Dorint de luxe in Bad Neuenahr Golden Tulip Noordwijk Beach Golden Tulip ËJ Net over de grens luxe genieten van de natuur en elkaar! Boek nu deze lezersreis @iP pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen 3-daags Fietsarrangement LEZERSPRIJS vanaf 119,- p.p.* Lezersprijs vanaf 99,- p.p.* Boek nu deze lezersreis pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen Adviesprijs €159,-* Dit arrangement is geldig aankomst dagelijks tot 20 december 2015 op basis van beschikbaarheid en eigen vervoer. ♦prijs per persoon o.b.v. een 2-persoonskamer, toeslag 1-persoons- kamer 40,00. Toeslag comfortkamer 20,00 p.p. Kinderprijzen 0-5 gratis, 6-11 14,50,12-16 101,75 (max. 1 kind op de kamer van de ouders). PZC Deze prijs heeft betrekking op de kamers aan de landzijde. Prijs excl.toeristenbelasting circa 2,40 p.p.p.n. Toeslag 1 persoon 40,- per nacht, de 1-persoonstoeslag geldt alleen op basis van een 2-persoonskamer. Toeslag kamer met zeezicht 20,-p.p.p.n. Kinderen t/m 12 jaar (max. 2) slapen gratis op de kamer van de ouders o.b.v. LO. Familiekamers bevinden zich aan de zeezijde dus geldt hiervoor de toeslag. April t/m juni €99,00 p.p. April t/m juni €109,00 p.p. Juli en augustus €109,00 p.p. Juli en augustus €119,00 p.p. aankomst zondag t/m donderdag aankomst vrijdag en zaterdag, aankomst zondag t/m donderdag aankomst vrijdag en zaterdag Dit arrangement is geldig voor genoemde data o.b.v. beschikbaarheid. maandag 13 april 2015 Dorint Parkhotel Bad Neuenahr Ligt rustig, doch direct op loopafstand van het levendige centrum en is omgeven door de rivier de Ahr en de prachtige Dahlia tuin. Het luxe hotel beschikt over comfortabele kamers met o.a. badkamer met douche/bad en tv. Verder staat een gezellige hotelbar en restaurant met een van de beste ontbijtbuf fetten uit de regio tot uw beschikking. Bij mooi weer kunt u ook heerlijk op het terras ontbijten en/of dineren. U kunt heerlijk ont spannen in het wellness center met zwem bad, sauna en beauty. Lezersaanbieding: 2 overnachtingen in 2-persoonskamer 2 x zeer uitgebreid ontbijtbuffet lx3-gangen welkomstdiner (menu/buffet) gratis gebruikzwembad en sauna gratis parkeren gratis entree Casino Bad Neuenahr géén reserveringskosten Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel of bel met Future Travel 040 - 232 61 16, of e-mail naar info@futuretravel.nl o.v.v. lezersaanbieding dagbladen. FUTURE TRAVEL HOTELS DELUXE De historische stad Bad Neuenahr (op slechts 125 km van Venlo) ligt midden in de Duitse rode wijn regio. Deze sfeervolle stad is ieder tijdstip een bezoek meer dan waard. Verder beschikt de stad over talrijke kuurmogelijkheden, schitterende gebouwen en gezellige pleinen met winkels en cafés. Ook liefhebbers van fietsen en wandelen kunnen hier hun hart ophalen! Prachtige wijnvelden zorgen voor een uniek decor in deze toch al zo mooie omgeving. De bloemen badplaats Noordwijk aan zee biedt elk wat wils het hele jaar door. Lekker uitwaaien aan het strand of op de boulevard, zeven dagen per week gezellig winkelen, een partijtje golf of een bezoek aan een van de vele musea in de buurt. Of u nu voor een sportief of juist een ont spanningsuitje komt, Noordwijk heeft het allemaal. Golden Tulip Noordwijk Beach is directgelegenaanhetstranden boulevard en beschikt overcomfortabele kamers aan land en zeezijde, een brasserie met een overdekt verwarmd terras, een knusse bar met openhaard en een relaxcenter voor zien van sauna, stoomcabine en zwembad met bubbelbad en hydro-massage. Wij hopen u te mogen begroeten in ons hotel en zullen ons uiterste best doen om u een aangenaam verblijf te bezorgen. Kinderen tot en met 12 jaar (maximaal 2 kinderen) verblijven gratis op de kamer van de ouders op basis van logies en ont bijt (dit zijn altijd zeezijdekamers, dus geldt hiervoor een toeslag). Fietssarrangement: Welkomstdrankje 2x overnachten in een 2-persoons- kamer landzijde 2x uitgebreid ontbijtbuffet lx3-gangen diner ldagfietshuur-fietsroutes Meer informatie en boeken Neem telefonisch contact op met Golden Tulip Noordwijk Beach via telefoon 071-36192 05 of via e-mail: reservations@goldentulipnoordwijk- beach.nl o.v.v. Fietsarrangement NOORDWIJK BEACH

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 16