Familieberichten Sonja Zandbergen kükookop q fflensenlinq.nl 58 zaterdag 11 april 2015 Johannes Machiel Luteijn Jannie van der Veeken - Steenbakker =S Jannetje Elizabeth van der Veeken - Steenbakker Jannis van Lare Jan Piet van den Berge Ikzelf sta je terzijde, Ik zal je overal beschermen, waar je ook heen gaat. Gen. 28: 15 a Van ons is heengegaan onze lieve vader, schoonvader en opa Rijnsburg, Vlissingen, 5 augustus 1923 9 april 2015 Hoop op God, want ik zzil Hem loven, mijn Verlosser en mijn God Trouwtekst Ps. 42: 12 b Ineke en Hans Chris en Maaike Adriaan en Christine Kees en Arend Han en Tessa Dirk en Floor, Nina Bert en Annet Anne en André Bas en Chantal Jacqueline en Marco Laura Mark en Annemarie Marguerite en Boudewijn Hanneke en Mike Sven en Wendy Correspondentieadres Briljant 16, 4337 ME Middelburg De uitvaartdienst, onder leiding van mevrouw Wilja Grootenboer, ouderenpastor, wordt op maandag 13 april 2015 om 15.30 uur gehouden. Plaats van handeling is de aula van het Crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3, 4337 PB Middelburg. U wordt verzocht uiterlijk om 15.20 uur aanwezig te zijn. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en ontmoeting in de koffiekamer van het Crematorium Middelburg. Johan hield van kleur. Wilt u bij de keuze van kleding en bloemen hier rekening mee houden? Een bijzonder woord van dank gaat uit naar de medewerksters van woning 6 van verpleegcentrum Vondellaan van SWO Zorg te Vlissingen. De liefdevolle zorg, omgang en toewijding hebben ons getroffen. Wij hebben ons geen betere zorg en verpleging kunnen wensen. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, dan mag u deze advertentie als zodanig beschouwen. Na een kortdurend maar hevig ziekbed is opnieuw een lieve zus, schoonzus en tante van ons heengegaan. Familie Steenbakker Goes, 8 april 2015 Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van ons oud-bestuurslid en lid J.C. Westdorp Namens bestuur en leden A.L.M. Goes Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, goedheid, liefde en eerlijkheid is, na een kortstondig ziekbed, toch nog plotseling van ons heengegaan onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder Jannie weduwe van Rinus Houtekamer eerder weduwe van Frans van der Veeken in de leeftijd van bijna 84 jaar. Goes: Lonny (in liefdevolle herinnering) Goes: Peter en Kokkie Sabine Stephanie Goes: Edi en Marina Thomas en Marieke, Sem, Jesse Jejfrey en Maria Matthijs Middelburg: Lucella Toby 8 april 2015 Colijnhof 29, Goes Correspondentieadres: Attleestede 32, 4463 EW Goes De afscheidsbijeenkomst zal gehouden worden op woensdag 15 april om 14:20 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Nadien is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Voorafgaand aan de bijeenkomst is er van 14:00 tot 14:15 uur nog gelegenheid tot afscheid nemen. Maartje van Wel - Baars Voor de vele blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, mijn zorgzame vader, schoonvader en trotse opa willen wij u hartelijk bedanken. De leegte blijft nog moeilijk, maar zoveel betrokken heid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. P.T. van Lare-de Reu Maria en Corné Jan-Kees Schoondijke, april 2015 Ali van Hamburg-Jeroense Omdat het voor ons onmogelijk is om iedereen persoonlijk te bedanken voor de overweldigende blijken van medeleven en belangstelling na het overlijden van mijn lieve zorgzame man en lieve vader Willen wij u langs deze weg onze oprechte dank betuigen. Uw reacties of kaarten waren vaak hartverwarmend en voor ons een grote steun. Marianne van den Berge - van der Weel Annita Burgh-Haamstede, april 2015 Strooi uit mijn as voor alle winden Dat wat mijn lichaam was de weg kan vinden Naar alles wat het eens beminde naar wolk en zee en zich daarmee verbinden De dood is slechts het doven van de kaars, omdat de ochtend is aangebroken. Mijn lieve zorgzame moeder en onze oma Floortje is rustig ingeslapen. Met grote bewondering en diep respect hebben ik en mijn kinderen afscheid van haar moeten nemen. Zij zal altijd in herinnering bij ons zijn. 23 oktober 1928 7 april 2015 Oud-Sabbinge: Peter Zandbergen Lisa en Stijn Wij zijn iedereen zeer dankbaar van de SVRZ locatie Oostkerkestraat 32 die haar een goede en vooral liefdevolle verzorging hebben gegeven de afgelopen jaren. Correspondentieadres: Kasteelstraat 314471 PV Wolphaartsdijk De crematie heeft inmiddels in besloten kring plaatsgevonden. Uw schriftelijke condoleance kunt u plaatsen op: www.uitvaartzorgcentrum.nl Onze oprechte dank voor de hartverwarmende blijken van medeleven die wij ontvingen na het overlijden van onze moeder, onze oma en onze overgroot oma Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen. Goes, april 2015 Het heeft ons goed gedaan zoveel blijken van medeleven, deelneming en belangstelling te ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw en onze lieve moeder en oma Bij alle verdriet en rouw was het ons tot steun dat zovelen met ons meevoelden en ons hun deelneming betuigden. Wij zeggen u hiervoor hartelijk dank. Bram van Hamburg Arno en Lémone Mirjam en Piet Alexander en Wendy, Liam Goes, april 2015

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 119