MEDIA 29
Veronica
RTL7/
J VANDAAG
Tennis
Motorsport
Live: GP in Austin (VS), vrije trai
ningen en kwalificaties.
Sportjournaal
Met o.a. autosport (samenvatting
Ft, Grand Prix China) en golf
(Masters Tournament VS, dag 2).
NPO 1, 18.50 uur
Voetbal
Samenvattingen eredivisieduels:
Excelsior-Vitesse, Heracles-Ajax,
NAC-Dordrecht, Heerenveen-AZ.
NPO 1, 22.35 uur
Vechtsport
Verslag kickbokswedstrijden King
of Kings in Chisinau (Moldavië).
Eurosport, 23.00 uur
Studio Sport
Met onder meer autosport (For
mule 1, de Grand Prix van China)
en atletiek (een voorbeschouwing
op de marathon van Parijs).
NPO 1, 23.35 uur
LK televisie
Buitenland
ZATERDAG 11 APRIL 2015
06:00Teleshop 7: CarTracks
06:30 Teleshop 7: Ochtend
Fit 07:00 Teleshop 7: Willie.nl
07:30 Teleshop 7: Tommy Tele
shopping 09:50 Teleshop 7: Car
Tracks 10:05 Teleshop 7: Tom
my Teleshopping 13:00 On
dernemend Nederland 13:30
De succesfactor 14:00 Vis TV
14:30 Billy the Exterminator
15:00 Wings for Life World Run
201415:30 RTL GP:WTCC-
Argentinië 16:00 RTL GP: Su-
perbike - Thailand 17:00 RTL
Transportwereld 17:30 Mr.
Bean
11:12 Minuscule 11:14 Bibi
StTina 11:39 Ernst, Bobbie en
de rest 11:52 Burgers' Zoo en
waarom 11:59 Super 4 12:11
Super4 12:24 Robin Hood
12:36 Robin Hood 12:49 Ma
rathon: Vipo 13:02 Monskey
13:06 Marathon: Vipo 13:19
Monskey 13:22 Littlest Pet
Shop 13:46 Littlest Pet Shop
14:10 Oggy en de kakkerlakken
14:19 Oggy en de kakkerlak
ken 14:27 De Daltons 14:35 De
Daltons 14:45 Draken: Rijders
van Berk 15:09 Draken: Rijders
van Berk 15:30 Wonderschool
15:43 De Daltons 15:52 Minus
cule 15:54 Naranjina en de ka
dekapers 16:07 Hallo K3 16:34
Ghost Rockers 16:47 Ghost
Rockers 17:05 Royal Pains
06:00 Loop: Hart van Neder
land 08:05 American Pickers
09:00 Tommy Teleshopping
11:00 Astro TV 13:00 Tom
my Teleshopping 14:00 Born-
2Cook 14:30 Extreme Home
Makeover 15:25 VT wonen
16:25 Extreme Home Make
over 17:20 Extreme Home Ma
keover
COMEDY
07:55 Kick Buttowski 08:20
Numb Chucks 08:45 Phineas
and Ferb 09:10 Boyster 09:35
Camp Lakebottom 10:00 Star
Wars Rebels 10:20 Wanders
Wereld 10:45 Wanders We
reld 11:10 Packages from Pla
net X11:35 Packages from Pla
net X 12:00 American Dragon:
Jake Long 12:25 American Dra
gon: Jake Long 12:50 Zeke and
Luther 13:10 Zeke and Luther
13:35 Kickin' It 14:00 Crash
Bernstein 14:20 Crash Bern
stein 14:45 Les 7N 15:10 Les
7N 15:35 Wanders Wereld
15:55 Kirby Buckets 16:20
Marvel Avengers Assemble
16:45 Hulk and the Agents of
S.M.A.S.H. 17:10 Star Wars Re
bels 17:35 Phineas and Ferb
1VM1N3D
06:00 Loop: Hart van Neder
land 09:05 Drukte in de die
rentuin 09:30 Drukte in de die
rentuin 09:55 Drukte in de
dierentuin 10:20 Drukte in de
dierentuin 10:45 Ready Steady
Cook 11:30 Ready Steady Cook
12:15 Tommy Teleshopping
13:45 Astro TV 15:20 Robs gro
te tuinverbouwing 16:05 Hui
zenjacht 16:50 Huizenjacht
17:35 Huizenjacht
07:10 South Park 07:30 Sou
th Park 07:55 South Park 08:20
South Park 08:45 South Park
09:05 South Park 09:30 Sou
th Park 09:55 South Park 10:20
South Park 10:40 South Park
11:00 Community 11:25 That
70s Show 11:50 That 70s
Show 12:10 American Dad!
12:35 Bob's Burgers 13:00
Melissa Joey 13:20 Melis
sa St Joey 13:45 Melissa St Joey
14:05 Melissa St Joey 14:30
Melissa St Joey 14:55 Melis
sa St Joey 15:20 Melissa St Joey
15:45 Melissa St Joey 16:05
Melissa St Joey 16:30 Melis
sa St Joey 16:55 Melissa St Joey
17:20 Melissa St Joey 17:45
Melissa St Joey
18:00 Helden van 7: Ice Road
Truckers, Reality
19:00 Stop! Politie, Docusoap
18:00 The Nanny, Comedy
18:30 The Nanny, Comedy
19:00 Off Their Rockers, Komi
sche show
19:30 Off Their Rockers, Komi
sche show
18:10 Castle, Misdaadserie
19:05 Castle, Misdaadserie
18:00 Dumbest Stuff on
Wheels
18:10 Hardcore Pawn (h)
18:40 Hardcore Pawn (h)
19:10 Extreme Collectors
19:40 Storage Wars
18:30 Single, Sitcom
19:00 Single, Sitcom
19:35 Gouden Bergen, Drama-
18:05 Melissa St Joey, Comedy O
18:30 Melissa St Joey, Comedy
18:55 Melissa St Joey, Comedy
19:20 Melissa St Joey, Comedy
19:50 Melissa St Joey, Comedy
20:00 Urban Justice, Actiethriller
20:00 CSI: Crime Scene Investi
gation, Misdaadserie
20:55 CSI: Crime Scene Investi
gation, Misdaadserie
21:50 CSI: Miami, Misdaadserie
20:00 The Mysteries of Laura,
Dramaserie
20:55 Forever, Dramaserie
21:50 Body of Proof, Misdaad
serie
20:05 Storage Wars: Texas, Re- 20:30 Chloe, Drama
ality
21:05 Pawn Stars, Reality
20:10 Family Guy, Animatiereeks
20:35 South Park, Animatiereeks
21:05 Stand-up: Norm Mcdo
nald - Me Doing Stand-
up, Komische show
22:00 Machete, Actiethriller
22:45 CSI: Miami, Misdaadserie
23:40 The Glades, Misdaadserie
22:45 Flashpoint, Actieserie
23:35 King, Misdaadserie
22:00 The Glimmer Man, Ac
tiefilm
23:45 InsideGamer(h), Video
spelletjes magazine
22:15 Training Day, Misdaad
drama
22:00 Tosh.0, Comedy
22:25 Workaholics, Comedy
22:55 Broad City, Comedy
23:25 Bob's Burgers, Comedy
23:55 Brooklyn Nine Nine, Co
medy
00:10 The Eiger Sanction, Ac
tiethriller
02:30 Teleshop 7: Willie.nl,
Homeshoppingprogramma
03:00 Teleshop 7: Nachtlounge
- Flirts, Erotisch magazine
actualiteiten sport film
00:35 Nachtlounge - Holland
se Meiden, Erotisch ma
gazine
02:01 Nachtlounge - Holland
se Meiden, Erotisch ma
gazine
00:30 The Mysteries of Laura,
Dramaserie
01:25 Forever, Dramaserie
02:15 Astro TV, Magazine
03:15 Loop: Hart van Neder
land, Nieuws
00:05 Lizard Lick Towing, Rea
lity-show
00:30 Lizard Lick Towing, Rea
lity-show
01:00 Astro TV, Magazine
03:00 Nachtprogramma's, Ma
gazine
03:30 Nachtprogramma's, Ma
gazine
00:30 Mayday, Dramaserie
01:15 Tommy Teleshopping,
Homeshoppingprogramma
03:45 Astro TV, Magazine
02:40 South Park, Animatiereeks
03:00 South Park, Animatiereeks
03:20 Melissa Joey, Comedy
03:40 Stand-up: Norm Mcdo
nald - Me Doing Stand-
up, Komische show
04:20 Melissa Joey, Comedy
04:40 Tosh.0, Comedy
Live: WTA-toernooi Katowice.
Eurosport, 12.00 uur
Eurosport, vanaf 16.00 uur
kl
Omroep Zeeland
07:00 Zeeland Nu, Trugkieke, Het
Weer, Tour de Zélande, Verzeeuwigd,
Zeeland Nu, Trugkieke 07:51 Het
Weer 07:53 Tour de Zélande 07:58
Verzeeuwigd 08:00 programma als
07:00 08:51 Het Weer 08:53 Tour de
Zélande 08:58 Verzeeuwigd 09:00
Omroep Zeeland Tekst-tv 18:00
Zeeland Nu, Zeeland de week, Muz
iekclip, Verzeeuwigd, Zeeland Nu,
Zeeland de week, Muziekclip 18:58
Verzeeuwigd 19:00 programma als
18:00 23:58 Verzeeuwigd 00:00
Zeeland Nu
een
09:00 Lentebeelden 11:50 Fans of
Flanders 12:10 Groenland 12:30 TV
Brussel 13:00 Het Journaal 13:25 Het
Weer 13:30ATouchof Frost 15:10
The Taming of the Shrew 17:10 Clips
17:30 Zoo Australië 17:55 Kijk uit
18:00 Het Journaal 18:10 Vlaanderen
vakantieland 19:00 Het Journaal
19:30 Het Weer 19:35 ledereen be
roemd 20:05 Joker+ en Lotto 20:10
Dieren in nesten 20:40 Mao's Last
Dancer 22:35 Het Journaal 22:51
Winst Joker+ Lotto 22:52 Keno
22:53 Euromillions winstverdeling
22:55 Het Weer 23:00 Profilage
23:50 ledereen beroemd 00:20
Journaallus
Canvas
09:00 Terzake 09:35 Lentebeelden
12:30 Rolkrant 17:07 Braambos
18:07 Puur muziek 19:30 Hoera
cultuurl 20:00 Het Journaal 20:10
Vranckx 20:40 Den Fördömde 22:10
Henning Mankell's Kurt Wallander
23:40 Balibo 01:30 Canvaslus
BBC1
07:00 Breakfast 11:00 Saturday
Kitchen Live 12:30 Mary Berry
Cooks 13:00 BBC News - Weather
13:10 Football Focus 13:50 Saturday
Sportsday 14:00 Formula 1 - Chinese
Grand Prix: Qualifying Highlights
15:15 Golf: The Masters - Highlights
16:30 Bargain Hunt 17:15 Rowing:
The Boat Races 19:35 BBC News
19:45 BBC Regional News and
Weather 19:55 Pointless Celebrities
20:45 Atlantis 21:30 The National
Lottery: In It to Win It 22:20 Casualty
23:10 BBC News - Weather 23:30
Match of the Day 00:52 The National
Lottery Update 00:55 The Football
League Show
BBC2
07:15 Animal Park 07:45 The Magic
Box 09:30 The Man from Laramie
11:10 Fred Dibnah's Magnificent
Monuments 12:10 The Nature of
Britain 13:00 Food St Drink 13:30
Michel Roux's Service 14:30 A Taste
of Britain 15:00 Flog It! 15:40 The
Philadelphia Story 17:30 Final Score
18:30 Kew on a Plate 19:30 Garden
ers' World 20:00 Dad's Army 20:30
Golf: The Masters - Live 01:00 The
Private Lives of Pippa Lee
ARD
07:10 Kinderprogramm: Paula und
die wilden Tiere 07:35 Kinderpro
gramm: Motzgurke.tv 08:00 Kin
derprogramm: Checker Tobi 08:25
Kinderprogramm: Neuneinhalb
08:35 Kinderprogramm: Die Pfef-
ferkörner 10:00 Tagesschau 10:03
Kinderprogramm: Zoo-Babies 10:45
Kinderprogramm: Schatzsuche im
Schloss 11:30 Kopfball 12:00 Tages
schau 12:05 Abenteuer Diagnose
12:50 Tagesschau 13:00 Salto Vitale
14:30 Das Glück kommt unverhofft
16:00 W wie Wissen 16:30 Reporta
ge im Ersten: Wüstenreich am Jordan
17:00 Tagesschau 17:10 Brisant
17:47 Das Wetter im Ersten 17:50
Tagesschau 18:00 Sportschau 19:57
Lotto am Samstag 20:00 Tagesschau
20:15 Krüger aus Almanya 21:45
Kommissar Labrea - Mord in der Rue
St. Lazare 23:15 Tagesthemen 23:35
Das Wort zum Sonntag 23:40 Zero
Tolerance - Zeugen in Angst 01:20
Tagesschau 01:25 Executive Protec
tion - Die Bombe tickt
ZDF
07:10 Wickie... und die starken
Manner 07:35 Das Dschungelbuch
08:05 12 oder 3 08:30 Bibi Blocks-
berg 09:20 Heidi 09:45 Bibi und
Tina 10:10 Mia and me 10:35 Das
Haustiercamp 11:00 Heute 11:05
Die Küchenschlacht - der Wochen-
rückblick 12:55 Heute 13:00 Der
Landarzt 14:30 Rosamunde Pilcher:
Traum eines Sommers 16:00 Sport
Extra 17:00 Heute 17:05 Landerspie-
gel 17:45 Menschen - das Magazin
18:00 VIPs hautnah 18:35 Hallo
Deutschland 19:00 Heute 19:20
Wetter19:25 DerBergdoktor20:15
Der Samstagskrimi: Wilsberg 21:45
Ein Fall fiir Zwei 22:45 Heute-journal
23:00 Das aktuelle Sportstudio 00:25
Heute 00:30 Heute-show 01:00 Film-
nacht im ZDF: Roter Drache
WDR
07:20 Sehen statt Horen 07:50
Planet Wissen 08:50 West.art 09:30
Heilen ohne Honorar - Eine Armen-
klinik in Deutschland 10:30 Aktuelle
Stunde 11:10 Die Sendung mit der
Maus 11:35 Die Sendung mit dem
Elefanten 12:00 Quarks St Caspers
12:45 Erlebnisreisen-Tipp 13:15
Das FuRball-Wundervon Uerdingen
14:00 FulSball 3. Liga live 16:05 Ge-
heimnis Niirburgring 16:50 Sport im
Westen 17:20 Kochen mit Martina
und Moritz 17:50 Land und lecker
18:20 Hier und Heute 18:50 Aktuelle
Stunde 19:30 Lokalzeit 20:00 Tages
schau 20:15 Die Briicke von Remagen
22:05 Die Brücke von Remagen - Die
Dokumentation 22:50 Stratmanns -
Jupps Kneipentheater im Pott 23:50
NightWash 00:20 Der Mann mit dem
goldenen Arm
TV5
08:25 Tv5monde, le journal 08:40
OUTRE-Zapping 09:05 Flash Info
09:10 Mily Miss Questions 09:20
Zoobabu 09:25 Brigade animo 09:35
Les Dalton 09:45 Cornell et Bernie
10:10 Foot 2 rue 10:35 L'oreille des
kidsla culture urbaine 11:00 Flash
Info 11:05 7 jours sur la planète
11:30 Destination francophonie
11:35 Cap Sud-Ouest 12:00 Flash
Info 12:05 Epicerie fine 12:30 Par-
donnez-moi 13:00 Falo 13:30 Journal
RTBF 14:00 Tendance XX114:30
Rugby 16:35 Acoustic 17:00 Flash
Info 17:05 200 millions de critiques
17:55 Vestiaires 18:00 64', Ie monde
en francais, 1 re partie 18:20 Météo
18:25 Terriennes 18:30 Thalassa
20:25 Frères d'armes 20:30 Journal
France 2 20:50 Sultan marathon
des sables 20:55 Météo 21:00 Hier
encore 22:45 Itinéris 23:00 Journal
TSR 23:25 Tv5monde, le journal
Afrique 23:45 TV5, l'invité 23:50
Météo 23:55 lnsoupt;onnable 01:30
Acoustic
Discovery
08:55 Strip N' Rip 09:45 The Magic
of the Big Blue 10:35 Years of Living
Dangerously 11:25 Alaskan Bush
People 16:00 Railroad Alaska 16:55
The Liquidator 17:50 Toy Hunter
18:45 How It's Made 19:10 Outback
Truckers 20:05 Gold Rush 21:00
Overhaulin' 22:00 Fast N' Loud 23:00
Street Outlaws 23:55 Billy Bob's Gags
to Riches 00:45 The Unexplained
Files 01:35 Overhaulin'
National Geographic
09:10 Ultimate Survival Alaska 10:00
Science of Stupid 10:25 Brain Games
10:50 Worst Weather Ever? 11:40
Highway Thru Hell 12:30 Restoration
Garage 15:10 Strippers: Cars for Cash
18:00 The Jesus Mysteries 19:00 Kill
ing Jesus 20:30 Killing Lincoln 21:30
Killing Kennedy 23:30 Terror in the
Skies 00:30 Drugs Inc. 01:00 Under
world Inc
Animal Planet TLC
10:55 Secret Life of Pets 11:50 Lion
Queen 12:45 Shamwari: A Wild Life
13:40 Wildest Africa 14:35 Gangland
Killers 15:30 Shamwari: A Wild Life
16:25 Wildest Africa 17:00 Say Yes
to the DressAtlanta 18:10 Fabulous
Baker Brothers: A Bite of Britain
19:10 What Not to Wear 20:05
Prom Wars 21:00 My Crazy Italian
Wedding 21:30 Worst Tattoos in
America 22:00 My 600lb Life: Where
Are They Now? 22:55 Sex Sent Me
to the ER 23:45 Truth Be Told 00:35
Mob Wives
Nickelodeon
08:29 SpongeBob SquarePants 09:10
Totally Spies 09:46 Breadwinners
10:38 Teenage Mutant Ninja Turtles
11:05 Get Blake 11:31 Avatar 16:39
Spongebob Squarepants 16:53 Zoey
101 17:17 Henry Danger 17:43
Nicky, Ricky, Dicky St Dawn 18:09 The
Thundermans 18:35 The Haunted
Hathaways 18:59 Max Shred 19:25
Sam St Cat 19:50 Life With Boys
20:14 ICarly 20:36 Teenage Mutant
Ninja Turtles 21:00 Victorious 22:31
ICarly 23:40 Victorious 00:24 Sam St
Cat 01:55 Swindle
Balibo (AUS-2009). Canvas, 23.40-01.30 uur.