Veelzijdige activiteiten en mogelijkheden in de regio J State-of-the-art oogzorg bij Dr. Binkhorst Eye Center Woonbegeleiding Dagbehandeling Begeleid werken Educatie I Dagbesteding J Vrijetijdsbesteding I Thuisbegeleiding M Kan Gors ook iets voor u betekenen? mensgerichte ondersteuning 0117 440 390 Voor professionele ondersteuning op alle levensgebieden, aan kinderen, jongeren en volwassenen met een verstandelijke en/of lichamelijke functiebeperking. Wij begeleiden u thuis of op onze locaties in Goes, Nisse, Middelburg, Vlissingen, Terneuzen, Zierikzee, Koudekerke en Sint-Annaland. Onze specialisten bieden: Kijk voor meer informatie op www.gors.nl of neem direct contact op met ons Cliëntenbureau via (0113) 273 333 of clientenbureau@gors.nl Advertorial Een ooglaserbehandeling of lensimplantatie verlost u van uw bril, leesbril of contactlenzen.Dr. Binkhorst Eye Center in Terneuzen is al jarenlang dé oogkliniek voor gespecialiseerde refractiechirurgie in Zeeland. Door op de hoogte te blijven van alle internationale ont wikkelingen en te investeren in de allernieuwste behandeltechnie- ken, biedt dr. Binkhorst Eye Center al jaren state-of-the-art oogzorg. Als een van de eerste klinieken in Nederland en België werkt dr. Binkhorst Eye Center met de nieuwste lasertechniek ReLEx SMILE. Mede-eigenaar en oogarts Dr. Fernand de Stap 1 De laser creëert een ultradun lens-vor- mig schijfje, genaamd lenticule, en een kleine toegang van 2 mm. Foto's: Dr. Binkhorst Eye Center Wilde: "Deze revolutionaire behandelmetho de geldt als dé revolutie op het gebied van ooglaseren en combineert een hogere pre cisie met een lager risico aan complicaties." Bij een SMILE-behandeling wordt het hoorn vlies net onder het buitenste laagje, het epi- theel, behandeld. De buitenste lagen van het hoornvlies blijven daarmee intact. Dit is een groot voordeel ten opzichte van andere be handelingen, legt Dr. De Wilde uit: "De struc tuur en opbouw van het hoornvlies wil je zo min mogelijk beïnvloeden, hoe kleiner de ingreep, hoe minder de risico's en hoe snel ler herstel" Inmiddels zijn het afgelopen jaar al vele patiënten succesvol behandeld met deze SMILE ooglaserbehandeling. In het ka der (boven) wordt stapsgewijs uitgelegd hoe de ReLEx SMILE techniek werkt. Toonaangevend in de regio Naast deze ooglasertechniek, werkt men sinds 2014 als eerste kliniek in Nederland met de nieuwste (lasergestuurde) techniek voor lensvervangingsoperaties, genaamd CATALYS. Hiermee biedt Dr. Binkhorst Eye Center een passende oplossing voor de doelgroep 50-plus. De kliniek is in september 2014 verhuist van Oostburg naar Terneuzen. Dr. Fernand De Wilde: "Onze oogkliniek is de enige in Zeeland gevestigde kliniek met gespecialiseerde refractiechirurgie, dit zorgt voor patiënten uit de gehele provincie en zelfs ver daarbuiten. Vanuit onze nieuwe lo catie in Terneuzen zijn we centraler gelegen, wat de bereikbaarheid ten goede is geko men. We ontvangen geïnteresseerden hier graag voor een gratis Quickscan, waarin de mogelijkheden kunnen worden besproken." |dr. binkhorst eye cente ww.eyecenler.nl Stap 2: De chirurg verwijdert de lenticule door de kleine opening van 2 mm in het intacte hoornvlies. Alles gebeurt in een gesloten omgeving, doordat er geen flapje gemaakt hoeft te worden. Stap 3: Met een klein instrumentje wordt het uitradunne schijfje verwijderd. Het hoornvlies verandert hierdoor van vorm, met als resultaat dat de afwijking van het oog wordt gecorrigeerd. Dr. Binkhorst Eye Center Verlengde van Steenbergenlaan 29 4537 BB Terneuzen www.eyecenter.nl info@eyecenter.nl f www.facebook.com/binkhorsteyecenter

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 107