DyarJailau (J) Hlensenljnq.nl Familieberichten Jan de Buck Johanna Adriana Hanson - van der Panne mevrouw Koos Bouman Jan de Buck Jan de Buck Kees Huibregtse Kees Huibregtse Kees Huibregtse Kornelis Huibregtse Kees Echtgenote van Marinus Hanson f Geboren 4 j uli 1915 Overleden 11 april 2015 Johanna Adriana Hanson-van der Panne kijk ook op De Here zal u een huis bouwen 2 Samuël 7:11 Dankbaar voor zijn leven laten wij u weten dat, na een periode van zorg, omringd door liefde, rustig is overleden onze krachtige en zorgzame vader, schoonvader en trotse opa Koudekerke, 7 april 1939 Ermelo, 10 april 2015 weduwnaar van Leny de Buck - Aarnoutse 12001 Wezep: Pieterjan en Johanna Laura Jan Sietze Dorien Coevorden: Annelies en Jan Arnolt-Jan Leanne Herralt Zeewolde: Jan Aart en Lucienne Jacqueline Zeewolde: David en Linda Rochelle Judith in liefdevolle herinnering Correspondentieadres Familie De Buck p/a Buxus 5, 7742 SC Coevorden De afscheidsdienst zal worden gehouden op woensdag 15 april om 10.00 uur in de Lucaskerk, op het landgoed van GGZ Veldwijk, aan de Asch van Wijcklaan, 3853 KV te Ermelo. Aansluitende aan de kerkdienst zullen wij pa begraven bij onze moeder op de Gemeentelijke Begraafplaats aan de Dasselaarweg 26, 3896 LT te Zeewolde. Vóór de dienst is er gelegenheid ons te condoleren vanaf 9.30 uur in de kerk. Een leven kwam tot rust in de palm van Gods hand Ontroerd laten wij u weten, dat onze lieve, ondernemende broer, zwager en oom, na vele mooie levensjaren met zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen, maar ook na een aantal jaren van zorg, overleden is. gehuwd geweest met Leny Aarnoutse f Zoon van: Pieter de Buck f en Elizabeth Pieterse f Broer, zwager en oom van: Jo en Piet t Wassenaar-de Buck Aart en Aly de Buck-de Jong Claudia en Theo Wigman-de Buck David de Buck t Deborah de Buck en Jaap Verstraten t Bram f en Carry de Buck-van den Berg Dave en Ingrid de Buck-Rensenbrink Neven en nichten Onze gedachten gaan uit naar hun kinderen en klein kinderen, welke wij kracht toewensen om dit verlies te dragen. 10 april 2015 Uit onze familiekring is weggenomen onze geliefde zwager en oom weduwnaar van onze zus Leny Aarnoutse (f 2-10-2001) Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit verlies. Anna en Jan (in herinnering) Francke Leen en Ineke Aarnoutse Aarnout en Diny Aarnoutse Piet en Marijke Aarnoutse Neven en nichten 10 april 2015, Ermelo Plotseling moeten wij afscheid nemen van mijn broer, zwager, onze oom en oudoom Wij wensen Mientje, Leo en Wilda, Petra en Bobby en de kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Westkapelle J. van Vaardegem- Huibregtse B. van Vaardegem Plona van Vaardegem Els van Vaardegem Achterneven en -nichten Ontroerd namen wij kennis van het overlijden van Vader van onze voorzitter Petra de Witte en man van ons lid Mien Huibregtse. We wensen Petra, Mien en familie veei sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Bestuur, leiding en leden Gymnastiekvereniging Hygiëa Westkapelle Na jarenlange vriendschap is overleden onze neef en goede vriend Wij wensen Mientje, kinderen en kleinkinderen veel sterkte. Kees en Rine (in herinnering) Jo Dalebout Kee en Pauw (in herinnering) Veel heb je ons gegeven Veel heb je voor ons betekend Plotseling uit ons leven gedreven Blijf je in onze harten leven Na een week van hoop en vrees is na een huwelijk van bijna 50 jaar mijn lieve zorgzame man, onze vader, schoonvader en trotse opa overleden. Westkapelle Gent 22-11-1938 12-04-2015 Mien Huibregtse - van Vaardegem Leo Huibregtse Wilda Huibregtse - Dijkers Eva Noa Kay Nat ha Petra de Witte - Huibregtse Bobby de Witte Koestraat 40, 4361 BH Westkapelle De afscheidsbijeenkomst zal gehouden worden op vrijdag 17 april om 13.15 uur in Westkapelle Herrijst, Markt 79 te Westkapelle. Voorafgaande aan de bijeenkomst is ervan 12.45 tot 13.00 uur gelegenheid tot afscheid nemen. De begrafenis zal aansluitend plaats vinden op de begraafplaats te Westkapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in Westkapelle Herrijst. dinsdag 14 april 2015 41 "De Heer is mijn Herder" Bedroefd, maar vol fijne herinneringen en dankbaar dat zij zo lang bij ons was, delen wij u mee dat wij afscheid hebben moeten nemen van onze lieve, zorgzame moeder en oma "Haar interesse en humor zullen ons altijd bij blijven. Cato van der Wekken - Hanson in liefdevolle herinnering Rinus en Gretha Stefan en Margriet, Sam, Bram Michel Angela en Mark, Meyke, Daan Arie en Marianne Ilona en Henk, Isabel, Quint, Roos Mirella en Michel, Nick, Dex Arian en Dieneke, Suus Henk en Ann Mariska en Iwan, Anoek, Mathijs Martij n en Tom Bastian en Erika, Robin, Benjamin Corry van de Zande - Hanson in liefdevolle herinnering Joost en Wil Cindy en Mischa Wilmar en Fleur, Björn Zorgcentrum "De Wieken" Hoge Molenstraat 13-214 Correspondentieadres: Juliana van Stolberglaan 10 4303 AB Zierikzee Zierikzee: Zierikzee: Zierikzee: Renesse: Donderdag 16 april is er vanaf 12.30 uur gelegenheid tot afscheid nemen in het Kerkcentrum van de Gasthuiskerk, Havenplein te Zierikzee. Ingang via de parkeerplaats aan de Hoge Molenstraat, achter het Kerkcentrum. Om 13.00 uur zal in de Gasthuiskerk een herdenkings samenkomst worden gehouden, waarna de begrafenis omstreeks 14.45 uur zal plaatsvinden op de Algemene begraafplaats aan de Boutlaan te Scharendijke. Na de begrafenis is er in genoemd Kerkcentrum gelegenheid de familie te condoleren. Onze dank gaat int naar het personeel van Zorgcentrum 'De Wieken 'voor hun liefdevolle aandacht en zorg voor onze moeder en oma. Toch nog geheel onverwachts is van ons heengegaan mijn schoonzus en onze tante, Namens de familie; J.A.Coomans-Hanson Scharendijke, 11 April 2015 Bedroefd hebben we kennis genomen van het overlijden van Mevrouw Bouman was vrijwilligster van SVRZ locatie 't Gasthuis. Met haar liefdevolle en warme zorg die zij aan onze cliënten in de Clasinastraat gaf, verliezen wij een gewaardeerde collega. We zullen haar missen. Wij wensen haar familie veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Namens vrijwilligers, cliënten en medewerkers, Peet Kruidenier, locatiemanager SVRZ locatie 't Gasthuis Gabrielle Davits, bestuurder SVRZ

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 52