem erg missen. Middelburg Lelystad Kaatsheuvel Wageningen Bets f en Jan f Vos - Louwerse Krijn en Marrie f Louwerse - Rijneveld Marten en Hanneke Louwerse - Dommisse Leijn en Clementine Louwerse - Schaap Correspondentieadres: Hartenseweg 4, 6705 BJ Wageningen De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 20 april om 13.00 uur in de Opstandingskerk, Jacob Catsstraat 7 te Grijpskerke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Grijpskerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Aficheid is met zachte vingers wat voorbij is dicht doen en verpakken in ter i Na een werkzaam leven is onze Ome Jan overleden Els Bart en Manon Lenny Jelle en Jaiivey Adrie en Petra Danielle Natasja Middelburg, 14 april 2015 Maria Hovestadt - Euler Dirk Christiaan Hovestadt Jos Alberti Marianne Kouwijzer 0800 - 4444 000 kijk ook op Je handen hebben voor ons gewerkt Je hart heeft voor ons geklopt Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht Rust nu maar uit Na een leven dat gekenmerkt werd door hartelijkheid, liefde en zorg, is van ons heengegaan mijn lieve man, onze pa en opa echtgenoot van Monique Hoste in de leeftijd van 80 jaar. Axel M.R.R. van den Bos-Hoste Axel Patrick en Maddie Jesper Danique en Brain Kimberlin en Steve AxelJohn en Sindy Jasmijn Femke Lieke Schoondijke Jim en Ellen Sjoerd Indy»' Schoondijke Jeroen en Shirley Jay Gent, 10 april 2015 correspondentieadres: Nieuwendijk 59 4571 LH Axel De afscheidsdienst heeft in familiekring plaatsgevonden. Onze dank gaat uit naar de huisartsenpraktijk van dr. Floefman, het ZorgSaam Ziekenhuis in Terneuzen, ZorgSaam Thuis en UZ Gent voor alle liefdevolle verzorging en aandacht. ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Na mijn dood, strooi uit mijn as voor alle winden, dat wat mijn lichaam was de weg kan vinden naar alles wat het eens beminde. Na wolk en zee en zich daarmee verbinden. In alle rust is van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder weduwe van Stant Lense 12 november 1935 te Eede Hoofdplaat 114 april 2015 te Oostburg Netty en Patrick Dennis en Angela Demi Alyssa Fay Neeltje Vincent IJzendijke Jeannine en Ivan Thorn Jeroen Fleur Een speciaal woord van dank aan diegenen die haar verzorgd hebben, in het bijzonder aan dr. van Flevele en dr. de Jonge. Correspondentieadres: Stevinstraat 1 4515 GB IJzendijke Het afscheid vindt in besloten kring plaats. Met grote bewondering en respect hebben wij je afstand zien nemen van alles watje dierbaar en lief was. We hebben je los moeten laten echtgenote van Keulen, 9 september 1951 t Terneuzen, 9 april 2015 Dick Hovestadt Ellen Hovestadt Tim Hovestadt en Charlotte Vantomme Alix Hovestadt Oliver Hovestadt Merwedelaan 6, 4535 ET Terneuzen De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Met grote droefheid hebben we kennis genomen van het overlijden van In Jos verliezen we een vv Terneuzen man in hart en nieren. Jos was jarenlang bestuurssecretaris en betrokken bij talloze verenigingsactiviteiten. We zijn Jos dankbaar voor zijn vriendschap en inzet voor de vereniging. We wensen Fien en de kinderen veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Bestuur, leden en vrijwilligers vv Terneuzen Terneuzen, 14 april 2015 Wij ontvingen het droeve bericht dat onverwacht is overleden Wij verliezen in haar een gedreven voorzitter van onze vereniging. Wij wensen Chris en de familie veel sterkte toe. Loterijvereniging Hoedekenskerke Uitvaart Informatie Hulplijn Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Hoe stel ik een codicil op? Hoe stel ik een testament op? Kan ik mijn grafsteen nu al uitzoeken? Welke bloemen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten we inlichten? Waar kan ik mij verzekeren? Wat zijn de kosten voor een advertentie? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Welke kisten zijn er toegestaan? Asbestemming, wat is mogelijk? Kan ik nu al een graf kopen? Bekijk nu het antwoord van De Uitvaart Informatie Hulplijn op www.uitvaartinformatiehulplijn.nl Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg 24 uur per dag 7 dagen per week

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 42