Jha. Familieberichten kükookop fllensenlinq.nl Johanna Jannetje Beeldens Hermanus Joannes Wilhelmus Jacobs Johannis van Liere Wim Gerards Behouden vaart Herinner mij zoals ik was, maar niet in mijn sombere dagen. Herinner mij zoals ik was, in de stralende zon. Hoe ik was toen ik alles nog kon. Bedroefd delen wij u mede dat, toch nog plotseling, van ons is heen gegaan, mijn lieve partner, onze lieve moeder en oma -Jo- weduwe van Herman Huizing partner van Jaap Robijn 03 -06- 1933 Temeuzen j 09 - 04 - 2015 Temeuzen: J. Robijn 's-Heerenhoek: Ellen en Jan Nicole en Robin Stefan Temeuzen, 10 april 2015. R van Anrooylaan 170, 4536 CK Temeuzen De afscheidsplechtigheid, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op donderdag 16 april om 14.00 uur in het Crematorium van Temeuzen, aan de Bellamystraat 28c, alwaar u na afloop de familie kunt condoleren. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Na een leven vol van energie is op 91 jarige leeftijd overleden -Herman- Loon op Zand Goes 11 oktober 1923 9 april 2015 R. Adriaansen-Akkerman J.J.C. Keulemans-Jacobs Hennie Jacobs en JefF Mann Herman Jacobs Marie-Jeanne Jacobs en Richard Curren Henk en Annemieke Adriaansen-Allewijn Wim en Tineke Adriaansen-Kool Kleinkinderen en achterkleinkinderen Meestoof 92 4331 VE Middelburg Herman is thuis. De afscheidsbijeenkomst zal gehouden worden op dinsdag 14 april om 11.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Waarna de crematie zal plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Vanuit Canada ontvingen wij het bericht dat na jarenlange verpleging is overleden onze broer, zwager en oom Marinus Joosse Lzn. (Rinus) echtgenoot van Toos de Wijze Nw. en St. Joosland: 06-01-1927 Grimsby: 08-04-2015 Namens de familie Joosse Postadres: P. Joosse, Oude Rijksweg 52,4339 BC Nw. en St. Joosland Magda Kostense - Tenge Tiny Catharina Adriana van de Plasse - van den Berge De Heer is mijn herder Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, zorgzaamheid en hartelijkheid, maar ook dankbaar dat verder lijden hem bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat is overleden onze betrokken en meelevende vader, schoonvader, groot- en overgrootvader sinds 11 juni 1975 weduwnaar van Adriana Johanna Jacobusse Nieuwdorp, 11 juni 1926 - Lewedorp, 10 april 2015 Nieuw en St. Joosland: Els en Adrie Baas-van Liere Niels en Michelle, Carlijn, Maud Sandra en Ronnie Wilhelminadorp Louis en Jolanda van Liere-van Steenbergen Manon en Mare Mike Onze bijzondere dank gaat uit naar alle medewerkers van Zorgcentrum 'De Kraayert', voor de goede en liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Christinastraat 2, 4475 AG Wilhelminadorp. Dinsdag 14 april is er van 19.00 tot 19.30 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen in Zorgcentrum 'De Kraayert', kamer 123, Deltastraat 2 te Lewedorp. De dankdienst voor zijn leven wordt gehouden woensdag 15 april om 11.00 uur in de 'Bethelkerk', te Nieuwdorp, waarna aansluitend omstreeks 12.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de kerkelijke begraafplaats te Nieuwdoip. Voor aanvang van de dienst is er van 10.15 tot 10.45 uur eveneens gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen in bovengenoemde kerk. Na de begrafenis is er in verenigingsgebouw Ammekore', Hertenweg 2 te Nieuwdorp gelegenheid tot condoleren. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt a dan deze advertentie als zodanig beschouwen. zaterdag 11 april 2015 57 Ik voer mijn eigen koers tot het laatst toe Na een vol en werkzaam maritiem leven over alle wereldzeeën is overleden mijn lieve en zorgzame vriend, broer, zwager en oom - Bonk Middelburg, 13 april 1946 Middelburg, 5 april 2015 Middelburg: Ria Louws Edwin Marcel Zierikzee: Adri en Marian Gerards-Van der Hoeven Domburg: Rinusen Marlène Gerards-Maas Neven en nichten De crematie heeft plaatsgevonden in besloten kring te Middelburg. Correspondentieadres: Scheepstimmerdijk 2f 4301 LT Zierikzee e-mail: adri.gerards@gmail.com Zij die geen rouwkaart ontvangen hebben, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Wim, je was een kanjer. Je was een echte maat en vriend. Wat zullen we je missen. Kamperland, Henk en Goozien Ontroerd hebben wij kennis genomen van het overlijden van Jarenlang hebben wij als jagers en drijvers mogen genieten van haar gastvrijheid De jagersvereniging Van Nieuwenhuijzen-Kostense Kruiningen, 5 april 2015 Enige en algemene kennisgeving 'N beetje sterven doe je niet ineens Maar af en toe een beetje en alle beetjes die je stierf, 't is vreemd, maar die vergeet je Het is je dikwijls zelf ontgaan, je zegt: "Ik ben wat moe" Maar op een keer dan ben je, aan je laatste beetje toe. (Toon Hermans) Op 94-jarige leeftijd is uit ons midden weggenomen onze tante Sinds 14 januari 1996 weduwe van Jan van de Plasse Neven en nichten Vlissingen, 10 april 2015 Correspondentieadres: F.J. van der Hagen Langevielesingel 88 4335 AC Middelburg De crematie zal op maandag 13 april in besloten kring plaats vinden. Onze speciale dank gaat uit naar de medewerkers van Ter Reede, woning 27, voor hun liefdevolle verzorging.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 118