t Tandarts kan zich keer op keer bewijzen WERKEN 21 far/Z\ In De Uitdaging vertelt elke week iemand, aan de hand van vijf vragen, over zijn of haar werk. Wat is het voor werk en wat is de grootste uitdaging? Van daag: Geert Jan Tuyl, tandarts. foto Marcelle Davidse Waaruit bestaat uw werk? In de eerste plaats is de functie van tandarts natuurlijk het controleren en zorgen voor de totale mondgezondheid van al mijn cliënten. Daarnaast natuur lijk tandsteen verwijderen, vullen van gaten, zenuwbehandelingen, kronen en bruggen maken en preventieve maatre gelen. Hoe bent u in deze baan terechtgekomen? Als klein ventje wilde ik dierenarts wor den. Door een hockeyongeval bij mijn oudere broer is hij geïnteresseerd ge raakt in de tandheelkunde en daardoor deze studie aangevangen. Dit verander de mijn interesse. Vanaf dat moment was ik verkocht en had ik één doel: tandarts worden. DE UITDAGING Waar haalt u de meeste voldoening uit? Toen ik hier zestien jaar geleden de praktijk overnam, trof ik veel gebitten aan met zware paradontale (tandvlees) problemen. Door jarenlang consequent uitgebreid tandsteen verwijderen en mondhygiëne-instructies is dit pro bleem nagenoeg verholpen. Tegenwoor dig haal ik de meeste voldoening uit ge compliceerde zenuwbehandelingen en cosmetische reconstructies met compo siet vulmateriaal. Wat is het leukste aspect aan dit werk? Het klinkt misschien een beetje vreemd, maar eigenlijk vind ik alle as pecten van mijn werk leuk die betrek king hebben op het werken aan de stoel. Samen met een geweldig team van enthousiaste assistentes. Wat is de grootste uitdaging in uw werk? Elke verandering door de politiek of technologie geeft uitdagingen om je praktijk te laten doordraaien en beter te worden. Het mooie van het vak van tandarts is dat je dat keer op keer, jezelf kunt bewijzen door beter te worden. PIET VOGELAAR BUSINESS RENT links en rechts de tweede, of zelfs de eerste au to verdwijnen. Steeds meer mensen huren bij ons personenauto's", zegt Vogelaar. Je hebt een Fiat 500 al voor 45 euro per dag, of een VW Pas sat voor 74 euro. Als je weinig rijdt, kan je daar mee geld besparen en toch snel een betrouwba re auto ter beschikking hebben. Zo kan je er van op aan dat in de winter er winterhanden onder je huurauto liggen. „Aan huren zit na tuurlijk ook een leuk aspect. Je kan eens een an dere auto uitproberen." Na elke huurbeweging voert Business Rent een globale technische check uit. Het reguliere on derhoud gebeurt volgens voorschrift bij vaste partners. Vogelaar: „Business Rent is al jaren lang door de Bovag beloond met een driester rencertificaat voor kwaliteit en service. Al onze leveringen vinden plaats onder de meest actue le Bovag-voorwaarden." Zelf was Piet Vogelaar vijfjaar bestuurslid bij Bovag Nederland. Hij is al meer dan 35 jaar werkzaam in de autobran che en van huis uit autotechnicus. Met die ken nis en ervaring gaat Vogelaar binnen nu en drie maanden een adviesbureau voor wagenparkbe- heer starten. „Ik wil voor bedrijven en even tueel particulieren heel realistisch de vervoers behoefte in kaart brengen en daar de juiste au to op afstemmen. Een dealer wil zijn merk ver kopen, als neutraal adviseur kan ik je mis schien geld besparen." ZATERDAG 11 APRIL 2015 wens van de klant Vogelaar biedt een ruime keuze in voertuigen. Piet Vogelaar is in 1995 begonnen met een onafhankelijk autobedrijf. Door de toenemende vraag naar huurauto's werd in 1999 Piet Vogelaar Business Rent op gericht. Business Rent begon met drie huurauto's, een jaar later waren het er tien. Het huidige wagenpark bestaat uit 35 huurau to's. Deze zijn verdeeld in verschillende merken en categorieën, met 6 personenauto's, 10 perso- nenbusjes geschikt voor een B-rijbewijs (waar van 2 rolstoelbussen), 1 vrachtwagen, 2 pick-ups waarvan 1 met een dubbele cabine en kraan tot 3,5 ton en verder bestelbusjes ge schikt voor een B-rijbewijs. Daarnaast heeft het bedrijf 2 aanhangwagens met huif en een auto-ambulance in de verhuur. Op verzoek kan Business Rent ook exclusieve auto's verzorgen, bijvoorbeeld voor een huwe lijk. Via BRC-Lease worden ook auto's op leaseba sis voor de korte en middellange termijn aan geboden. Business Rent is Bovag-gelieerd. Alle auto's hebben een ANWB Europa-dek king. De bedrijfsvorm is een CV (commanditaire vennootschap). De witte huurauto's van Piet Vogelaar vallen op door hun logo en het feit dat ze er altijd tip top uit zien. foto's Mechteld Jansen www.pietvogelaar.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 21