-0 0C leuke boodschap -0 <2> CONSUMENT 29 Elegante mand voor kleine spulletjes Zelf zakjes maken dankzij speciale mal Aandoenlijke hond voor aan de muur Zachte robot om mee te knuffelen Doe zoals de celebrities en draag Birkenstocks onder je chi que outfit. Ga op de gladiato- rentoer of wees hippie-chic met franjes. Deze zomer gaan we allemaal aan de sandaal. Echt mooi kun je de sandaal a la Birkenstock niet noemen, maar de laatste jaren is hij niet meer uit het modebeeld weg te bran den. Ook deze zomer is de schoen weer nadrukkelijk aan wezig. Celebrities als Kate Moss en Sarah Jessica Parker lijken hun ongemak kelijke designerstilletto's aan de wilgen te hebben gehangen: ze verschijnen steeds va ker op gezondheidssandalen in het open baar. En wij volgen hun voorbeeld gewil lig. Niet alleen onder joggingbroek of afge wassen spijkershort, nee, de Jezussandaal gaat deze zomer op chique. Draag hem juist onder een mooi jurkje of een geklede pantalon voor een sterk en comfortabel fas- hionstatement. Een andere 'klassieker' die enorm hot is, is de Romeinse sandaal oftewel de gladiato renschoen. Op de catwalks behoort hij in middels bijna tot de standaarduitrusting van de modellen en komt hij in alle moge lijke varianten voorbij. Kniehoog of tot over de enkel. Met heel veel riempjes, ve ters, striklinten of een praktische rits. Zo plat als een dubbeltje of voorzien van een flinke blok-, stiletto- of sleehak. Een gladiatorensandaal is deze zomer een echte blikvanger voor aan je voeten en heeft niet veel opsmuk nodig. Hij is uiter- Bugatti mate geschikt als finishing touch voor de bohochic-look van deze zomer. Voor de rest is het ook allemaal sandaal wat de klok slaat. Met heel veel bandjes, T-straps, seventies franjes, etnisch kralen- werk en/of studs. In frisse kleuren, goud, zilver, colourblocking of edgy pastel. Qua materiaal valt op dat er naast leder veel stof, zoals canvas en denim, en touw aan te pas komt. Daarnaast is er veel gewerkt met gespsluitingen. Van het hakkenwerk worden we vrolijk. Waar zouden we namelijk zijn zonder de sleehak? Deze heerlijk lopende zomer- topper is in een geheel nieuw jasje gesto ken. De doorlopende hakken zijn dit keer vaak fraai versierd of opvallend van kleur en materiaal. Ook fijn is de terugkeer van de blokhak. Zo'n robuuste hak onder je schoen loopt vele malen lekkerder dan een wiebelige naaldhak en staat heel mooi on der vrijwel alles. Om sandalen kun je deze zomer dus echt niet heen. Verder zien we hier en daar wat opengewerkte zomerlaarzen en -laarsjes, ballerina's, (witte) sneakers, schoenen met dikke (witte) spekzolen en kekke instap- muiltjes. MAANDAG 13 APRIL 2015 Deze vrolijke opbergmand van het Franse La cerise sur Ie gateau is van een heel fijne kwaliteit en een zorgvul dige afwerking. De mand doet het leuk op de kinderkamer om knuffels of speelgoed in op te bergen. Het is ook een mooie opberger voor andere plekken in huis. De binnenzijde van de mand is vervaardigd van onge bleekt katoen in de kleur ecru. De af neembare buitenzijde is wit met zwar te stippen; een combinatie die in vrij wel ieder interieur past. Door de meta len (uitneembare) baleinen blijft de mand mooi rechtop staan. De mand kost 39,95 euro en kan in de wasma chine op 40 graden. www.mooikamertje.nl Bij Winkel van Papier willen ze graag dat je aan de slag gaat. Ze verkopen mallen voor het zelf maken van enve loppen. Daarnaast is het vanaf nu ook mogelijk om zakjes te maken met de zakjesmal van Winkel van Papier. Je legt de zakjesmal (14,95 euro) op elk willekeurig papier (hij past precies op een vel A4!) en knippen en plakken maar. Vanaf nu geef je cadeautjes in een zelfgemaakt zakje! Of wat denk je van een te gekke traktatie op school? Maak bijvoorbeeld koekiemonsters en stop daar kleine koekjes in. Succes gegarandeerd! Bij elke mal krijg je twee vellen brief-knutselpapier van Winkel van Papier. www.winkelvanpapier.nl Een decoratie voor de kinderkamer die mooi en niet al te kinderachtig is? Dat kan lang zoeken zijn. Voor je het weet, hangt er iets waar je kleintje in no time op uitgekeken is. Denk dan eens aan dit fraaie exemplaar: een zachtgetinte, simpele en tegelijkertijd grappige poster. De afbeelding, tijd loos in haar eenvoud, heeft de toepas selijke naam Hot Dog. Het aandoenlij ke kleine hondje is uitgevoerd in een glanzende en makkelijk toepasbare kleurcombinatie blauw/grijs. De ran den eromheen zijn okergeel van kleur. De afmeting van de poster is van een bescheiden A4-formaat. De prent kost 10 euro. www.villameliefste.nl Hoeveel knuffels de kinderen ook heb ben, een extra exemplaar wordt altijd goed ontvangen. Deze vrolijke knuffel robot met grote ogen en lange armen nodigt uit om opgepakt te worden. Hij is superzacht en heerlijk om mee te knuffelen of om met je hoofd op uit te rusten. Een echte stoere knuffel die alleen al door zijn aanwezigheid de kinderkamer opvrolijkt. De afme tingen van de knuffel zijn 50 bij 37 cm. De robot (21,95 euro) is gemaakt van bruin velours en heeft een blau we, katoenen buik. De robot is exclu sief verkrijgbaar bij Designfabrix.nl. Handgemaakt van uitzonderlijke kwa liteit katoen gevuld met polyester. www.designfabrix.nl Burberry Dsquared Valentino Sandaal in de spotlights Franscesco Russo door Machteld Leistra GX by Gwen Stefani Gianvito Rossi reageren? consument@depersdienst.nl Steve Madden

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 56