natuursubsidies Zeeland BEL&WIN! 0909-5010105 WEEKPUZZEL 09095010551 r r r Uitwaaien op Texel 18 Maak kans op een naaimachine t.w.v. 249,- Bestellen doe je op sweetdeal.nl Speciaal voor dikke stoffen! Hotel Brasserie Den Burq**i iiippiivii mvpi Bei 0.60 per gesprek de gebruikelijke belkosten h m mmmm u u Bel naar: o,6o per gesprek de gebruikelijke belkosten Maak kans op een Karcher hogedrukreiniger t.w.v.€32g,- &win. 1, 1 1 T T Zo doet u mee: Bel 0909-5010105 0,60 per gesprek) Geniet 3 dagen van dit prachtige eiland 15% korting op Ecomare Zeeaquarium woensdag 8 april 2015 Op 1 januari 2016 wordt een nieuw Subsidiestelsel Natuur en Landschap (SNL 2016) ingevoerd. Met dit stelsel kan de Provincie subsidie verlenen voor maatregelen tot behoud en ontwikkeling van natuurgebieden en agrarische beheergebieden. De subsidies worden verder toegespitst op de gebieden waar deze het meest effectief zijn voor de natuur. Subsidies natuurbeheer zijn alleen mogelijk voor de natuurgebieden van het Natuurnetwerk Zeeland. Subsidies agrarisch natuurbeheer zijn alleen mogelijk op landbouwgronden in agrarische leefgebieden en kunnen voortaan alleen nog collectief worden aangevraagd. De nieuwe Subsidieverordening natuur- en landschapsbeheer 2016 en het nieuwe Natuurbeheerplan Zeeland 2016 zijn door Gedeputeerde Staten vastgesteld op 31 maart 201 5. De natuurgebieden en agrarische leefgebieden van Zeeland zijn op kaart weergegeven in het Natuurbeheerplan Zeeland 2016. Het Natuurbeheerplan bevat ook de doelstellingen waarop de subsidies zijn gericht. Het ontwerp Natuurbeheerplan Zeeland heeft van 28 december tot en met 8 februari ter inzage gelegen. De inspraakreacties en adviezen zijn samengevat in een antwoordnota en waar nodig verwerkt in het definitieve plan. Het Natuurbeheerplan en de antwoordnota zijn te raadplegen via www.zeeland.nl/natuur-en-landschap. In de nieuwe Subsidieverordening natuur- en landschapsbeheer staan de spelregels voor het natuurbeheer en agrarisch natuurbeheer beschreven. Dit is met name van belang voor natuur beherende organisaties, particuliere natuurbeheerders en agrarische natuurbeheerders. Informatie over Provincie Zeeland: www.zeeland.nl Certificering en collectief beheer worden bevorderd. De ontwikkelingen in de agrarische leefgebieden worden door middel van extra monitoring gevolgd. Het agrarisch collectief Poldernatuur Zeeland zal de nieuwe gebiedsaanvraag agrarisch natuurbeheer 2016 vorm geven. De subsidieverordening met toelichting is te vinden op www.zeeland.nl/subsidiere- gels-en-procedures/subsidiestelsel-na- tuur-en-landschapsbeheer. Belanghebbenden kunnen schriftelijk beroep instellen tegen het besluit tot vaststelling van het Natuurbeheerplan Zeeland 2016 bij de rechtbank Zeeland-West Brabant, locatie Breda, team bestuursrecht, Postbus 90006, 4800 PA Breda. In het beroepschrift neemt u ten minste op uw naam, uw adres, de datum, tegen welk besluit u beroep instelt (zo mogelijk een kopie meezenden) en waarom. Het beroepschrift dient te worden ondertekend. U moet het beroepschrift indienen binnen zes weken na de dag waarop het besluit is bekendgemaakt. Overschrijding van de termijn kan er toe leiden dat met uw beroep geen rekening wordt gehouden. Als u overweegt beroep in te stellen, kunt u een informatiefolder aanvragen op het telefoonnummer 01 18-631000. U kunt de informatie ook downloaden via www.zeeland.nl/subsidie- regels-en-procedures/beroep-instellen. Wij wijzen u erop dat het beroep niet de werking van het besluit schorst. U kunt een verzoek doen tot het treffen van een voorlopige voorziening (artikel 8:81lid 1 van de Algemene wet bestuursrecht). U richt het verzoek aan de voorzieningenrechter van de rechtbank Zeeland-West Brabant, locatie Breda, team bestuursrecht, Postbus 90006, 4800 PA Breda. Voor de behandeling van het verzoek is griffierecht verschuldigd. Provincie Zeeland -■ De Karcher K4 Premium Home is uitgerust met een watergekoelde motor en daar- doorin staattot superieure performances rondom het huis. Deze hogedrukreiniger is geschikt voor de verwijdering van middel matige vervuiling op bv. kleine voertuigen, tuinmeubelen en fietsen. ZO DOET U MEE! Los de puzzel op, bel 0909- 5010551, spreek uw gevonden oplossing in en wie weet bent u straks de winnaar. Bellen kan tot enmeti2april2oi5 (Winnaars krijgen binnen 4 weken na afloop van de actie bericht thuis, prijzen zijn niet inwisselbaar tegen geld) omzien inhouds maat grote veer verwon ding periode vegen muziek noot straat ruzie verborgen winterse neerslag uiteinde kenteren 3 plechtige gelofte 6 zaterdag manwijf drinkgerei larve klokken 4 mij mits in gezel schap van herkau wer Afr. rivier briefje vorm van toneel van een als onder 5 bazige vrouw nobel telwoord plotseling 2 zuiver 1 2 3 4 5 6 Voor spelvoorwaarden, winnaars en overige informatie ga naar: www.ikbenwinnaar.nl Voor spelvoorwaarden, winnaars en overige informatie ga naar: www.ikbenwinnaar.nl Deze allround naaimachine, de Superjis, met vrije arm is ideaal geschikt voor het naaien van dikke stoffen zoals jeans en leer en beschikt over 15 steekprogramma's. Bovendien zorgt de gepatenteerde glijvoet voor moeiteloos naaien over 12 lagen dikke jeansstof en jeanszomen. De Superjis is uiteraard ook ideaal geschikt voor al het andere naaiwerk. Voor meer informatie: www.nl.home-sewing.com U hoort meteen of u heeft gewonnen «Bellen kan tot en met 12 april 2015 «Winnaars krijgen binnen 4 weken na afloop van deze actie bericht thuis Prijzen kunnen niet in geid worden uitgekeerd.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 18