tè IDensenlinq.nl Familieberichten kükookop fllensenlinq.nl Diitiltóaiul^iiii}» Col Of O ^familieberichten Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Pieter Marinus Hoekman Piet Piet Hoekman Martha Maria de Clerck René Seraphinus van Laere Cornelia de Blaeij voor een persoonfij^e begeleiding bij uitvaart Naam Plaats Zoeken volg ons op Twitter like ons op Facebook Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Nationale uitvaart adressengids Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande Een man, een vader, een opa op wie je kon bouwen. Zijn werk was zijn leven. Tot onze grote ontsteltenis is veel te vroeg heengegaan mijn steunpilaar, onze papa en trotse opa en mijn baasje Goes, Goes, 6 januari 1945 6 april 2015 Corrie Ricky Lianne en Peter Sverre, Jelmer Anita en Mark Jonathan, Benjamin, Neva Heinkenszand, Havikhof 9,4451 EG Piet is thuis waar u even bij hem kunt zijn. U hoeft hiervoor geen afspraak te maken maar bent altijd welkom. We nemen afscheid van Piet op zaterdag 11 april om 12.00 uur in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de koffie kamer van het crematorium. Voel je welkom. Geschokt en verdrietig zijn wij door het plotseling overlijden van mijn lieve broer, zwager en onze oom Toos en Peter van Overbeeke Ronald en Ruth Roy, Fleur, Julia Monique f Heel bijzonder, heel gewoon. Gewoon een heel bijzondere vrouw. Rust nu maar uit. Bedroefd, maar dankbaar dat we haar zolang in ons midden mochten houden, delen wij u mede dat, na een liefdevolle verzorging in de Vurssche van ons is heengegaan onze lieve zorgzame oma weduwe van *21-08-1916 107-04-2015 Overslag Axel Onze dank gaat uit naar het personeel van afd. 't Fort voor de goede zorgen. Sluis: Olaf en Andrea van Laere-Borioli Familie de Clerck Familie van Laere Sluis, 7 april 2015. Corr. adres: Johan van Dalestraat 12 4524 BW Sluis De plechtige uitvaartdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op maandag 13 april om 10.00 uur in Onze Lieve Vrouw Geboortekerk te Overslag. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden op de begraafplaats aldaar, waarna er gelegenheid is tot condoleren. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Onze dank gaat uit naar het personeel van afd. 't Fort en Ria voor de goede zorgen. woensdag 8 april 2015 39 Graag willen wij onze dank uitspreken voor het medeleven bij het overlijden van onze tante Corrie 12 december 1928 - Zaamslag - 24 januari 2015 Familie Hamelink ZORG Peter Butler Telefoon 0113-340381 I Benonistraat 3,4421 DN Kapelle www.peterbutler.nlpabutler@zeelandnet.nl Rouwcentrum: Maalstede 1 a Kapelle Met zorg, aandacht en respect Verzorging van alTe uitvaartpodssen Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 39