(■VMMHP k Familieberichten Uiifikbsiuijjmg kükookop fllensenlinq.nl Jan Staal Willy van Hecke Mathilde Pieters-Koole Maria Magdalena Marossi - Willems Jannis van Lare Jan Elisabeth Janna Hamelink-van Dixhoorn Jacobus Maas 6 december 1921 8 april 2015 Tiny Catharina Adriana van de Plasse - van den Berge Janneke den Besten Ditsy den Besten Bernard Emile Petrus Totté Ben Henny Theodora Maria Totté-Neve Uitvaart Informatie Hulplijn Kan ik met mijn verzekering bij iedere uitvaartondernemer terecht? 24 uur per dag 7 dagen per week 0800 - 4444 000 Lieve mensen Langs deze weg wil ik u bedanken voor de belangstelling tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn lieve man Tilly van Hecke-Vermeulen Westdorpe, april 2015 Maria Neeltje Basting "ons aller tante Rie" Dankbetuiging Daar het ons onmogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken voor de vele blijken van medeleven, in welk vorm dan ook, na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder Zeggen wij u hartelijk dank. Een bijzonder woord van dank aan; verzorgingstehuis Ter schorre D 10, Temeuzen en uitvaartverzorging Familiehuis De Geslootene Boom, Sas van Gent. Kinderen, klein - en achterkleinkinderen April 2015. Voor de vele blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, mijn zorgzame vader, schoonvader en trotse opa willen wij u hartelijk bedanken. De leegte blijft nog moeilijk, maar zoveel betrokken heid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. P.T. van Lare-de Reu Maria en Corné Jan-Kees Schoondijke, april 2015 -Liesbeth- zaterdag 11 april 2015 59 Elk leven heeft zin als men in vrede sterft Na een langzaam afnemende gezondheid is overleden onze lieve vader en opa sinds 31 mei 1986 weduwnaar van Pieternella Leuntje Dieleman AxelMarianne en Joseph Asselman-Maas Dion Steven Jan Maas 111 augustus 2008 Westdorpe Carin en Wim Vervaeck-Maas Jasmijn Mathijs Correspondentieadres: Robertstraat 34 4571 AT Axel De crematieplechtigheid, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op dinsdag 14 april om 14.00 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 teTerneuzen. Na afloop is er gelegenheid om de familie te condoleren. Onze dank gaat uit naar het personeel van De Vurssche' afd. Zuivelstraatje voor de liefdevolle verzorging. Enige en algemene kennisgeving 'N beetje sterven doe je niet ineens Maar af en toe een beetje en alle beetjes die je stierf, 't is vreemd, maar die vergeet je Het is je dikwijls zelf ontgaan, je zegt: "Ik ben wat moe" Maar op een keer dan ben je, aan je laatste beetje toe. (Toon Hermans) Op 94-jarige leeftijd is uit ons midden weggenomen onze tante Sinds 14 januari 1996 weduwe van Jan van de Plasse Neven en nichten Vlissingen, 10 april 2015 Correspondentieadres: F.J. van der Hagen Langevielesingel 88 4335 AC Middelburg De crematie zal op maandag 13 april in besloten kring plaats vinden. Onze speciale dank gaat uit naar de medewerkers van Ter Reede, woning 27, voor hun liefdevolle verzorging. UITVAARTVERZORGING Dag nacht bereikbaar Telefoon (0118) 62 33 59 www.uitvaartverzorgingdenbesten.nl Blauwedijk 5, 4331 JC Middelburg Na de fijne jaren die we samen met hem mochten beleven, hebben we onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve pa en opa echtgenoot van Hij overleed op 8 april 2015 in de leeftijd van 77 jaar. Lierop: Gino en Lianne Tom, Denise Sao Paulo (Br): Cindy en Chao Lya, Julie Zaamslag: Annick en Simon Pepijn Pastoor Smuldersstraat 61 4587 AH Kloosterzande U kunt afscheid nemen van Ben in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op zondag 12 april van 13.30 tot 14.00 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op woensdag 15 april om 11.00 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop van de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. I Bekijk nu het antwoord van Uitvaartverzorging H. Jobse op www.uitvaartinformatiehuIplijnnl Bel gratis bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg Voor de vele blijken van medeleven en deel neming, welke wij mochten ontvangen na het overlijden en bij de uitvaart van mijn man en onze pa zijn wij u allen zeer dankbaar. Jet Staal-Mangnus Caroline en Andrew, Alice Lex en Miranda Langs deze weg willen wij u allen hartelijk bedanken voor de kaarten, bloemen en vele andere blijken van medeleven, die wij van u ontvingen na het overlijden van onze lieve ma en oma Uw belangstelling was en is voor ons een grote steun. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Hulst, april 2015 Wij danken u hartelijk voor het medeleven betoond na het overlijden van Namens de familie. Jan en Anneke Basting. Retranchement, april 2015 Een handdruk zo warm, even een arm om je heen. Zoveel liefde en steun ons gegeven. Een kaart, telefoontje of bloemen, wat het ook zij, was ons een troost in deze moeilijke tijd. 't Geeft ons moed om verder te leven. De vele blijken van medeleven na het overlijden van onze lieve zorgzame moeder en oma hebben ons diep ontroerd. Daarvoor onze dank. Onze dank ook aan Uitvaartverzorging J.J.M. de Voogt te Terneuzen, voor de keurige verzorging van de uitvaart. Kinderen, klein en achterkleinkinderen Hoek, april 2015

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 58