Familieberichten üvarJniJsfj Piet Eekman Leendert Duinhouwer Peter-Jan Kok Peter-Jan Kok 38 woensdag 8 april 2015 Jacobus Johannes Jan Hendrik van Gessel kükookop fflensenlinq.nl Rie Notté-Baert Maria Adelaine (tante Miets) Tilly Coone Jack Diana van Hattem Leen 'De teller is gestopt Op de ochtend van Eerste Paasdag is overleden Jan de Wael Van het concert des levens krijgt niemand een program Bedroefd, maar dankbaar wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa echtgenoot van in de leeftijd van 79 jaar. "Koninklijke onderscheiding in Zilver" "Culturele onderscheiding, gemeente Terneuzen" Tilly Eekman-Coone Peter en Angelique Elroy Nick Roald Paula en Piet Sean Stefan en Daisy Thijs 5 april 2015, Terneuzen Oranjestraat 48,4532 BV Terneuzen De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden op vrijdag 10 april om 14.00 uur in de aula van het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Aansluitend is er een informeel samenzijn in de koffieruimte van het crematorium. We hebben afscheid moeten nemen van Seniorenorkest De Jeugd van Toen Uitvaart Informatie Hulplijn Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Hoe stel ik een codicil op? Hoe stel ik een testament op? Kan ik mijn grafsteen nu al uitzoeken? Welke bloemen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten we inlichten? Waar kan ik mij verzekeren? Wat zijn de kosten voor een advertentie? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Welke kisten zijn er toegestaan? Asbestemming, wat is mogelijk? Kan ik nu al een graf kopen? Bekijk nu het antwoord van De Uitvaart Informatie Hulplijn op www. uitvaarti nformatieh u Iplij nn l Je handen hebben voor ons gewerkt. Je hart heeft voor ons geklopt. Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit. Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met hem mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze pa en opa echtgenoot van Hij overleed in de leeftijd van 76 jaar. Hulst: Diana van Gessel-van Hattem kinderen en kleinkinderen 5 april 2015 Blaauwe Hofke 82, 4561 NV Hulst U kunt afscheid nemen van Jac in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op donderdag 9 april van 18.30 tot 19.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 10 april om 10.30 uur in de kapel van de Blaauwe Hoeve, Truffinoweg 2 te Hulst, gevolgd door de begrafenis op de algemene begraafplaats aan de Van der Maelstedeweg te Hulst. Samenkomst in de kapel, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst kunt u daar de familie ook persoonlijk condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. i In dankbare herinnering aan alles wat hij voor ons is geweest, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve partner, onze vader, schoonvader, grootvader en overgrootvader sinds 21 december 1973 weduwnaar van Elisabeth Viergever Brouwershaven, Vlissingen, 11 juni 1930 4 april 20 Vlissingen: RiekCaljé Stoffel (in herinnering) Dirksland: Daan en Teuni Breda: Joop Oosterland: Cees en Lena Renesse: Jan Roseburg (U.S.A.): Jolandaen Steve Nieuwdorp: Elma en Marco Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen Correspondentieadres: Straatdijk 8, 3247 BZ Dirksland Leendert is thuis opgebaard, Vredehoflaan 596 te Vlissingen, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op donderdag 9 april van 15.00 tot 17.00 uur. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 10 april om 13.00 uur in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot condo leren in de condoleanceruimte van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. 8 maart 1954 5 april 2015 Walther en Loes Els en Jan-Evert f Trudy f Jos en Lucie Bernadette en Ad Correspondentieadres: Havenstraat 14 3421 BS Oudewater Peter-Jan is opgebaard in het mortuarium aan de Ernil Sandströmweg 2 te Zierikzee. Wanneer u nog even bij hem wilt zijn, bent u daar welkom op donderdagavond 9 april tussen 19.00 uur en 20.00 uur. We nodigen u uit voor de uitvaartdienst op vrijdag 10 april om 10.30 uur in de St. Willibrorduskerk te Zierikzee, Hoge Molenstraat 86. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren. De crematie vindt plaats in kleine kring. 5 april 2015 is onze oudste bewoner plotseling overleden. Wij zullen hem en zijn warme belangstelling heel erg missen. Chris, Dirk, Laurens en Ria. Anne-Marie, Annet, Esme, Ineke, Irijette, Maatje, Petra, Ria en Wim. Woning Janne wekken 10A, Zierikzee Herinner mij niet aan sombere dagen maar aan dagen met veel blijheid en zon toen ik alles nog kon In de zekerheid van haar geloof en gesterkt door het Sacrament der zieken is overleden onze zus en tante weduwe van Arthur Petrus Notté vriendin van A Breskens, Terneuzen, 21 maart 1926 4 april 2015 Mevr. J. Ranschaert-Baert en dhr. R. de Schot Dhr. en mevr. W. Steijaert-van den Neste Neven en nichten C orrespondentieadres P. Krugersdreef 28 4551 AJ Sas van Gent U kunt afscheid nemen van Rie in uitvaartcentrum De Geslootene Boom aan de Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, op donderdag 9 april van 17.00 tot 17.30 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op zaterdag 11 april om 11.00 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Na de plechtigheid kunt u de familie condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg 24 uur per dag 7 dagen per week 0800 - 4444 OOO A

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 38