8 BUITEN U en uw PASEN Fris was het. Maar de zon liet zich zien. Zo hebben we Pasen 2015 vroeg en vrolijk kunnen beleven. Leuk dat de traditie van het eieren verven en verstoppen in ere wordt gehouden. Had u al eens van ounk-eieren ge hoord? Bij deze dan. En laat nu de lente maar beginnen. Dat brengt ons op de fotopagina van volgende week woensdag 15 april. Ziet u het voorjaarswaas om u heen? Wij ook. Daarom vragen we u foto's in te sturen van U en Uw PRILLE GROEN. In uw tuin, onderweg als u wan delt of fietst, overal ontluikt de natuur. Stuur uw foto('s) voor maandag 13 april naar buiten@pzc.nl (1 MB, 200 dpi). Graag met vermelding van naam en woonplaats en een korte toelichting. Onze kleindochter van vijf heeft zelf de eieren uitgeblazen en daarna heel geconcentreerd geverfd om daarna op te hangen in de paastak. foto Oma Ilse Dit kwam ik tegen op mijn dagelijks wandelingetje door Dishoek. foto Anne-Marie van lersel, Koudekerke Een paastafereeltje bij ons binnen, foto Désirée Hoondert, Dishoek Niet shoppen, geen woonboulevard met Pasen, maar de natuur in. Dit nieuwe leven kwam ik tegen in Oranje zon, konikspaard met veulen, foto Jan Adriaanse, Middelburg Onze tweeling-kleinzonen Chris en Luke tijdens het paaseieren zoeken bij Dow afgelopen zaterdag. Bij gebrek aan een mandje. foto Familie van Renselaar, Vogelwaarde Bowien en Dries de Wee vinden het leuk om ieder jaar originele paaseieren te verven en te maken. Deze keer punk-eieren en kuikentjes-uit-ei. Deze worden vervolgens uiteraard verstopt in de tuin. foto Anita van der Jagt, Schore

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 48