Colofon h ht Familieberichten fI1ensenlinq.nl kükookop fllensenlinq.nl Guus Burm Cornelia Adriana Boogaarts-van der Horst Henny van Neerwijk In de vroege ochtend van vrijdag 10 april is mijn dierbare echtgenoot, ons pa en opa, voorzien van de ziekenzalving, plotseling heengegaan. (Augustinus Maria) echtgenoot van Marie-José Burm-de Koek A Hulst, Eindhoven, 19 augustus 1938 10 april 2015 Eindhoven Marie-José Burm-de Koek Geldrop Guy en Marie-José Lisa, Guus Waalre Mario en Nanette Sjoerd, Femke Schoklandstraat 19, 5628 KN Eindhoven De plechtige uitvaartdienst wordt gehouden op vrijdag 17 april om 14.00 uur in de parochiekerk St. Petrus, Kloosterdreef 31 te Eindhoven, gevolgd door de begrafenis op de parochiebegraafplaats St. Petrus. U kunt persoonlijk afscheid nemen van Guus op woensdag tussen 20.00 uur en 20.45 uur in het uitvaartcentrum van DELA, Anthony Fokkerweg 150 te Eindhoven. Iedereen die zich betrokken voelt is van harte welkom. de heer G. Lokermans Joseph Maria Alberti -Jos - Sjoerdje Huijssen - Veenbaas Met liefde, hebben wij afscheid genomen van onze lieve en zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en omaatje Kit. Kitty Rotterdam Vlissingen 5 april 1929 12 april 2015 JanenAkke Jannetje en üjidj lijnen Sep Dennis en Henjamin 'Efelje en Has jjames Rini t Kitty en Mark Danny en Ilse jjamie Lisa en Qiovanni Anita en Dennes Blikkenburg 1 4385 HJ Vlissinqen Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op donderdag 16 april om 15.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendïjk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de crematie plaatsvinden, waarna er gelegenheid is de familie te condoleren. Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? 0800 - 4444 000 vvivivi Tamilieberichten "Liefde is sterker dan de dood" Say goodbye to the blues Op de vroege zondagmorgen 12 april hebben wij in liefde laten gaan Goes, 8 januari 1947 Lief van Truus Maat van Micha en Margreet Vake van Sjoerd en Yolanda Opi van Sam Schoonzoon van Miet en Henk van den Broek Baasje van Foca en Mustie Ir. I.G.J.v.d. Boschstraat 26 4475 AL Wilhelminadorp De begrafenis zal in besloten familiekring plaatshebben. Donderdag 16 april is er van 15.00 tot 17.00 uur gelegenheid tot condoleren in Het Vlinderhuis op de Algemene Begraafplaats, Geldeloozepad 30 te Goes. Henny hield niet van donkere kleding, dus kom zoals je bent. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Eind vorige week ontvingen wij het trieste bericht dat vader van onze leerling Shannen van klas 1 d plotseling is overleden. Wij condoleren de familie en wensen hen veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Namens alle medewerkers van het Reynaertcollege P. de Witte Voorzitter College van Bestuur Hulst, 13 april 2015 Heel bijzonder, heel gewoon gewoon een bijzonder persoon. Intens verdrietig om wat niet meer is en nooit meer zal zijn, dankbaar voor wat was en altijd zal blijven, delen wij u mee dat, na een kortstondig ziekbed, rustig en kalm is ingeslapen mijn dierbare man en onze lieve vader echtgenoot van Fien Hermans Sittard, 14-11-1949 t Terneuzen, 12-4-2015 Terneuzen Fien Alberti-Hermans Terneuzen Luuk Alberti Terneuzen Roel Alberti en llona van Hecke HulstLieke Alberti en Martijn Bilderbeek Dorus Rijkersstraat 1 4535 BK Terneuzen De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 18 april om 11.00 uur in de Emmauskerk, Alb. Thijmstraat 2 te Terneuzen. Hierna vindt de crematieplechtigheid plaats in besloten kring. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Uitsluitend schriftelijke codoleance. Herinner mij zoals ik was Bedroefd door het toch nog onverwachte overlijden, maar dankbaar voor haar liefde en zorg, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve mama en lieve oma I# Middelburg Kapelle 22-1-1933 12-4-2015 Uden: Ria en Jos Smeijers - Huijssen Danique Terneuzen: Rinus en Gonda Huijssen - van Zundert Nico en Dymphie Bruelisstraat 139 4421 CP Kapelle De samenkomst voorafgaande aan de crematie wordt gehouden op donderdag 16 april om 13.00 uur in het rouwcentrum Peter Butler aan de Maalstede la te Kapelle. Aansluitend is er aldaar gelegenheid tot condoleren. De crematie zal in familiekring plaatsvinden. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. dinsdag 14 april 2015 43 Uitvaart Informatie Hulplijn Bekijk nu het antwoord van De Uitvaart Informatie Hulplijn op www.uitvaartinformatiehulplijn.nl Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg 24 uur per dag 7 dagen per week 9 Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Naam Plaats Zoeken Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Nationale uitvaart adressengids Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande volg ons op like ons op Twitter P4 Facebook Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl I www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 43