(J) IDensenljnq.nl Familieberichten Marjanne Lies van de Zandt - Moers 19 november 1946 t 12 april 2015 Lies van de Zandt - Moers Lies van de Zandt Lies van de Zandt Lies van de Zandt-Moers Sophia Alida Kouwer-ter Maten (tante) Fie Sophia Alida Kouwer - ter Maten Henny van Neerwijk Gert Nijman kijk ook op Adios, amiga para siempre Na een door haar met bewonderenswaardige moed gestreden strijd heb ik afscheid moeten nemen van mijn allerliefste Lies. Ik zal haar warmte, haar kracht, haar zonnige kijk op het leven, maar vooral haar liefde iedere dag missen. Cor van de Zandt Correspondentieadres: Golfzichtlaan 26,4465 BLGoes Op donderdag 16 april nemen wij afscheid van Lies in de Grote of Maria Magdalena Kerk, Singelstraat 21,4461 HZ te Goes. Aanvang 11.00 uur. Na de herdenkingsdienst is er aansluitend gelegenheid tot condoleren. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Zij die geen kennisgeving hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als uitnodiging te beschouwen. Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze vriendin en echtgenote van onze golfvriend Cor Wij wensen Cor alle kracht en sterkte toe om dit enorme verlies te verwerken. Dave en Marijke Rein en Irm Vincent en Wil Met intens verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve, dappere vriendin Wat zullen we haar missen, we wensen Cor heel veel kracht en sterkte toe. Nolly en Theo in herinnering Cobie en Kees in herinnering Annie en Pierre Han en Ria dinsdag 14 april 2015 43 Ontroerd en verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve, spontane golfvriendin We zullen haar erg missen. Corrie ,Cora, Cobie, Gerda, Ineke, Nel, Nolly, Riet, Wilma Ons bereikte het droeve bericht, dat na een bewonderingswaardig gedragen ziekte is overleden onze golfvriendin Zij was een graag geziene gast in het clubhuis en sportieve golfster in de baan. Thuis kon zij genieten van haar favoriete uitzicht over de golfbaan. Wij zullen haar aanwezigheid en vriendschap missen en wensen Cor en alle die haar dierbaar waren veel sterkte. Directie en medewerkers De Goese Golf In de vroege ochtend van een prachtige lentedag is rustig overleden *28-01-1922 Woudenberg 10-04-2015 Koudekerke Dankbaar zien wij terug op een lang leven en de gelukkige tijd in haar geliefde Dishoek waarvan intens genoten is. Cornelis Wielemaker Francina Wielemaker-van Keulen (in liefdevolle herinnering) familie ter Maten Familie Wielemaker Anne en Wilfried Frans en Anita Nanny en Albert Wilma en Marinus Hakhorst 16, 3833 WB Leusden Krijn en Mattie Arno en Ella Jan (in liefdevolle herinnering) en Sandrina Kaapduinseweg 11a 4371 NP Koudekerke Gelegenheid om een laatste groet te brengen en te condoleren is er op woensdag 15 april van 17.00 tot 18.00 uur in Het Walchers Rouwcentrum Logistiekweg 7 te Vlissingen (Vrijburgh). En op donderdag 16 april van 13.00 tot 13.45 uur in 't Trefpunt (bij de Dorpskerk) Arnhemseweg 75 te Leusden-Zuid. De samenkomst om haar leven te gedenken vindt plaats op donderdag 16 april, aanvang 14.00 uur in de Dorpskerk Arnhemseweg 75 te Leusden-Zuid. Aansluitend zal omstreeks 15.15 uur de begrafenis plaatsvinden op Begraafplaats Oud-Leusden Vlooswijkseweg 2 te Leusden. Na de uitvaartplechtigheid is er gelegenheid om elkaar te ontmoeten bij ISVW, Dodeweg 8 te Leusden. f Lieve Fie, Bedankt voor de mooie jaren die je met onze opa hebt gedeeld. Ronald en Nona, Evi en Finn Jasper, Aiden en Arwhen Corné en Michelle, Jara en Mees Jantien, Nanoe Sander en Wendy, Jari, Indra en Ravi Erwin Irene en Alain Daar zullen de vrolijke spelers staan, De blijde zangers bij viool, harp en citer zingen. De straten zijn vol met kinderen, die springen; Ze juichen allen samen in Gods Naam. Wij zijn intens verdrietig, omdat wij afscheid moesten nemen van onze lieve dochter, zus, schoonzus en tante Zij is op de leeftijd van 31 jaar, na een zwaar, zeer moedig, stil en geduldig gedragen lijden, door de HEERE thuisgehaald. De Heere zij in het bijzonder Bertil en Youri nabij, en ons en allen die haar liefhadden. Jan en Tini Slabbekoorn Eline en Christian Myrthe Brian Emelyn Ninah Jantina en Walter Willemijn j" voor altijd in ons hart Else-Marie f voor altijd in ons hart Johanan en Corline 10 april 2015 Prunusstraat 6A 4431 DA 's-Gravenpolder "Liefde is sterker dan de dood" Say goodbye to the blues Op de vroege zondagmorgen 12 april hebben wij in liefde laten gaan Goes, 8 januari 1947 Lief van Truus Maat van Micha en Margreet Vake van Sjoerd en Yolanda Opi van Sam Schoonzoon van Miet en Henk van den Broek Baasje van Foca en Mustie Ir. I.G.J.v.d. Boschstraat 26 4475 AL Wilhelminadorp De begrafenis zal in besloten familiekring plaatshebben. Donderdag 16 april is er van 15.00 tot 17.00 uur gelegenheid tot condoleren in Het Vlinderhuis op de Algemene Begraafplaats, Geldeloozepad 30 te Goes. Henny hield niet van donkere kleding, dus kom zoals je bent. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Na een slopende ziekte van 11 jaar heeft onze goede vriend besloten dat het genoeg is geweest. André en Lenny van den Ende Nisse X

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 54