MmiiTTTl lt -JÈÊ' p ia !V Luctor'88 behoudt zijn ongeslagen status in 2015 dankzij Jeroen Kedde Jong Ambon spoelt kater weg Danielle van Kempen staat haar mannetje bij motorcross in Well tL Met veel pijn en moeite langs WHS SPORT 45 MIDDELBURG - FC Dauwendaele herstelde zich op paasmaandag van de nederlaag tegen Zaamslag. De Middelburgse formatie won met 4-3 van WHS. De zege kwam moeizaam tot stand. FC Dauwendaele begon slap aan het duel en keek na zes tien minuten tegen een 2-0-ach- terstand aan. Andreas Vroegop en Arvin de Witte zetten het geha vende WHS op 2-0. Davey Ernest zorgde voor rust voor de 2-1 en na de pauze liep Dauwendaele via Stefan Joosse, Peter van Gorsel, Mart de Kroo uit naar 4-2. Robin van Dijke bepaalde de eindstand op 4-3. Corn Boys-Zeeland Sport 1-3: Peter van Antwerpen, Roy Ver kerk en Jordy Vermeulen profi teerden van de offday bij de thuis ploeg. Pas na de 0-3 en de terech te rode kaart voor Kevin Kooiman van de Boys leefde de thuisploeg wat op. Meer dan de 1-3 van Mike Stenzei leverde dit niet op. Corn Boys-Vogelwaarde 1-1: Met veel publiek langs de kant gingen beide ploegen vol voor de winst. Na een overtreding rand zestien meter schoot Dennis van Passel uit een vrije trap de 0-1 binnen. Halverwege de tweede helft kwam de thuisploeg op gelijke hoogte via een rake kopbal van Se- bastiaan de Meijer: 1-1. Schoondijke-Zeeland Sport 2-1: Na de openingstreffer van Yassine Benali maakte Sjimmie Kort nog voor de pauze gelijk: 1-1. In de tweede helft pakte Schoondijke drie belangrijke punten via een door Nouredine Zaha benutte strafschop: 2-1. Naast de wedstrijd verloren de Vlissingers ook doel man An Ta, die per ambulance Doordat Bevelanders de enige in haalwedstrijd wel won (4-2 tegen Hoedenskerke) en Vlissingen vier punten pakte in twee wedstrijden blijft de titelrace voorlopig toch nog even spannend. Jong Ambon-Colijnsplaatse Boys 0-1: De bezoekers openden de score doordat Bertus Zoeteweij een vrije trap raak knalde. Jong Ambon probeerde nadien de ge lijkmaker te maken. Het kreeg kansen, maar de bal wilde er niet in. Levi Waisapy was er nog het dichtst bij. Hij trof echter de lat. Jong Ambon-Hansweertse Boys 7-0: Jong Ambon was gretig na de nederlaag van zaterdag en kwam op 1-0 dankzij Rudley St. Jago. Björn Langeveld maakte er 2-0 van en Ignacio Misaine 3-0. In de eenzijdige wedstrijd schoot Lange veld opnieuw raak en Misaine zorgde voor 5-0. Met een mooi schot in de kruising werd het 6-0 door Zilvano Tuhuleruw. Khalid Kaldoon bepaalde de eindstand op 7-0. Bevelanders-Hoedekenskerke 4-2: De thuisploeg was iets feller en Emiel Almekinders zorgde voor een voorsprong van Hoede- kenskerke. Jim Strating trok de stand gelijk en direct na rust maakte hij er ook 2-1 van. Na de 3-1 van Michel Verburg scoorde Ri chard Uitterhoeve de 3-2. Strating zorgde met zijn derde van de mid dag voor de terechte 4-2-eind- stand. Heinkenszand-Vlissingen 1-1: De thuisploeg drong aan en kwam op een i-o-voorsprong, na dat Kevin Jacobusse uit een cor ner raak kopte. Direct na rust stuurde James Beye Yves Trinidad weg en die werkte beheerst af. Vlissingen ging vol op de aanval, maar beide ploegen kregen geen grote kansen meer. Apollo'69-Vlissingen 0-1: Vlissin gen was beter en raakte de lat. Na een goede steekpass van James Beye pegelde Morad Bobouh de bal via de lat in het doel. Na rust kreeg de ploeg van trainer Renato Dijkstra nog kleine mogelijkhe den en kwam de zege niet meer in gevaar. Lewedorpse Boys-Waarde 5-0: De ploeg van Rohan de Geus kreeg veel kansen. Nadat Valon Memeti van Waarde rood had ge kregen voor natrappen, frommel de Jasper Verdonk de 1-0 in het doel. Na een uur zorgde Matthijs van 't Westende voor de 2-0. Mar cel Rooze schoot de 3-0 binnen en Olde Raas de 4-0. De ingeval len B-junior Stan de Hond bepaal de de eindstand op 5-0. Lewedorpse Boys-Heinkens- zand 1-1: De eerste kans was voor de bezoekers meteen raak. Leon Bek probeerde het van grote af stand en Lebo-goalie Jasper de Baar schatte de bal foutief in. De thuisploeg raakte nog de lat en de terechte 1-1 viel vanaf elf meter. Marcel Rooze maakte geen fout en schoot de strafschop raak. Kwadendamme-Spui 1-1: Na een kwartier strafte Ad Verlinde een fout bij Kwadendamme af. Spui kreeg kansen op meer en na rust schoot Martin Smaardijk een re bound in het doel. De thuisploeg kreeg ook mogelijkheden op meer. Mels de Vos kreeg de kans voor Spui, maar hij schoot een strafschop naast. Apollo'69-Volharding/SVD 7-1: Het grote overwicht van Apol- lo'69 werd ook uitgedrukt in de score. Tegen de verhouding in kwamen de bezoekers via Kevin van Iersel op 0-1. Robin Korsuize benutte een strafschop en zorgde zo voor de gelijkmaker. Na rust ging Apollo'69 los en werd het 2-1 door Korsuize en 3-1 dankzij Ca- hit Arslanlar. Robin Braam liet de 4-1 aantekenen en Korsuize de 5-1. Een eigen goal van Niek Stoop betekende 6-1 en Arslanlar bepaalde de eindstand op 7-1. Spui-Colijnsplaatse Boys 1-1: Voor de pauze speelde het spel zich vooral af op het middenveld. Na de openingstreffer van Daniel Deenen ging 'Colijn' doordruk ken en bracht Bertus Zoeteweij de terechte 1-1-eindstand op het scorebord. Kwadendamme-Wolfaartsdijk 0-0: Een bedroevende partij met amper kansen. Wolfaartsdijk kreeg op het laatst de kans op de zege, maar het bleef bij 0-0. moest worden afgevoerd. Koewacht-Luctor'88 1-2: De thuisploeg kwam slechts één keer voor het doel, maar hierbij was het wel meteen raak: 1-0 door Zoë Schelfhout. Kort na rust bracht Jeroen Kedde zijn ploeg uit een pass van Barry Olierhoek langszij: 1-1. Bij de winnende treffer van de bezoekers was Kedde de aange ver en Rutger van Rossum dege ne die de trekker overhaalde: 1-2. Luctor'88-Biervliet 1-1: Voor rust had de thuisploeg pech met een keiharde knal van Barry Olier hoek tegen de kruising. Een kwar tier voor tijd bracht Derek de Booij uit een fraaie aanval Bier vliet op voorsprong: 0-1. Kort hier na eindigde een inzet van Roy van Leeuwen tegen de paal. In de slotfase zorgde Jeroen Kedde er voor dat Luctor'88 zijn in 2015 on geslagen status behield: 1-1. In de klasse Open Junioren was de deelname zo groot dat er twee groepen werden gemaakt. De eer ste vijftien van elke groep gingen door naar de A-finale. De rest naar B-finale. In de tweede kwali ficatie werd Van Kempen tweede en dat was meer dan voldoende voor deelname aan de grote fina le. Daarin stond ze haar mannetje en kwam ze als winnares over de finish. Haar broer Jeffrey van Kem pen werd vierde bij de Inters in de Open Klasse. In de eerste man che werd de Yamaha-rijder negen de. In de tweede manche ging het met een vierde plaats beter. DINSDAG 7 APRIL 2015 nu al voorbij Maikel Krans (links) tekende zaterdag voor zijn eerste doelpunt in het seniorenvoetbal. De speler van Zaamslag verzorgde in het duel met Dauwendaele de 1-1. Peter van Gorsel (rechts) maakte de 2-1. foto Ronald den Dekker door Jos van Belzen VLISSINGEN - In de vierde klasse A van het zondagvoetbal kwamen en kele ploegen zowel zaterdag als maandag in actie. Zo won Luc tor'88 eerst met 2-1 bij Koewacht en speelde de ploeg twee dagen la ter thuis met 1-1 gelijk tegen Bier vliet. Luctor'88 behaalde in 2015 twintig punten. Voor de win terstop sprokkelde de ploeg veertien punten bij elkaar. door Robin Hamelink VLISSINGEN - Koploper Jong Am- bon pakte in de vierde klasse A van het zaterdagvoetbal drie pun ten uit twee wedstrijden. Tegen Co- lijnsplaatse Boys werd zaterdag ver loren. Het herstel kwam gisteren. Hansweertse Boys kreeg een flink pak slaag: 7-0. door Herman Heuvink WELL - 'Hoe meer zand, hoe zwaar der, hoe beter" zei Danielle van Kempen enige tijd geleden. De Sou- burgse motorcrosster maakte die woorden gisteren op het zware zandcircuit De Goede Hoop in het Noord-Limburgse Well meer dan waar.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 67