üyarlailarj (H mensen inq.nl Familieberichten Cor Dekkers-Mol V Gerarda Maria Bernarda Adriaansens-Wegman Jane de Bruijne-van Tiggele Laura Bruin-Petiet dag Laura Neeltje Dansen-Everaers Wim Gerards - Bonk - Bernardus Johannes Thomaes Ben Behouden vaart Wim, je was een kanjer. Je was een echte maat en vriend. Wat zullen we je missen. kijk ook op zaterdag 11 april 2015 57 Enige en algemene kennisgeving. Op 7 april 2015 is mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma op 69-jarige leeftijd in haar eigen vertrouwde omgeving rustig ingeslapen. "Geniet van het leven" Als je iets wilt, kan...doen! Ze was een bijzondere vrouw, moeder, schoonmoeder, oma, Onze Koningin. Jos Adriaansens Mario en Angela Kim, Massimo John en Chantal Björn Claudien en Pascal Caro, Martijn Bernard Zweerslaan 28 4536 EL Terneuzen Volgens haar uitdrukkelijke wens hebben wij haar op vrijdag 10 april j.l. in besloten kring gecremeerd. Met groot verdriet, maar tevens vervuld van mooie herinneringen, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder en oma Schorre Adriana Pieternella Christoffelina weduwe van Hein de Bruijne sinds 3 juni 1998 A Terneuzen, 9 april 1921 t Terneuzen, 8 april 2015 Henkt Corrie en Henk Andre en Berde Henk en Angeline Paul en Anja Henk en Katrien Jeffrey Johnny Nick en Andrea en achterkleinkinderen Correspondentieadres Tamarindestraat 14537 XG Terneuzen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 13 april van 19.00 tot 19.30 uur in uitvaartcentrum Monuta, Bellamy- straat 28c te Terneuzen. De crematieplechtigheid vindt plaats op dinsdag 14 april om 11.00 uur in het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop van de plechtigheid kunt u de familie condoleren. Na een leven van ruim 90 jaar is op vrijdag 10 april Cor Dekkers-Mol rustig ingeslapen. Als moeder van onze directeur-eigenaar, heeft ze samen met haar man Jef vele jaren Deba bedrijfswagens ondersteund met hand - en spandiensten. Wij wensen de familie veel sterkte en hopen dat alle fijne herinneringen aan Cor het gemis een plek zullen geven. Directie en medewerkers, Deba Bedrijfswagens BV Etten Leur, Bergen op Zoom, Kapelle en Terneuzen Ik antwoordde, dat ze mijn woorden wilde negeren. Dat bleek niet zo dom. Want met 'n blik dat ze mij lieten zwijgen Fietsen ze weg, opeens, met stille trom vrij naar een gedicht van Komrij Onverwachts is Laura op 6 april overleden in huize Ter Reede te Vlissingen, waar zij het laatste half jaar van haar leven verbleef. Het is gelukkig voor Laura dat ze tot op hoge leeftijd heeft kunnen wonen in haar huis aan de Blauwedijk, op een prachtige locatie in Middelburg. Weduwe van mr. Henk Bruin f 2014 We verliezen met haar het laatste familielid van een bijzondere generatie broers en zussen. Laura omgaf zich heel graag met vrienden en vriendinnen van vele clubs. Wie een laatste groet wil brengen aan Laura, is welkom op maandag 13 april 2015 om 11.00 uur in het Crematorium te Middelburg. Mieke Petiet Mieke Eduard Annechien Joris Maxime Groot is de leegte die zij achterlaat, mooi zijn de herinneringen die blijven. Verdrietig, maar dankbaar voor alle liefde en zorg waarmee zij ons heeft omringd, geven wij u kennis dat is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overoma Weduwe van Willem Dansen Rilland-Bath, 12 maart 1925 Middelburg: Rilland: f Bergen op Zoom, 4 april 2015 Marga Hollebrandse-Dansen Peter Hollebrandse Han-Willem en Christina Linde, Lucas, Lenn, Sem Christian en Eline Myrthe, Brian, Emelyn, Ninah William en Hanneke Rachel, R? Rini Dansen De laatste jaren van haar leven werd zij met veel zorg en liefde omringd door het verplegend personeel van verpleeghuis 'Moermont' te Bergen op Zoom. Wij zijn hen als kinderen en kleinkinderen daar zeer dankbaar voor. Correspondentieadres: Leeuwerikstraat 5,4335 CH Middelburg. De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Ik voer mijn eigen koers tot het laatst toe Na een vol en werkzaam maritiem leven over alle wereldzeeën is overleden mijn lieve en zorgzame vriend, broer, zwager en oom Middelburg, 13 april 1946 Middelburg, 5 april 2015 Middelburg: Ria Louws Edwin Marcel Zierikzee: Adri en Marian Gerards-Van der Hoeven Domburg: Rinusen Marlène Gerards-Maas Neven en nichten De crematie heeft plaatsgevonden in besloten kring te Middelburg. Correspondentieadres: Scheepstimmerdijk 2f 4301 LT Zierikzee e-mail: adri.gerards@gmail.com Zij die geen rouwkaart ontvangen hebben, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Tot ons grote verdriet hebben wij na een kort ziekbed afscheid moeten nemen van mijn lieve zoon, onze broer, schoonbroer en oom geboren: 16-2-1948, Terneuzen overleden: 6-4-2015, Terneuzen De families: Thomaes Nijsten Lodewick Kinderen en kleinkinderen Correspondentieadres: Stuvesande 656, 4532 MN Terneuzen De begrafenis heeft in besloten familiekring plaatsgevonden. Kamperland, Henk en Goozien

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 56