De mooiste rondreizen BUITENLAND 11 629 769 Rondreizen Anti-Europapartij verliest flink terrein in peilingen. Vlak voor verkiezingen lijken Britten genoeg te hebben van toon Farage. De wereld is Kras Kras.nl/rondreizen of bel 0900-96977ocpg 100% vertrekgarantie LONDEN - Tegen alle verwachtin gen in doet de populistische UKIP-partij in Groot-Brittannië het in de peilingen ineens bijzon der slecht. De anti-Europa bewe ging riskeert steeds onzichtbaar der te worden. Partijleider Nigel Farage mag het dan ontkennen, binnen UKIP raakt men langzaam in paniek. Met nog minder dan vier weken voordat de Britten naar de stem bus gaan, doet de beweging die het Verenigd Koninkrijk uit de EU wil halen het slecht. In som mige kiesdistricten is de steun ge halveerd. De voornaamste reden: het lukt de populistische Farage maar niet zijn partij in een brede volksbeweging te veranderen. Behalve een hoop anti-immigra tie retoriek en een bak Europa-el lende komt er geen enkel ander geluid uit UKIP. Veel Britten ne men daar geen genoegen meer mee, zeker niet als andere par tijen met gedetailleerde en veelbe lovende voorstellen komen ten aanzien van transport, huisves ting, onderwijs, belastingen en veiligheid. Vooral Ed Miliband's Labour lijkt garen te spinnen bij UKIP's neergang. Lange tijd leek Farage's partij niet 'Hello Ireland' Imposant Israël Het Zuiden van Marokko Grand Tour Andalusië Moskou Gouden Ring Corsica Sardinië De Oude Ottomanen Miliband en Cameron, maakte Farage een verloren en slome in druk. Tot vervelens toe bleef hij hameren op de invloed van immi granten en de EU. Toen hij vervol gens opperde dat problemen in de gezondheidszorg en het onder wijs bekostigd kunnen worden door de budgetten voor ontwikke lingssamenwerking en de EU sim pelweg af te schaffen, werd voor veel Britten duidelijk dat de voor malige City-bankier geen se rieus alternatief is. Ook de op merking dat HIV-positieve buitenlanders geen behan deling meer moeten krij gen, schoot veel kiezers in het verkeerde keelgat. Farage leek ook als enige last te hebben van de warme studiolam pen: gedurende vrij wel het gehele debat zweette hij flink. In combinatie met zijn rokerige stem kwam hij daar door over als niet fit en bralle rig. De andere partijen hante ren inmiddels de strategie om hem volledig te nege ren. Daardoor wordt het voor UKIP nog moeilijker om aandacht te krijgen. te stoppen. Vorig jaar beheerste UKIP maandenlang het nieuws en stapten enkele prominente par tijleden van de Conservatieve Par tij over naar Farage. In de peilin gen schommelde de partij maan denlang rond de 18 procent. UKIP leek niet meer weg te denken uit het politieke landschap. Politici en commentatoren speculeerden openlijk over een coalitie van UKIP met de Conservatieven. Channel 4 maakte zelfs een film waarin Farage werd neergezet als de volgende premier van Groot- Brittannië. Die euforie is inmid dels volledig verdwenen. De afgelopen maanden kamp te de partij met een golf aan schandalen. Aantijgin gen van discriminatie, ra cisme en financiële mal versaties deden UKIP geen goed. Het voor naamste keerpunt in de opmars was het nationa le televisiedebat op 2 april. De UKIP-voorman kwam in dat verkie zingsdebat niet goed uit de verf. Tussen maar liefst zes andere, ervaren en jongere po litieke leiders, inclusief Nigel Farage 8 dagen al v.a. ZATERDAG 11 APRIL 2015 In zicht van de haven lijkt UKIP op de klippen te lopen door onze correspondent Michiel Willems 18 Maandenlang schommelde UKIP in de peilingen rond de 18 procent. Sinds het verkiezingsdebat van 2 april ver liest de partij, met vier weken te gaan tot de verkiezingen, massaal aanhang. Ontdek het mooiste van Ierland met o.a. Dublin en Cliffs of Moher. Prachtige natuur, steden en méér! Route met afwisseling Ook als fly-drive Nérgens voordeliger! Klantbeoordeling 8,3 Zie: Kras.nl/35669 8 dagen Prachtige rondreis met o.a. twee dagen in Jeruzalem, Massada, drijven op de Dode Zee en vrije tijd in Tel Aviv. Alle excursies inclusief Tour rondom het Meer van Tiberias Klantbeoordeling 8,4 Zie: Kras.nl/38722 8 dagen Kasbahs, woestijnen en oases. Ontdek o.a. Marrakech, Erfoud, Merzouga, de Dadèsvallei en méér. hwhhb Prijsverlaging mei! Incl. landrover-tochten I Vele maaltijden Klantbeoordeling 8,0 W Mi Zie: Kras.nl/38791 Een reis vol pracht praal. Met Moskou, Suzdal, Kostroma, St. Petersburg, Novgorod en méér! W9WMMMMM Bezoek Hermitage Volop kunst en cultuur I Vrije dag St. Petersburg I Klantbeoordeling 8,6 K*I *1 1 Zie: Kras.nl/38496 M M Uitgebreide rondreis in een comfortabel tempo. Met o.a. Bastia, Alghero en Barbagia-streek. Alle diners inbegrepen Vele stadsbezoeken Incl. ferryovertochten I Nieuw bij Kras! EKK [tl Zie: Kras.nl/38960 UiCi Proef van de Spaanse cultuur in o.a. Sevilla en Granada met vrije dagen aan de kust of in de bergen. Ontdek alle highlights Laatste plaatsen apr/mei! I Incl. entree Alhambra I Klantbeoordeling 8,6 yl'l Zie: Kras.nl/grandtourandalusie Veelzijdige meerlandenreis met o.a. Griekenland, Albanië, Macedonië, Bulgarije en Turkije. Alle hoogtepunten Bijzondere cultuurroute I Incl. 11 x diner Klantbeoordeling 8,1 EER [«1 Zie: Kras.nl/38800 UUl Noorwegen Puur Natuur Nieuw bij Kras! Ervaar de schoonheid van Noorwegen met Oslo, fjorden, charmante dorpjes en watervallen. MetGeirangerfjord, Sognefjord en méér Tocht Atlantic Road Alle diners inbegrepen ERR [tl Zie: Kras.nl/38883 lUÏCj Deze Kras-rondreizen zijn inclusief: Vlucht, hotels, ontbijt Nederlandssprekende reisleiding Fantastische excursies Al deze rondreizen worden aangeboden met gegarandeerde vertrekdata. Prijzen per persoon o.b.v. 2 personen exclusief reserveringskosten en Calamiteitenfonds foto EPA

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 11