Familieberichten kükookop q fflensenlinq.nl 42 dinsdag 14 april 2015 Marianne Louise Kouwij zer-Verhoef Marianne Marianne Kouwij zer-Verhoef Marianne Kouwij zer - Verhoef Marianne Kouwijzer Marianne Kouwijzer Marianne Ga met God en Hij zal met je zijn bij gevaar, in bange tijden, over jou zijn vleugels spreiden. Ga met God en Hij zal met je zijn. De hoop nog lang niet opgegeven, maar tot ons grote verdriet moeten we kennis geven van het plotseling overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en mijn schoonmoeder Dordrecht, t Hoedekenskerke, 25 september 1959 13 april 2015 Hoedekenskerke: Chris Kouwij zer Driewegen: Jurgen Wemeldinge: Sascha en Kristie Oostendestraat 31 4433 AK Hoedekenskerke De crematieplechtigheid zal worden gehouden op vrijdag 17 april om 15.30 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. -Graag schriftelijk condoleren.- Intens verdrietig delen wij u mede dat plotseling is overleden onze lieve dochter, zus, schoonzus en tante Chris, Jurgen, Sascha en Kristie, wij zullen er voor jullie zijn. Terneuzen: Theo en Marry f Verhoef Oost-Souburg: Ruud Verhoef en Geert Dingemanse Terneuzen: Else en Burhan Hosgör-Verhoef neven en nicht Geheel onverwacht is veel te vroeg overleden onze lieve schoonzus en tante Wij wensen Chris, Jurgen, Sascha en Kristie veel sterkte met dit zware verlies. Gerard en Joyce Alice en Pieter en kinderen Marianne Kouwijzer - Verhoef Wij ontvingen het droeve bericht dat onverwachts is overleden Moeder van onze werknemer Jurgen. We wensen hem en de familie sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Directie en personeel Den Herder Seaworks Wij ontvingen het droeve bericht dat onverwachts is overleden Moeder van onze collega Jurgen. We wensen hem en de familie sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Personeel Scelveringhe Scheepvaart, André, Adrian, Arnoud, Jazzel, Joel, Marcel, Roel Marianne Kouwijzer - Verhoef Zoveel plannen Zoveel te vroeg We missen je Patrick, Christianne, Evita en Jonathan Marianne Kouwijzer-Verhoef C Adriaan Louwerse Adrie Na een periode van afnemende gezondheid, is rustig ingeslapen onze lieve zwager en oom Adrie Louwerse echtgenoot van Corrie Louwerse-Wondergem Familie Wondergem Neven en nichten Sjoerdje Huijssen - Veenbaas "In de stilte mag je huilen, je mag er schreeuwen als een kind. Maar je kan er ook in schuilen totdat jij de weg weer vindt. In de stilte mag je zwijgen en met lege handen staan. Als je geeft dan zul je krijgen, Hij is daar, Hij noemt je naam." Theo van Teijlingen Verdrietig namen we kennis van het plotselinge overlijden van onze lieve, optimistische vriendin, We wensen Chris, Jurgen, Sascha, Kristie, verdere familie en vrienden heel veel sterkte toe. Kees, Rian, Miranda en Lizanne Meerman "Al ga ik door een donker dal Ik hoef niet bang te zijn Ik weet dat U mij bij zult staan U bent heel dichtbij" (Psalm 23) Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van de echtgenote van onze collega Chris Kouwijzer, directeur van CBS De Welle in Kruiningen. We wensen Chris, de kinderen, verdere familie en vrienden heel veel sterkte toe. Namens College van Bestuur, Raad van Toezicht, GMR, directeuren, personeel bestuurskantoor en medewerkers Alpha Scholengroep Goes, 13 april 2015 Je hoeft niet bang te zijn, al gaan de lichten uit. God is er en Hij blijft, als jij je ogen sluit. We zijn verdrietig en geschrokken door het droevige bericht dat plotseling de vrouw van onze oud directeur en meester is overleden. We wensen Chris, Jurgen, Sascha en Kristie en verdere familie en vrienden Gods troost en nabijheid toe. Kinderen, teams en MR'en van CBS De Regenboog in Hoedekenskerke en Nieuwdorp Hoedekenskerke/Nieuwdorp, 13 april 2015 "Zie, Ik heb u in mijn handpalmen gegrift In zijn slaap is zacht en kalm overleden mijn lieve man en onze lieve, meelevende pa en opa in de mooie leeftijd van 84 jaar. Oostkapel Ie, 05-10-1930 Goes, 13-04-2015 Corrie Louwerse-Wondergem Dineke en André Mathijs Sjoerd in liefdevolle herinnering Roeland Jan en Lies Kimberley en Sander Suze en Annet Kees en Petra Gido en Anna Remi en Carolien Anne-Marie en Martin Tom Sam Sophie Renske Correspondentieadres: C. Louwerse-Wondergem Olmenhof 27, 4334 CN Middelburg. Op vrijdag 17 april willen wij om 10.00 uur afscheid nemen van mijn man, onze pa en opa, met een dienst in "De Morgenster", Adriaan Lauwereyszstraat 6, 4335 EH Middelburg. Aansluitend willen we Adrie om 12.00 uur naar zijn laatste rustplaats brengen op de Algemene Begraafplaats te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3, 4337 PB Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid om de familie te condoleren in de aula op de begraafplaats. Hierna kunt u wanneer u hier behoefte aan heeft met de familie mee terug naar De Morgenster waar ook nog gelegenheid is tot condoleren. Vy Herinner mij zoals ik was Bedroefd door het toch nog onverwachte overlijden, maar dankbaar voor haar liefde en zorg, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve mama en lieve oma Middelburg Kapelle 22-1-1933 12-4-2015 Uden: Ria en Jos Smeijers - Huijssen Danique Terneuzen: Rinus en Gonda Huijssen - van Zundert Nico en Dymphie Bruelisstraat 139 4421 CP Kapelle De samenkomst voorafgaande aan de crematie wordt gehouden op donderdag 16 april om 13.00 uur in het rouwcentrum Peter Butler aan de Maalstede la te Kapelle. Aansluitend is er aldaar gelegenheid tot condoleren. De crematie zal in familiekring plaatsvinden. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 53