üi/erlaileri J? Familieberichten O IHensenlinq.nl Cor Dekkers-Mol Tiny Weststrate 56 zaterdag 11 april 2015 Gerarda Maria Bernarda Adriaansens-Wegman Jacoba Martina Bouman Neeltje Dansen-Everaers Piet Acda Mijn strijd heb ik gestreden hiervan ben ik zo moe, mijn grote wens is nu naar mijn Heiland toe. Ga allen verder met uw leven zolang u dat is gegeven. Geniet van elke dag en herinner mij met een lach... Koos Heel verdrietig en vol bewondering, voor de manier waarop zij tegen haar ziekte heeft gevochten, geven wij u kennis dat, toch nog onverwacht, is overleden mijn lieve vriendin, onze lieve zus, schoonzus en tante Koos 1 december 1943 19 april 2015 Ria Meganck Ella en Piet Meertse Hans en Hedy Bouman neven en nichten Spoorstraat 46 4341 AP Arnemuiden Dinsdag 14 april is er om 15.30 uur een herdenkingssamenkomst in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na het afscheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. Ik antwoordde, dat ze mijn woorden wilde negeren. Dat bleek niet zo dom. Want met 'n blik dat ze mij lieten zwijgen Fietsen ze weg, opeens, met stille trom vrij naar een gedicht van Komrij Onverwachts is Laura op 6 april overleden in huize Ter Reede te Vlissingen, waar zij het laatste half jaar van haar leven verbleef. Het is gelukkig voor Laura dat ze tot op hoge leeftijd heeft kunnen wonen in haar huis aan de Blauwedijk, op een prachtige locatie in Middelburg. Laura Bruin-Petiet Weduwe van mr. Henk Bruin f 2014 We verliezen met haar het laatste familielid van een bijzondere generatie broers en zussen. Laura omgaf zich heel graag met vrienden en vriendinnen van vele clubs. Wie een laatste groet wil brengen aan Laura, is welkom op maandag 13 april 2015 om 11.00 uur in het Crematorium te Middelburg. Mieke Petiet dag Laura Mieke Eduard Annechien Joris Maxime Groot is de leegte die zij achterlaat, mooi zijn de herinneringen die blijven. Verdrietig, maar dankbaar voor alle liefde en zorg waarmee zij ons heeft omringd, geven wij u kennis dat is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overoma Weduwe van Willem Dansen Rilland-Bath, 12 maart 1925 Middelburg: Rilland: f Bergen op Zoom, 4 april 2015 Marga Hollebrandse-Dansen Peter Hollebrandse Han-Willem en Christina Linde, Lucas, Lenn, Sem Christian en Eline Myrthe, Brian, Emelyn, Ninah William en Hanneke Rachel, S? Rini Dansen De laatste jaren van haar leven werd zij met veel zorg en liefde omringd door het verplegend personeel van verpleeghuis 'Moermont'te Bergen op Zoom. Wij zijn hen als kinderen en kleinkinderen daar zeer dankbaar voor. Correspondentieadres: Leeuwerikstraat 5,4335 CH Middelburg. De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Verlangend naar het einde is zacht en kalm van ons heengegaan mijn zorgzame man, lieve (schoon) vader en opa Adam Egbertus van Eek Ad Vlissingen Goes 24 maart 1932 6 april 2015 Middelburg: Louise van Eck-Vandekerckhove Tilburg: Lilian en Peter Myrna en Sander Pascalle en Björn 's-Gravenpolder: Jacqueline en Owe Silke en Wouter Linde Watersniphof 55 4332 CR Middelburg De crematie heeft in besloten familiekring plaatsgevonden. Na een leven van ruim 90 jaar is op vrijdag 10 april Cor Dekkers-Mol rustig ingeslapen. Als moeder van onze directeur-eigenaar, heeft ze samen met haar man Jef vele jaren Deba bedrijfswagens ondersteund met hand - en spandiensten. Wij wensen de familie veel sterkte en hopen dat alle fijne herinneringen aan Cor het gemis een plek zullen geven. Directie en medewerkers, Deba Bedrijfswagens BV Etten Leur, Bergen op Zoom, Kapelle en Terneuzen Plotseling ging je heen Nu ben ik alleen Onuitsprekelijk verdriet Vergeten zal ik je niet Liefs Aad Onverwachts is van ons heengegaan mijn lieve levenspartner, onze lieve moeder en oma Rotterdam, 3 oktober 1939 t Terneuzen, 3 april 2015 Terneuzen: Aad Goes: Yvonne en Rob Manon en Johan Björn en Tess Terneuzen: Cora en Patrick Dewi en Kenneth Correspondentieadres: Nassaustraat 4.B., 4532 AH Terneuzen Tiny is in besloten kring begraven. kijk ook op Na een kort ziekbed is overleden onze zwager en oom Echtgenoot van Jo Boonman Nisse t Enkhuizen 26-5-1932 9-4-2015 Ovezande: Kees en Els Boonman Goes: Koos en Jan de Kroon Neven en nichten Enige en algemene kennisgeving. Op 7 april 2015 is mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma op 69-jarige leeftijd in haar eigen vertrouwde omgeving rustig ingeslapen. "Geniet van het leven" Als je iets wilt, kan...doen! Ze was een bijzondere vrouw, moeder, schoonmoeder, oma, Onze Koningin. Jos Adriaansens Mario en Angela Kim, Massimo John en Chantal Björn Claudien en Pascal Caro, Martijn Bernard Zweerslaan 28 4536 EL Terneuzen Volgens haar uitdrukkelijke wens hebben wij haar op vrijdag 10 april j.l. in besloten kring gecremeerd.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 117