Familieberichten O var lads;) 42 dinsdag 14 april 2015 Marianne Louise Kouwij zer-Verhoef Marianne Marianne Kouwij zer-Verhoef Marianne Kouwijzer - Verhoef Irma Seraphina Johanna Lauwers-Wante kükookop fllensenlinq.nl Jan de Buck Marianne Kouwijzer - Verhoef George Alouisius Lauwers t Marianne Kouwijzer-Verhoef Marianne Kouwijzer - Verhoef Jan de Buck Jan de Buck Ga met God en Hij zal met je zijn bij gevaar, in bange tijden, over jou zijn vleugels spreiden. Ga met God en Hij zal met je zijn. De hoop nog lang niet opgegeven, maar tot ons grote verdriet moeten we kennis geven van het plotseling overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en mijn schoonmoeder Dordrecht, t Hoedekenskerke, 25 september 1959 13 april 2015 Hoedekenskerke: Chris Kouwijzer Driewegen: Jurgen Wemeldinge: Sascha en Kristie Oostendestraat 31 4433 AK Hoedekenskerke De crematieplechtigheid zal worden gehouden op vrijdag 17 april om 15.30 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. -Graag schriftelijk condoleren.- Intens verdrietig delen wij u mede dat plotseling is overleden onze lieve dochter, zus, schoonzus en tante Chris, Jurgen, Sascha en Kristie, wij zullen er voor jullie zijn. Terneuzen: Theo en Marry f Verhoef Oost-Souburg: Ruud Verhoef en Geert Dingemanse Terneuzen: Else en Burhan Hosgör-Verhoef neven en nicht Geheel onverwacht is veel te vroeg overleden onze lieve schoonzus en tante Wij wensen Chris, Jurgen, Sascha en Kristie veel sterkte met dit zware verlies. Gerard en Joyce Alice en Pieter en kinderen "In de stilte mag je huilen, je mag er schreeuwen als een kind. Maar je kan er ook in schuilen totdat jij de weg weer vindt. In de stilte mag je zwijgen en met lege handen staan. Als je geeft dan zul je krijgen, Hij is daar. Hij noemt je naam." Theo van Teijlingen Verdrietig namen we kennis van het plotselinge overlijden van onze lieve, optimistische vriendin, We wensen Chris, Jurgen, Sascha, Kristie, verdere familie en vrienden heel veel sterkte toe. Kees, Rian, Miranda en Lizanne Meerman Verder van de wereld weg elke dag een beetje dichter naar de hemel toe elke dag een treetje Op de klanken van het Ave Maria is zacht en vredig van ons heengegaan onze zorgzame ma en lieve oma Stoppeldijk, 29 februari 1932 Hulst: Etten-Leur: Loon op Zand: echtgenote van Terneuzen, 11 april 2015 Marja en Roy Bosman-Lauwers Piet Vonck voor altijd in ons hart Brendy en Corné, Sanne, Jobbe Collin en Eline, Lauren Sebastian en Ingrid, Yentle Ronald en Jolanda Lauwers-Roelands Selmer en Madeion Rens en Jessica Tara Lia Lauwers en Tini de Laat Sandrina en Yoram Jorna en Rob Correspondentieadres: Torellistraat 2, 4561 VW Hulst U kunt afscheid nemen van Irma in het uitvaart centrum van coöperatie DELAVan der Maelstede- weg 102b te Hulst, op donderdag 16 april van 19.00 tot 19.30 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op vrijdag 17 april om 14.00 uur in de parochiekerk van de H. Gerulphus, Rapenburg 49 te Vogelwaarde, gevolgd door de begrafenis op de begraafplaats aan de Van der Maelstedeweg te Hulst. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Je hoeft niet bang te zijn, al gaan de lichten uit. God is er en Hij blijft, als jij je ogen sluit. We zijn verdrietig en geschrokken door het droevige bericht dat plotseling de vrouw van onze oud directeur en meester is overleden. We wensen Chris, Jurgen, Sascha en Kristie en verdere familie en vrienden Gods troost en nabijheid toe. Kinderen, teams en MR'en van CBS De Regenboog in Hoedekenskerke en Nieuwdorp Hoedekenskerke/Nieuwdorp, 13 april 2015 "Al ga ik door een donker dal Ik hoef niet bang te zijn Ik weet dat U mij bij zult staan U bent heel dichtbij" (Psalm 23) Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van de echtgenote van onze collega Chris Kouwijzer, directeur van CBS De Welle in Kruiningen. We wensen Chris, de kinderen, verdere familie en vrienden heel veel sterkte toe. Namens College van Bestuur, Raad van Toezicht, GMR, directeuren, personeel bestuurskantoor en medewerkers Alpha Scholengroep Goes, 13 april 2015 De Here zal u een huis bouwen 2 Samuël 7:11 Dankbaar voor zijn leven laten wij u weten dat, na een periode van zorg, omringd door liefde, rustig is overleden onze krachtige en zorgzame vader, schoonvader en trotse opa Koudekerke, 7 april 1939 Ermelo, 10 april 2015 weduwnaar van Leny de Buck - Aarnoutse t 2001 Wezep: Pieterjan en Johanna Laura Jan Sietze Dorien Coevorden: Annelies en Jan Arnolt-Jan Leanne Herralt Zeewolde: Jan Aart en Lucienne Jacqueline Zeewolde: David en Linda Rochelle Judith in liefdevolle herinnering Correspondentieadres Familie De Buck p/a Buxus 5, 7742 SC Coevorden De afscheidsdienst zal worden gehouden op woensdag 15 april om 10.00 uur in de Lucaskerk, op het landgoed van GGZ Veldwijk, aan de Asch van Wijcklaan, 3853 KV te Ermelo. Aansluitende aan de kerkdienst zullen wij pa begraven bij onze moeder op de Gemeentelijke Begraafplaats aan de Dasselaarweg 26, 3896 LT te Zeewolde. Vóór de dienst is er gelegenheid ons te condoleren vanaf 9.30 uur in de kerk. Een leven kwam tot rust in de palm van Gods hand Ontroerd laten wij u weten, dat onze lieve, ondernemende broer, zwager en oom, na vele mooie levensjaren met zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen, maar ook na een aantal jaren van zorg, overleden is. gehuwd geweest met Leny Aarnoutse t Zoon van: Pieter de Buck t en Elizabeth Pieterse f Broer, zwager en oom van: Jo en Piet t Wassenaar-de Buck Aart en Aly de Buck-de Jong Claudia en Theo Wigman-de Buck David de Buck f Deborah de Buck en Jaap Verstraten f Bram t en Carry de Buck-van den Berg Dave en Ingrid de Buck-Rensenbrink Neven en nichten Onze gedachten gaan uit naar hun kinderen en klein kinderen, welke wij kracht toewensen om dit verlies te dragen. 10 april 2015 Uit onze familiekring is weggenomen onze geliefde zwager en oom weduwnaar van onze zus Leny Aarnoutse (f 2-10-2001) Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit verlies. Anna en Jan (in herinnering) Francke Leen en Ineke Aarnoutse Aarnout en Diny Aarnoutse Piet en Marijke Aarnoutse Neven en nichten 10 april 2015, Ermelo

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 42